Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Коли ви натискаєте кнопку відтворення на відео, YouTube зберігає історію переглядів і будь-які пошукові запити, які ви виконували. YouTube робить це, щоб оцінити ваші звички перегляду. Ці збереження підкажуть YouTube, що порекомендувати вам наступного разу.

Якщо ви не хочете, щоб це сталося, ви можете вийти зі свого облікового запису YouTube, або використовувати сайт у приватному вікні браузера або в режимі інкогніто на мобільному телефоні. Але якщо ви вже увійшли до системи і просто хочете видалити свою історію YouTube та пошукову активність, ми розповімо вам, як це зробити.

Як видалити історію переглядів на YouTube

Увійдіть до свого облікового запису YouTube і виконайте такі дії, щоб стерти всі записи про все, що ви дивилися на сайті.

 1. Спустіться в ліву частину головної сторінки YouTube і натисніть «Історія» , щоб відкрити історію перегляду.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

 1. Справа ви побачите список “Тип даних” , який дозволяє вам вибрати конкретний характер вашої історії YouTube. За промовчанням вибрано «Історія перегляду» .

  Щоб видалити окремі відео, наведіть вказівник миші на відео, яке ви хочете видалити, а потім натисніть на хрестик, що з'явився на ньому.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

 1. Якщо ви бажаєте очистити всю історію перегляду, перейдіть до кінця списку праворуч і натисніть «Очистити історію перегляду» .

  За бажанням ви також можете натиснути « Не зберігати історію перегляду» , щоб YouTube не зберігав історію перегляданих вами відео.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Як видалити історію пошуку на YouTube

 1. Після входу на YouTube знову перейдіть на сторінку “Історія” .
 2. Переконайтеся, що праворуч у списку вибрано «Історія пошуку» . Після цього має з'явитися історія пошуку на YouTube.
 3. Наведіть вказівник миші на пошукові запити, які потрібно видалити, і натисніть значок X . Як і історію переглядів, ви можете очистити всю історію пошуку або призупинити її, обравши ці параметри на правій бічній панелі.

Як видалити коментарі на YouTube

 1. На тій же сторінці “Історія” перегляньте список “Тип даних” праворуч і виберіть “Коментарі” .
 2. Наведіть курсор на коментар, який бажаєте видалити. Потім натисніть три вертикальні точки, які з'являться.
 3. Виберіть «Видалити» або «Змінити » , якщо ви волієте просто редагувати свій коментар.

Як знайти та відредагувати всю активність на YouTube

Можна відразу побачити всю свою активність на YouTube, і звідси ви також можете редагувати та видаляти свою історію. Ви можете вибрати, чи зберігатимуться певні дії, увімкнути автоматичне видалення дій на YouTube та багато іншого.

Щоб знайти всю свою активність, виконайте такі дії:

 1. У лівій частині головної сторінки YouTube натисніть ” Історія “ .
 2. На правому боці на цій сторінці виберіть «Керування діями» . У новій вкладці відкриється сторінка Google Мої дії, де можна побачити всю зібрану історію YouTube.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Ви помітите дві опції над вашою історією.

Дані зберігаються: якщо тут встановлено прапорець, ваша історія пошуку на YouTube зберігається. Якщо ви оберете цю опцію, ви можете заборонити YouTube зберігати історію переглядів та історію пошуку.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Автоматичне видалення: Ви можете дозволити YouTube автоматично видаляти всі дії після певного часу. Для цього натисніть кнопку « Автоматичне видалення » та в наступному вікні виберіть автоматично видаляти дані через 3, 18 або 36 місяців. Після вибору натисніть «Далі» , щоб зберегти налаштування.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Ви також маєте можливість шукати у своїх діях, якщо є щось конкретне, що ви хочете видалити. Ви можете натиснути кнопку «Фільтрувати за датою» , щоб вибрати період часу для пошуку. Ви можете використовувати результати для пошуку певного відео, щоб переглянути його знову або видалити його зі списку.

Як видалити історію та пошукову активність на YouTube

Ви також можете видаляти історію частинами кожен день або видаляти кожну дію окремо. Просто клацніть значок кошика, щоб видалити дію за день в цілому, або торкніться трьох вертикальних точок у верхньому правому куті окремої збереженої дії і натисніть «Видалити» .

Чи можете ви повернути свою віддалену історію на YouTube?

Пам'ятайте, що після видалення дій на YouTube ви більше не зможете їх знайти. Крім того, залежно від того, що ви видаляєте, ви можете змінити те, що YouTube показує та рекомендує вам.

Ви також не зможете побачити попередні пошукові запити в рядку пошуку YouTube. Тому, коли ви видаляєте збережену історію YouTube та пошукову активність, майте на увазі, що ви почнете з чистого аркуша.

nBook
Додати коментар