Як увімкнути Flash Player у Google Chrome

Як увімкнути Flash Player у Google Chrome

Adobe Flash Player вже давно виходить із гри. Колись відомий відеоплеєр значною мірою застарів через його обмежені можливості з обробки більш складних анімацій, не кажучи вже про проблеми безпеки. Він більше не буде працювати в Google Chrome починаючи з 2021 року і за замовчуванням вимкнено. Однак до 2021 року ви можете знову увімкнути Flash Player у браузері Chrome.

Примітка : Flash Player слід включати лише на захищених сайтах та на веб-сайтах, яким ви довіряєте.

Як увімкнути Flash Player у браузері Chrome

Спочатку перейдіть на сайт, де ви бажаєте увімкнути Flash Player. Якщо веб-сайт захищений, в адресному рядку має бути піктограма замка. Якщо на сайті цього немає, значить, він небезпечний, і вам не слід включати Flash на цьому сайті.

Як увімкнути Flash Player у Google Chrome

  1. Натисніть на замок, а потім виберіть «Параметри сайтів».
  2. У списку параметрів сайту знайдіть пункт Flash, клацніть панель, що розкривається, поруч з ним і натисніть «Дозволити».
  3. Пройдіть цей процес для кожного сайту, на якому ви хочете запустити Flash Player.

Якщо ви хочете відключити Flash на сайті в майбутньому або взагалі подивитися сайти, на яких ви включили або заблокували Flash, клацніть піктограму меню з трьох точок у Chrome, потім перейдіть в “Налаштування” -> “Налаштування сайту” -> Flash.

Як увімкнути Flash Player у Google Chrome

Тут ви побачите список усіх сайтів, на яких ви заблокували або увімкнули Flash Player. Просто натисніть значок кошика поруч із сайтом, щоб видалити його з будь-якого списку.

nBook
Додати коментар