Скільки оновлень Android та безпеки пропонують Samsung, Xiaomi, Oppo та Realme

Скільки оновлень Android та безпеки пропонують Samsung, Xiaomi, Oppo та Realme

Все більш важливим критерієм покупки для багатьох є те, скільки оновлень Android та безпеки отримає мобільний пристрій. Однак графіки оновлення програмного забезпечення смартфонів Android залишаються туманними серед виробників.

За винятком Google, Samsung або OnePlus, деякі виробники беруть на себе конкретні та особливо письмові зобов'язання щодо кількості версій Android та кількості років гарантії на їхні смартфони, коли справа доходить до оновлень безпеки.

Дуже часто нам доводилося обходитися розпливчастими обіцянками або навіть вгадувати, скільки оновлень отримає смартфон. Тому в цій статті ми вирішили розповісти, скільки версій Android та оновлень безпеки пропонують найвідоміші на сьогоднішній день виробники смартфонів, такі як Samsung, Xiaomi, Oppo та Realme.

Скільки оновлень Android та безпеки пропонує Samsung

Samsung нещодавно став найкращим прикладом у галузі безпеки та оновлень програмного забезпечення серед відомих виробників. Що стосується своїх останніх флагманів, Samsung нещодавно зобов'язалася запропонувати 3 основні версії оновлень Android та 4 роки оновлень безпеки.

Samsung дозволяє всім смартфонам Galaxy отримувати як мінімум два оновлення системи Android і регулярні оновлення безпеки протягом чотирьох років після виходу моделі на світовий ринок.

Скільки оновлень Android та безпеки пропонує Xiaomi

Xiaomi — не найгірший приклад, коли справа доходить до оновлень програмного забезпечення. Але це один з небагатьох великих виробників, які відмовляються бути прозорими та надавати будь-які гарантії. Про неофіційну політику оновлень смартфонів Xiaomi на основі попередніх моделей все ще можна здогадуватися, хоча останнім часом ми спостерігаємо покращення.

В середньому не варто очікувати більше 2-х версій Android для флагманів та смартфонів середнього класу та 1 версії для решти мобільних пристроїв. Що стосується оновлень безпеки, то виробник пропонує щонайменше 2 роки після початкового випуску смартфона. Для більшості моделей, випущених у 2020/2021 роках, виробник навіть продовжив цю обіцянку до 3 років.

Скільки оновлень Android та безпеки пропонує Oppo

Компанія Oppo нещодавно оголосили, що запропонує 3 роки оновлень безпеки для своїх ліній Find X, Reno та A. Що стосується оновлень програмного забезпечення, для Find X3 Pro та Find X2 Pro буде випущено по три оновлення ОС. Для інших смартфонів серії Find X, а також серії Reno та частини серії A буде випущено два оновлення операційної системи.

Скільки оновлень Android та безпеки пропонує Realme

Компанія Realme прагне надавати як мінімум два роки оновлень безпеки. Також Realme прагнемо надавати оновлення безпеки Android для всіх смартфонів Realme, включаючи пристрої початкового рівня, такі як смартфони серії Realme C. У середньому вам доведеться задовольнятися однією основною версією Android та двома роками оновлень безпеки.

Отже, ця стаття присвячена тому, скільки оновлень Android пропонують найпопулярніші на сьогоднішній день виробники смартфонів, такі як Samsung, Xiaomi, Oppo та Realme. Якщо вам відома ще будь-яка інформація про поширення оновлень Android та безпеки, будь ласка, напишіть про це у полі для коментарів.

nBook
Додати коментар