Як відновити забутий пароль у Instagram

Як відновити забутий пароль у Instagram

Не хвилюйтеся, ви не єдина людина, яка постраждала від втрати пароля до своїх соціальних мереж. Процес зміни пароля в Instagram нескладний і допоможе вам повернутися в соціальну мережу за лічені хвилини. Безсумнівно, ця інформація є життєво важливою для тих, хто забув свій пароль і не має уявлення про те, як його відновити. Тому сьогодні ми розповімо, як відновити забутий пароль в Instagram через програму та офіційний сайт.

Як змінити пароль через програму Instagram

Якщо ви зазвичай використовуєте Instagram через мобільний додаток, ви можете відновити забутий пароль прямо з мобільного телефону. Коли ви відкриєте програму, натисніть «Забули свої облікові дані? Отримати допомогу із входом до системи».

Тепер для відновлення пароля вам доведеться ввести ім'я користувача, адресу електронної пошти або номер телефону, який ви використовували під час реєстрації облікового запису. Потім ви можете вибрати, щоб Instagram надіслав вам електронного листа на адресу електронної пошти або SMS на ваш мобільний телефон. Звичайно, вам знадобиться доступ до електронної пошти або мобільного телефону, щоб змінити пароль в Instagram.

Як відновити забутий пароль у Instagram

Незалежно від того, чи вибрали зміну пароля електронною поштою або SMS, Instagram відправить вам посилання для завершення процесу. За цим посиланням ви перейдете на сторінку з формою, де потрібно буде ввести новий пароль і підтвердити його. Потім натисніть “Скинути пароль” і все готове. Це все, що вам потрібно зробити, щоб змінити забутий пароль у Instagram через мобільний додаток.

Як змінити пароль через офіційний сайт Instagram

Якщо ви хочете відновити пароль в Instagram через офіційний сайт, то спочатку перейдіть на нього за цим посиланням. Потім натисніть «Забули пароль» та введіть адресу електронної пошти, номер телефону або ім'я користувача. Після цього платформа надішле вам на поштову скриньку або мобільний телефон посилання з усіма вказівками, які необхідно виконати для відновлення пароля. Це ще один короткий процес, який дасть вам можливість повернутися до соціальної мережі з новим паролем.

Як відновити забутий пароль у Instagram

Який би спосіб ви не вибрали, щоб змінити забутий пароль в Instagram, за кілька хвилин ви знову станете активним користувачем цієї популярної соціальної мережі.

Отже, тепер ви знаєте, як відновити забутий пароль в Instagram через програму або офіційний сайт. А який би ви спосіб використовували, якби забули свій пароль і хотіли якнайшвидше повернутися в Instagram?

nBook
Додати коментар