Як заблокувати певні сайти в Google Chrome

Як заблокувати певні сайти в Google Chrome

Трапляються випадки, коли ми хочемо заблокувати певні сайти. Веб-сайти можуть бути різних типів, такі як веб-сайти для дорослих, спам-сайти, шахрайські сайти і т. д. За замовчуванням Chrome не дозволяє блокувати будь-який веб-сайт, але є кілька способів зробити це в цьому браузері.

У цій статті ми вирішили поділитись найкращим методом для блокування будь-якого веб-сайту у веб-браузері Chrome. Тож давайте подивимося, як це зробити.

Як заблокувати будь-які сайти в Chrome

Один з найкращих блокувальників сайтів для Chrome – це Block Site. Це розширення рекомендовано популярним журналом Tech Advisor. За допомогою Block Site ви можете легко блокувати будь-які відволікаючі або шкідливі сайти. Ось як ви можете використовувати розширення Block Site для блокування певних сайтів у Chrome.

Перш за все, завантажте та встановіть розширення Block Site у браузер Chrome. Для цього перейдіть до Інтернет-магазину Chrome, через пошук знайдіть розширення Block Site – блокувальник сайтів для Chrome і натисніть кнопку “Встановити”.

Як заблокувати певні сайти в Google Chrome

Після додавання розширення ви побачите піктограму Block Site у верхньому правому куті.

Тепер завітайте на сайт, який ви хочете заблокувати. Натисніть на піктограму розширення та виберіть пункт «Блокувати цей сайт».

Як заблокувати певні сайти в Google Chrome

Щоб розблокувати сайт, перейдіть на сайт, який ви вже заблокували та натисніть «Редагувати список». Тепер кожен з ваших заблокованих сайтів матиме значок мінус. Просто натисніть на мінус значок, щоб розблокувати сайт.

Як заблокувати певні сайти в Google Chrome

Захищаємо параметри розширення Block Site

Також за допомогою цього розширення можна захистити свої параметри Block Site та сторінку розширення Chrome за допомогою пароля. Тобто потрапити до параметрів розширення і відповідно розблокувати сайт ніхто не зможе без вашого пароля. Для захисту розширення слід зробити таке:

Натисніть правою кнопкою миші піктограму розширення та виберіть пункт «Параметри». Опинившись у параметрах розширення, перейдіть у вкладку «Захист паролем» та позначте опцію «Захистіть ваші кращі параметри Block Site та сторінку розширення Chrome за допомогою пароля».

Як заблокувати певні сайти в Google Chrome

Потім введіть адресу електронної пошти та встановіть пароль, щоб активувати функцію захисту параметрів паролем.

На цьому все. Ось так ви можете використовувати розширення Block Site для блокування певних сайтів у браузері Google Chrome.

nBook
Додати коментар