Як вимкнути Google Assistant на телефоні Android

Як вимкнути Google Assistant на телефоні Android

Google Assistant є частиною Android та допомагає нам виконувати широкий спектр завдань на смартфонах, розумних колонках, розумних телевізорах та розумних дисплеях. Якщо ви використовували мобільний телефон Android, можливо, ви вже звикли до Асистента. Він завжди готовий до ваших команд, і ви навіть можете запустити його без мобільного пристрою.

Google Assistant дуже корисний у певних випадках, але деякі користувачі хочуть відключити його на смартфонах. Якщо ви є одним із тих користувачів, які воліють відключати Google Assistant на своєму мобільному телефоні, дотримуйтесь наведеної нижче покрокової інструкції, щоб дізнатися, як це зробити. Також ви завжди можете повторно включити цю функцію, виконавши лише чотири кроки.

Кроки відключення Google Assistant на смартфоні Android

1. Відкрийте програму Google на своєму мобільному телефоні та натисніть на зображення свого профілю, показане у верхньому правому куті екрана.

2. Натисніть кнопку «Параметри» та виберіть розділ Асистент Google.

3. У налаштуваннях Google Assistant перейдіть донизу та виберіть «Загальні налаштування».

4. На наступній сторінці вимкніть перемикач Google Assistant. У спливаючому вікні підтвердження натисніть «Вимкнути».

Як вимкнути Google Assistant на телефоні Android

Таким чином ви можете відключити асистент Google на своєму смартфоні. Він більше не реагуватиме, коли ви скажете «Окей, Google». Крім того, будуть недоступні деякі функції мобільного помічника, які допомагають багатьом користувачам використовувати смартфон.

Як ми знаємо, за допомогою Google Assistant ми можемо виконувати безліч операцій по телефону без допомоги рук. Ми можемо здійснювати телефонні дзвінки на ходу, надсилати текстові повідомлення, робити селфі, відтворювати музику, отримувати інформацію про погоду, отримувати допомогу при читанні веб-статей, знаходити ресторани, що пропонують доставку або їжу на винос, ділитися контентом та багато іншого за допомогою Google Assistant . Тому подумайте перед відключенням мобільного помічника, чи хочете ви втратити всі ці корисні функції.

nBook
Додати коментар