Як відправити довге відео до Whatsapp

Існує кілька простих способів, як відправити довге відео до WhatsApp, не розрізаючи його на кілька коротких. Розробники обмежили обсяг медіафайлів, які можна переслати співрозмовнику, але окремі хитрощі дозволяють зменшити їхню вагу.

Обмеження за розміром відео, що надсилається до WhatsApp

Максимальний розмір відео, який можна повністю надіслати абоненту, становить 16 Мб. Залежно від якості, його тривалість варіюється від 0,5 до 3 хвилин.

Якщо файл важить більше, його можна обрізати в месенджері, додати не повністю. Виберіть потрібну ділянку за допомогою панелі кадрування, що виникає у верхній частині дисплея при спробі завантажити ролик.

Способи надсилання довгого ролика повністю

Так як відправити довге відео в WhatsApp потрібно повністю, доведеться провести попередню роботу.

Стиснення відео

Скажіть відео так, щоб воно відповідало введеним обмеженням.

Як відправити довге відео до Whatsapp: скинути файл великого розміру повністю, максимальний об'єм при передачі з iphone або телефону android

Стиснення довгого відео у месенджері.

Для цього скористайтесь конвертером:

  1. Movavi. Програма, що працює із 180 форматами файлів. У 46 разів швидше за інших конвертерів. Дозволяє прискорити окрему ділянку, відредагувати матеріал. Безкоштовний пробний період триває 1 тиждень, потім користувачеві пропонується купити річну передплату.
  2. «ВідеоМАЙСТЕР». Програма працює із 300 пристроями (Nokia, Samsung, HTC, iPhone). Підтримує 80 форматів. Простий інтерфейс підійде людям, які не мають навичок програмування, використання конвертерів. Перші 10 діб безкоштовно доступна вся функціональність. Потім пропонуються 3 тарифи, що відрізняються один від одного кількістю наданих опцій.
  3. Freemake Video Converter. Конвертер підтримує більше ніж 200 форматів, оптимізує файл під мобільний пристрій. Програма є безкоштовною, весь набір функцій доступний російською мовою.
  4. Bigasoft Total Video Converter. Завдяки простому інтерфейсу конвертер підійде навіть новачкам. Підтримує кілька десятків форматів. Може використовуватись як редактор. Недолік – недешева передплата. За встановлення програми доведеться віддати $37.
  5. AConvert. Онлайн конвертер, за допомогою якого обробляються файли вагою до 200 Мб. З додаткових опцій доступні відключення звуку, розмір зображення, бітрейт. Після закінчення роботи з відеороликом завантажте його на пристрій або вивантажте DropBox. З серверів програми файл буде видалено після закінчення таймера. Конвертер повністю безкоштовний. До недоліків софту відносяться велика кількість нав’язливої реклами, що вискакує під час використання редактора, тривала обробка файлів.

Завантажуйте програмне забезпечення лише з офіційних сайтів розробників. При спробі встановлення безкоштовних піратських версій зростає ризик зараження пристрою вірусами.

Чим важче вихідне відео, тим сильніше псуватиметься його якість при обробці.

Використання хмари

За допомогою хмарного сховища передають необмежений обсяг інформації. Власникам техніки Apple доступний сервіс iCloud. На “андроїді” можна вибрати DropBox або Google Disk.

Як відправити довге відео до Whatsapp: скинути файл великого розміру повністю, максимальний об'єм при передачі з iphone або телефону android

Надсилання за допомогою хмарного сховища.

Завантажте файл у хмару, скиньте посилання на нього в чаті. При цьому співрозмовнику необов’язково завантажувати ролик на телефон або комп’ютер, щоб відтворити його. Він зможе ознайомитись з відео в режимі онлайн.

Зміна формату

Щоб зменшити обсяг ролика, змініть формат. Найменше важать RMVB, VBR, AVI. Якщо потрібно трохи зменшити розмір, підійде MP4.

Особливості для iPhone

Власники «айфонів» користуються тими самими методами, як і власники «андроїдів». Відрізняються лише використовувані додатки. Якщо ви бажаєте передати файл через хмару, використовуйте iCloud. З програм-конвертерів для техніки з ОС iOS підходить Video Compressor. Завантажити програму можна в App Store.

Огляд

nBook
Додати коментар