Як вимкнути оновлення будь-якої програми на телефоні Android

Як вимкнути оновлення будь-якої програми на телефоні Android

У цьому посібнику ми розповімо, як вимкнути автоматичне оновлення будь-якої програми на телефоні Android. Google Play дозволяє автоматично оновлювати всі програми, але є кілька причин, з яких багато хто не хоче автоматично оновлювати всі програми на своєму телефоні Android.

Наприклад, іноді оновлення може порушити деякі функції програми, або якщо розмір оновлень програми величезний, ваш мобільний інтернет може швидко закінчитися.

Якою б не була ваша причина, ми пропонуємо ознайомитися з нашим посібником про те, як заборонити Google Play автоматично оновлювати деякі ваші програми. Щоб вимкнути автоматичне оновлення певних програм на пристрої Android, виконайте наведені нижче дії. Як тільки ви це зробите, Play Маркет більше не оновлюватиме вибрані вами програми у фоновому режимі.

Дії щодо відключення автооновлення окремих додатків

  1. Відкрийте програму Play Маркет на своєму пристрої.
  2. Знайдіть програму, якій потрібно заборонити автоматично оновлюватися.
  3. Натисніть програму, щоб відкрити його сторінку.
  4. Натисніть на триточкове меню (у правому верхньому куті).
  5. Зніміть галочку з параметра «Автооновлення», щоб вимкнути автоматичне оновлення програми.

Як вимкнути оновлення будь-якої програми на телефоні Android

Після цих простих дій вибрана програма не буде оновлюватися автоматично у фоновому режимі. Таким чином, ви можете вирішувати, які програми будуть автоматично оновлюватися, а які повинні залишатися без оновлень. Також варто відзначити, що ви у будь-який час можете оновити свої програми вручну через Play Маркет.

nBook
Додати коментар