Як відправити пісню до Ватсапу: як відправити музику у ватсапі через телефон айфон або скинути пісню на андроїд.

При спілкуванні в месенджері вам може знадобитися інформація про те, як надіслати пісню до «Ватсапу». Чати WhatsApp дозволяють не тільки переписуватись текстовими повідомленнями та пересилати зображення, але й обмінюватися звуковими файлами.

Способи надіслати пісню по WhatsApp з різних пристроїв

Якщо у вас виникла потреба поділитися з друзями музичним треком, що сподобався, ви можете зробити це через WhatsApp.

Надіслати пісню за допомогою месенджера можна із різних пристроїв: комп'ютера, планшета, смартфона. Дії пересилання звукових файлів при цьому мають невеликі відмінності. Щоб зрозуміти, як надіслати пісню до «Ватсапу», скористайтесь цією інструкцією.

З телефону

Щоб переслати аудіофайл зі свого смартфона, відкрийте встановлену програму WhatsApp, зайдіть у чат з тією людиною, якій ви хочете скинути пісню. Внизу екрана натисніть іконку у вигляді скріпки.

Система запропонує вам зайти в один із розділів меню:

 • “Документ”;
 • “Камера”;
 • “Галерея”;
 • “Аудіо”;
 • “Місце”;
 • “Контакт”.

Щоб додати звуковий файл до чату, виберіть розділ «Аудіо». Коли відкриється список звукових файлів, завантажених на телефон, натисніть на потрібний. Коли біля іконки з навушниками з'явиться зелена галочка, натисніть на білу стрілку внизу екрана.

Система запросить підтвердження надсилання музичного вкладення. Натисніть на іконку, що означає згоду, або кнопку «Скасувати», якщо випадково вибрали не ту пісню.

Після підтвердження система автоматично надішле звуковий файл адресату.

Якщо сингл, яким ви хочете поділитися з друзями, не завантажений у ваш смартфон, спочатку помістіть його на згадку про гаджета.

Як відправити пісню до Ватсапу: як відправити музику у ватсапі через телефон айфон або скинути пісню на андроїд.

Надсилання пісні з телефону.

З комп'ютера

Відкрийте програму WhatsApp на комп'ютері. Виберіть чат із тією людиною, якій ви бажаєте надіслати сингл. Зліва внизу, поруч із вікном для написання тексту, натисніть кнопку у вигляді скріпки.

Виникне вертикальний ряд вкладок:

 • “Контакт”;
 • “Документ”;
 • “Камера”;
 • “Стікер”;
 • “Фото і відео”.

Виберіть вкладку «Документ». Відкриється доступ до папок на комп'ютері. Зайдіть у розділ, де зберігаються музичні файли, виділіть потрібний вам та натисніть кнопку «Відкрити».

Пісня завантажиться в чат для доставки адресату. Надішліть лист, натиснувши на круглу зелену іконку зі стрілкою в нижньому правому кутку екрана.

За аналогією з відправкою зі смартфона заздалегідь переконайтеся, що пісня, якою ви хочете поділитися зі своїми друзями, завантажена на пристрої. Інакше заздалегідь завантажте музичний файл, запам'ятайте папку, в яку ви помістили, щоб швидко знайти його при завантаженні в чат.

Як відправити пісню до Ватсапу: як відправити музику у ватсапі через телефон айфон або скинути пісню на андроїд.

Надсилання пісні з пк.

Можливі проблеми та складнощі з передачею музики в месенджері

При надсиланні пісні через чат месенджера можуть виникнути такі проблеми:

 • вкладення не пішло від відправника та/або не отримано адресатом;
 • звуковий файл не відтворюється;
 • пісня прослуховується зі збоями, файл “зависає”.

Основні причини проблем:

 1. Пристрій одержувача не підтримує формат файлу. В цьому випадку завантажте програму, за допомогою якої можна слухати музику.
 2. Відсутня інтернет, або відбулися збої у роботі мережі: сигнал слабкий, періодично пропадає тощо. Для вирішення такої проблеми забезпечте підключення та сталу роботу інтернету.
 3. Музичне повідомлення надто важке, і ресурсу телефону одержувача не вистачає для зберігання та відтворення. Звільніть пам'ять гаджета: видаліть непотрібні документи, фотографії, програми, файли, очистіть кеш.

Якщо нічого з вищезгаданого не є причиною збою, спробуйте перезавантажити телефон. Часто це допомагає впоратися із незрозумілими проблемами.

Огляд

nBook
Додати коментар