Як відновити фото у Ватсапі після видалення

Нерідко користувачі, починаючи чистити чати, випадково стирають потрібну інформацію і шукають спосіб, як відновити фото в «Ватсапі» після видалення. Розробники програми не передбачили у ньому функції, що дозволяє скасувати небажані дії. Тим не менш, є чимало способів, які допоможуть повернути втрачені файли.

Можливість відновлення видалених фото та відео у WhatsApp

Власники смартфонів на базі iOS більше застраховані від втрат, адже на «айфонах» дані регулярно дублюються в iCloud, тому можна не боятися випадково стерти потрібні знімки.

У користувачів “андроїдів” також є можливість налаштувати синхронізацію пам’яті пристрою з Google-диском або іншим хмарним сховищем.

Але якщо резервне копіювання не налаштоване, доведеться шукати інші способи повернути стерті випадково фото.

Незважаючи на те, що скасувати видалення в WhatsApp не вийде, у користувачів популярного месенджера залишається можливість реанімувати файли як за допомогою функцій самої програми, так і через налаштування мобільного пристрою або застосовуючи сторонній софт.

Основні засоби

Найочевидніший шлях відновлення інформації – отримати її із резервної копії. Правда, при цьому вдасться відновити дані, збережені з моменту останньої синхронізації.

Якщо її було виконано досить давно, цей варіант не підійде. Але існує ще кілька способів отримати віддалені фото із внутрішнього сховища смартфона. В крайньому випадку використовують спеціальні програми.

Пошук у внутрішній пам’яті пристрою

Найчастіше в установках програми за замовчуванням активована опція автоматичного завантаження отриманих медіафайлів на згадку про мобільний пристрій. І тут процес відновлення втрачених даних буде нескладним.

Іноді буває досить просто переглянути фото в Галереї в папці WhatsApp. Але навіть якщо їх там не видно, слід пошукати у внутрішньому сховищі.

Діють за таким алгоритмом:

 1. Запуск “Провідник” або “Менеджер файлів”.
 2. Перейдіть до розділу пам’ять «Пам’ять».
 3. Відкривають директорію WhatsApp.
 4. Знаходять спочатку папку Media, а потім WhatsApp Images. У ній зберігаються всі надіслані в чати знімки.

Якщо потрібно знайти фото, яке сам користувач надсилав друзям, то в директорії WhatsApp відкривають папку Sent. Аналогічно можна відновити й інші медіафайли, видалені з чатів.

Як відновити фото у Ватсапі після видалення: способи повернути та подивитися видалені відео та інші медіафайли на андроїді

Організуємо пошук у внутрішній пам’яті пристрою.

Відновлення із резервного сховища

Якщо попередній спосіб не допоміг, приступають до наступного. Але перш ніж почати, необхідно переконатися, що функція резервування була активована під час встановлення програми.

Крім того, потрібно подивитися, коли була зроблена остання копія, і зберегти на згадку дані, отримані в період між сьогоднішнім днем і датою її створення.

Далі діють за таким алгоритмом:

 1. Видаляють месенджер.
 2. Заново завантажують WhatsApp із Play Market або App Store.
 3. Відновлюють доступ до облікового запису, використовуючи номер телефону, задіяний під час реєстрації.

Під час встановлення програма запитує дозвіл на відновлення резервної копії «Ватсапа». Для прийняття умов достатньо тапнути на кнопку OK і дочекатися завантаження. Після оновлення з’являться всі фото, навіть ті, що були випадково стерті.

Як відновити фото у Ватсапі після видалення: способи повернути та подивитися видалені відео та інші медіафайли на андроїді

Піднімаємо фото із резервного сховища.

Відновлення з бекапу на телефоні

Ще один спосіб повернути втрачені фотографії – скористатися резервною копією системи. Він буде дієвим, якщо на мобільному пристрої активовано синхронізацію із зовнішнім сховищем – iCloud у «айфонів» та Google Disk у смартфонів на базі Android.

Резервне копіювання може виконуватись щодня або 1 раз на тиждень чи місяць. Залежно від налаштувань можна вирішити, чи допоможе звернення до бекапу.

Для пристроїв з різними операційними системами алгоритм відрізняється в деталях, але принцип дії буде єдиним:

 1. Роблять скидання пристрою до заводських установок.
 2. Починають процес активації смартфона, як із першому включенні.
 3. Авторизуються під своїм обліковим записом у хмарному сховищі.
 4. Обирають останню резервну копію.
 5. Відновлюють систему.

Перш ніж розпочати процес, рекомендується продублювати всю важливу інформацію, яка зберігається в пам’яті телефону. Крім того, доведеться заново встановлювати частину програм. Якщо є кілька резервних копій, потрібно вибирати ту, чия дата створення передувала дню видалення фото.

Як відновити фото у Ватсапі після видалення: способи повернути та подивитися видалені відео та інші медіафайли на андроїді

Звернемося до бекапу на телефоні.

За допомогою додатків

Якщо стерти файл, він пропаде з «Галереї», але залишиться в пам’яті, поки поверх нього не буде записана нова інформація. Досі є можливість реанімації даних. Існує спеціально призначений при цьому софт.

Найбільш зручними та популярними вважаються такі програми:

 • DiskDigger;
 • Undeleter;
 • Tenorshare UltData;
 • Recuva.

Інтерфейс програм візуально зрозумілий і вимагає окремої інструкції. Діючи відповідно до алгоритму, майже 95% випадків вдається повернути випадково видалені фотографії.

Як відновити фото у Ватсапі після видалення: способи повернути та подивитися видалені відео та інші медіафайли на андроїді

Скористайтеся стороннім додатком.

Попросити відправника надіслати потрібний файл

Якщо фото, надіслане користувачем, у «Ватсапі» можна видалити у всіх учасників діалогу, то у випадку із надісланими медіаданими його можна прибрати лише для себе.

У співрозмовника інформація збережеться, і на цьому заснований найпростіший спосіб відновлення. Потрібно просто попросити відправника знову надіслати в чат втрачений файл.

Шпалери

nBook
Додати коментар