Як відправити порожнє повідомлення у Ватсапі

На офіційному сайті месенджера не знайти інструкції, як надіслати порожнє повідомлення до «Ватсапу». За заявою розробників, такої функції не передбачено. Але це можливо. Я вивчила різні способи і склала керівництво для комп’ютера та мобільного.

Що означає порожнє повідомлення в чаті у WhatsApp

Коли надходить послання без тексту та картинок, це не завжди говорить про те, що співрозмовник скористався якоюсь хитрістю. Іноді месенджер не відображає вміст через помилки системи або відмінності у версіях пристроїв відправника та одержувача.

Так, людина може надіслати смайл або емодзі, які не підтримує телефон іншого абонента, і останній побачить лише біле поле.

Але є можливість надсилати такі листи і спеціально. Найчастіше люди роблять це заради розваги. А ще порожнє СМС абоненти можуть використовувати замість слів «Без коментарів» або «Розмова закінчена». Також за допомогою таких повідомлень людина просто нагадує співрозмовнику про себе.

Як зробити порожнє СМС

Якщо користувач вже отримував такі послання, найпростіше просто скопіювати одне з них і переслати потрібній людині. В іншому випадку доведеться шукати інші способи.

Функціональність “Ватсапа” влаштована так, що значок-стрілка, за допомогою якої можна надіслати повідомлення, з’являється лише після введення хоча б одного символу.

Причому прогалини система не зараховує. І щоб створити порожнє СМС, доводиться вдаватися до різних хитрощів. Я протестувала низку способів та обрала ті, які гарантовано працюють.

Способи надіслати з телефону

Онлайн-маркети пропонують чимало безкоштовних програм для «андроїда» та «айфона», за допомогою яких можна генерувати послання без тексту. Принцип роботи таких послуг приблизно однаковий. Я склала інструкцію щодо програми Blank Message.

Порядок дій:

 1. Завантажити ресурс та після завершення завантаження запустити його.
 2. У графі, підсвіченій рожевим, зазначити кількість знаків. Для короткого повідомлення достатньо 10, але система дає можливість сформувати послання до 9999 символів.
 3. Натисніть на команду Send.
 4. Після відкриття меню контактів вибрати одержувача та натиснути на стрілку внизу екрана.
 5. Тапнути по кнопці праворуч від поля введення.

Як відправити порожнє повідомлення у Ватсапі: основні способи зробити порожнє листування та скопіювати порожнє смс на Андроїді

Для надсилання смс скористаємося програмою Blank Message.

Посібник, як надіслати порожнє повідомлення у «Ватсапі» абоненту іншого месенджера або користувачу соцмережі:

 1. Встановити та запустити програму Empty Text.
 2. У верхньому рядку пропишіть кількість символів. Тут можна створити повідомлення до 5000 знаків.
 3. Клікнути по кнопці зі значком-шестернею, а потім по стрілці внизу.
 4. У меню виберіть команду Send.
 5. Вказати соцмережу або месенджер, призначити одержувача та надіслати повідомлення.

Деякі публічні платформи надають можливість не тільки надіслати порожній текст в особистому листуванні, а й розмістити його у стрічці чи групі.

Інструкція, як написати з комп’ютера

Існує ряд знаків, які не відображає “Ватсап”. Якщо надрукувати такий символ у «Ворді», а потім перемістити до месенджера, вийде порожнє повідомлення.

Порядок дій:

 1. Запустіть текстовий редактор.
 2. Утримуючи клавішу Alt, набрати на бічній клавіатурі 0173. На деяких пристроях працює комбінація Alt та 255. Але якщо жодне поєднання не дало потрібного результату, можна скопіювати готовий невидимий символ із лапок «».
 3. Відкрити месенджер та увійти в потрібний діалог.
 4. Вставити порожнє повідомлення у поле для введення.
 5. Клацнути по стрілці для відправлення.

Деякі джерела радять копіювати і вставляти ієрогліфи, стверджуючи, що ресурс не може їх розпізнати, і послання залишиться порожнім. Я переконалася, що це не працює і Ватсап зчитує такі знаки.

Огляд

nBook
Додати коментар