Як відновити Ватсап: вхід за номером телефону

Перед тим як відновити «Ватсап», забезпечте доступ до смартфону з номером, на який було зареєстровано обліковий запис. Без іменного ідентифікатора зашифроване листування не відновити. Навіть якщо копія даних збережена в хмару, перенести її в інший обліковий запис не вийде. Дублікати прив’язані до номера та пошти, які використовувалися під час їх створення.

Причини зникнення месенджера на телефон

Історія чатів доступна для відновлення, однак користувачі не враховують деякі моменти і в результаті втрачають не тільки локальне листування, але і резервну копію.

Чати очищаються після виходу із мобільного клієнта. У месенджері відсутня клавіша деавторизації. Діалоги можуть зникнути лише після видалення WhatsApp з ОС.

Можливі причини:

 1. WA ненароком перевстановлений в софт-маркеті.
 2. Забився пам’ять смартфона/SD-картки.
 3. Застаріла версія WA.
 4. Відбувся технічний збій.

Після виявлення проблеми знаходжу системну папку WA на SD-карті. У ній знаходяться завантажені медіа, а також листування. Переглядаю її без СІМ-карти та телефону з авторизованим акаунтом. Завантажую програму для формату Crypt і за допомогою 64-значного ключа “Ватсапа” витягую версію листування (текстовий документ).

Чи можна відновити випадково віддалений WhatsApp

Якщо потрібно повернути чати в месенджер, використовую вбудовані опції резервного копіювання. Користувачі інших клієнтів, таких як WhatsApp Plus, можуть відновити і повне листування з медіа.

Як відновити Ватсап: вхід за номером телефону, якщо смартфон втрачено або після видалення програми, повернення старої версії безкоштовно

Відновлення за допомогою резервної копії.

Умови:

 1. Доступ до облікового запису. Без авторизації за номером телефону WA не виявить стару резервну копію. Прив’язка нового облікового запису до Google Drive/iCloud, на якому зберігається історія листування, також не дає результату.
 2. Профіль не зламаний. При відв’язці хмарних сервісів чати не надсилають.
 3. Листування не видалено з локального або хмарного сховища.

Перед відновленням «Ватсапа» після видалення перевірте SIM-картку. Месенджер відкриє повідомлення, якщо ідентифікує номер та прив’язану ключем резервну копію.

З Google Диска

Сховище Google відновить чати, збережені на дату та час останньої синхронізації з WA.

Умови:

 1. Активовано резервне копіювання даних (за таймером або ручним).
 2. Прив’язаний обліковий запис Google (пошта).
 3. “Ватсап” пішов після створення копії, інакше частина даних буде втрачена назавжди.

Щоб відновити листування на пристрої, попередньо реєструють обліковий запис, вказуючи свій телефонний ідентифікатор.

Інструкція:

 1. Встановіть WA із Play Market на «андроїді».
 2. Введіть старий номер. Підтвердіть реєстрацію сторінки, щоб увійти.
 3. Надайте програмі необхідні дозволи.
 4. Дайте згоду на автоматичне відновлення резервної копії.

Перейдіть до вкладки, щоб переглянути текстові повідомлення, медіа та контакти.

Як відновити Ватсап: вхід за номером телефону, якщо смартфон втрачено або після видалення програми, повернення старої версії безкоштовно

Резервне копіювання на “Гугл Диск”.

Відновлення з локальних резервних копій

Якщо після видалення “Ватсапа” в його системній папці залишився файл з розширенням .crypt, листування вдасться не тільки прочитати, але і вбудувати в WA. Тип шифрування значення не має.

Єдиною умовою відновлення чатів буде попереднє збереження локальної резервної копії на SD-карту. Перегляд чатів доступний у старому обліковому записі.

Якщо файл зашифрований, потрібний ключ. Його формують у WA при створенні дубліката листування та зберігають у пам’яті для подальшого відновлення.

Інструкція:

 1. Оновіть локальну резервну копію.
 2. Вимкніть хмарний диск.
 3. Перевстановіть WA.
 4. Скопіюйте вилучений у директорії WhatsApp/Databases файл msgstore.db.crypt у системну папку “Ватсапа” (вона видаляється при кожній переустановці).
 5. Увійдіть до облікового запису.
 6. Натисніть на клавішу «Відновити».
 7. При запиті ключа шифрування натисніть на написі «Я втратив(а)». Введіть пароль.

Передані та отримані медіа чати відновлюються окремо. Вони знаходяться у папці Databases.

Якщо не додати медіа в Галерею заздалегідь, вони безслідно зникнуть, як і голосові повідомлення.

Спосіб підійде для смартфонів з відкритою операційною системою (Android та аналогів). На iPhone та Windows доступ до файлової системи заборонено. Щоб знайти бібліотеку msgstore.db.crypt, завантажують сторонні диспетчери завдань.

З локальних копій за день

Файл з розширенням .crypt, де зберігається історія листування, за замовчуванням оновлюється кожну добу о 2-й годині ночі за московським часом. Якщо копія потрібна зараз, переконайтеся в активному підключенні до інтернету, зайдіть в налаштування чатів, виконайте «Резервне копіювання», створивши точку бекапу вручну.

Як відновити Ватсап: вхід за номером телефону, якщо смартфон втрачено або після видалення програми, повернення старої версії безкоштовно

Відновлення з локальної копії протягом дня.

У разі потреби увімкніть шифрування 64-значним ключем. Додайте копію з медіа до окремої папки, щоб дані не пропали після переустановки WA. Відновіть повідомлення без інструкції, наведеної вище.

Зважайте на один нюанс. Якщо при копіюванні на синхронізованому диску зберігаються всі без винятку повідомлення, то при ручному керуванні архівом частина даних буде втрачена.

Співрозмовник може видалити листування до того, як опонент зарезервує його стару версію.

Тим не менш, іноді зручніше копіювати інформацію вручну. Це дозволяє «відкотити» діалоги на більш ранню дату, тим самим приховавши частину розмови.

Відновлення після крадіжки або втрати телефону

Перш ніж відновити «Ватсап» на новому пристрої, зробіть дублікат SIM. Після авторизації в WA встановіть збережену на диску копію (за наявності). Скористайтеся наведеними вище вказівками для Android. На пристроях Apple функцію резервного копіювання виконує хмару iCloud. Відновлення здійснюється автоматично після переустановки клієнта.

Огляд

Випадкового видалення листування можна уникнути, якщо зберігати дублікати історій. Резервна копія зберігається на пристрої та у хмарі, читається з ключем і без. Діалоги можна відновити безкоштовно навіть на новому телефоні з іншої SIM-коду, якщо заздалегідь створити дублікат історії чатів.

nBook
Додати коментар