Видалення цих файлів пришвидшить ваш мобільний телефон

Видалення цих файлів пришвидшить ваш мобільний телефон

Мобільний телефон Android початкового та середнього рівня потребує певного обслуговування. Сьогодні ми розповімо, як подарувати вашому пристрої трохи більше життя, видаливши непотрібні файли. Ми розповімо вам, як і чому ви повинні час від часу очищати кеш вашого пристрою. Кеш може призвести до несправності та заповнення сховища, а також погіршує продуктивність Android-пристроїв середнього або початкового рівня, тому вони працюють повільно.

Як очистити весь кеш на вашому Android

Очистити кеш вашого мобільного телефону дуже легко. У вас є два варіанти: переходити від одного додатка до іншого або видалити все відразу. Перший більш довгий спосіб, хоча ви отримаєте більш ретельне очищення. Другий — швидший і, ймовірно, найрекомендованіший для легкого та швидкого досягнення мети.

Очистити кеш програми по одному

Цей спосіб найдовший, але й найефективніший. Залежно від того, скільки програм ви встановили на свій смартфон, потрібно більше або менше часу. Якщо у вас їх лише кілька, цей спосіб може бути найзручнішим. Для цього вам просто потрібно виконати такі кроки:

  1. Відкрийте налаштування мобільного телефону Android.
  2. Перейдіть до розділу «Програми».
  3. Увійдіть до будь-якої програми та знайдіть «Очистити кеш».
  4. Повторіть цей процес із програмами, які ви використовуєте найчастіше.

Очистити весь кеш відразу

Якщо у вас десятки програм, можливо, попередній метод дуже стомливий. Для цього є кілька програм, призначених для пошуку всього кеша, що зберігається на вашому пристрої, та його видалення.

Найбільш рекомендованим додатком для цього є очищення кеша – оптимізація роботи. Це дуже проста програма, яка робить саме те, що вказує його назву: очищає кеш пристрою і звільняє пам'ять. Також ця безкоштовна програма мало важить і для її використання не потрібні будь-які знання.

Чому вам слід очищати кеш пристрою

Кеш — це невеликі фрагменти інформації, які програми та сторінки зберігають на вашому пристрої для подальшого використання. Вони зберігають невеликі порції інформації, які потім використовують замість повторного завантаження. Функція кеша полягає в тому, щоб прискорити відкриття програм та їх завантаження, але це може бути не завжди так.

Коли зберігається великий обсяг кешу, сховище може заповнитися та погіршити роботу вашого пристрою. Повне сховище завжди гірше та повільніше, ніж порожнє, тому завжди рекомендується мати достатньо вільного місця.

Рекомендується час від часу очищати кеш мобільного телефону, щоб зробити пристрій швидше і очистити пам'ять, оскільки кілька місяців використання можуть містити сотні МБ кешу в таких програмах, як Google Chrome або WhatsApp.

nBook
Додати коментар