Як заблокувати SMS на мобільному телефоні Android

Як заблокувати SMS на мобільному телефоні Android

Хоча вони використовуються все рідше, одним з методів спілкування через мобільні телефони є SMS. З появою програм для миттєвого обміну повідомленнями, таких як WhatsApp або Telegram, та соціальних мереж давно минули ті роки, коли ми рахували кількість символів, написаних у SMS, перш ніж відправити його.

Однак це все ще може бути способом зв'язку, за допомогою якого деякі люди можуть дратувати нас, або ми можемо навіть стати жертвами шахрайської SMS-афери. Тому ми розповімо, як можна заблокувати SMS на мобільному телефоні Android.

Незалежно від того, який у вас смартфон, якщо ви шукаєте спосіб заблокувати текстові повідомлення, ось як ви можете зробити це швидко та легко. Окрім комерційних SMS, ми більше не отримуємо багато SMS-повідомлень на щоденній основі. Оператори дозволяють нам налаштувати SMS-повідомлення для сповіщення про пропущені дзвінки у випадках, коли телефон вимкнений або знаходиться поза зоною дії мережі. Ця функція є корисною, якщо ми хочемо завжди знати, хто нам дзвонив.

Однак є й інші типи дуже дратівливих SMS: рекламні SMS, а також ті, які намагаються обдурити нас, щоб отримати наші особисті дані. Якщо вони набридли, то продовжуйте читати наше керівництво, щоб заблокувати дратівливі SMS назавжди.

Як заблокувати SMS на Android

Переважна більшість пристроїв Android використовують SMS програму Google для обміну повідомленнями. Ця програма дозволить нам блокувати SMS з будь-якого типу номера і навіть повідомляти про те, що це SPAM-номер.

Щоб заблокувати будь-яке SMS на вашому смартфоні Android, просто відкрийте цю програму, знайдіть потрібне повідомлення і виконайте такі дії:

  • У верхньому правому куті натисніть на три точки.
  • Потім перейдіть до розділу «Інформація».
  • Далі виберіть «Заблокувати та повідомити про спам» та натисніть «OK».

Як заблокувати SMS на мобільному телефоні Android

Це заблокує всі SMS від цього відправника та не дозволить йому турбувати вас. Ця опція доступна як для SMS з контактним номером, так і для SMS без номера, які зазвичай належать тим, хто має комерційні цілі або послуги. Слід пам'ятати, що блокуючи SMS з номера, ви також блокуєте дзвінки. Тому цей номер не зможе зв'язатися з вами жодним із цих способів.

nBook
Додати коментар