Як у Вотсапі приховати прочитання повідомлення

Є кілька способів, як у “Вотсапі” приховати прочитання повідомлення від співрозмовника. Для ознайомлення з короткими листами можна використовувати панель сповіщень. Більш довгі тексти таємно читають з активним авіарежимом або після відключення галочок у месенджері.

Способи зробити повідомлення непрочитаним у WhatsApp

Питання, як у “Вотсапі” приховати прочитання повідомлення, має кілька рішень.

У налаштуваннях програми

Абонент не зможе зрозуміти, коли ви ознайомилися з його повідомленням, якщо буде вимкнено звіти про прочитання. Зробити це можна у налаштуваннях соціальної мережі. Знайдіть пункт «Акаунт», клацніть по рядку «Конфіденційність». У нижній частині меню знайдіть «Звіти про прочитання». Пересуньте бігунок у положення “Вимк”. Тепер абоненти не з’являтимуться сині галочки в чатах з вами. Ви при цьому теж не побачите позначок про переглянуті контактами СМС. Лайфхак не працює у групах.

Як у Вотсапі приховати прочитання повідомлення: як дізнатися чи прочитано смс у групі, а також як зробити повідомлення непрочитаним або подивитися його, щоб було непомітно для співрозмовника, з телефонів андроїд та айфон

Звіти про прочитання можна вимкнути у налаштуваннях приватності.

Через панель повідомлень

Підключіть повідомлення WhatsApp у налаштуваннях смартфона. Тепер, коли надіслано повідомлення, його текст можна прочитати через панель у верхній половині дисплея. Для довгих СМС такий метод не спрацює, оскільки вони не залазять на екран повністю.

Прочитання в режимі польоту

Збереження невидимості допомагає режиму польоту. Після отримання нового листа активуйте опцію, зайдіть у месенджер. Закрийте соціальну мережу. Тільки після цього можете вимкнути авіарежим. Не відкривайте месенджер, доки не будете готові відповісти співрозмовнику. Як тільки авторизуєтеся, напроти тексту автоматично виникнуть сині галочки, що повідомляють про прочитання СМС.

За допомогою віджету

Спосіб підходить лише власникам смартфонів із операційною системою «Андроїд». Власники iPhone не зможуть таємно дивитися листи від контактів.

На 2–3 секунди затисніть екран, у меню, що випало, клацніть по пункту «Віджети». Прокручуйте вікно, доки виявите «Ватсап». Розмістіть віджет програми на робочому столі. Після цього читати тексти чи розглядати стікери можна, не викликаючи появи синіх галочок.

Однак такий спосіб не допоможе ознайомитися зі змістом голосового повідомлення, переглянути фотографію або відеоролик.

Через спеціальні послуги

Спеціальні програми-нечиталки допоможуть непомітно для співрозмовника відкривати його SMS. Завантажте в Google Play програму Unseen та відкрийте на смартфоні. Виконуйте інструкції сервісу.

Включити секретний режим можна не тільки для WhatsApp, але й для інших соціальних мереж:

  • ВК;
  • Telegram;
  • Instagram;
  • Viber;
  • Facebook.

Читайте отримані SMS через Unseen.

Як у Вотсапі приховати прочитання повідомлення: як дізнатися чи прочитано смс у групі, а також як зробити повідомлення непрочитаним або подивитися його, щоб було непомітно для співрозмовника, з телефонів андроїд та айфон

Приховати прочитання повідомлень можна за допомогою сторонніх програм.

Програма доступна лише на Android. Якщо ви шукаєте іншу подібну програму, ознайомтеся з відгуками перед встановленням. Є ризик стати жертвою шахраїв, занести вірус на телефон чи планшет.

Як зробити так, щоб співрозмовник не бачив, що повідомлення прочитане на iPhone

Хитрість спрацює тільки якщо месенджер не був активований, коли СМС прийшло. «Айфон» при цьому має бути оновлено до iOS 13. Дочекайтеся, доки отримаєте SMS. Дізнатися про це можна за допомогою панелі повідомлень. Затисніть рядок і потримайте, доки не висвітиться повний текст. Обмеження символів при цьому не працює. Навіть довгий текст можна перегорнути до кінця вниз. Не схоже на повідомлення: у такій ситуації прочитати СМС таємно стане неможливо.

Спосіб працює лише на нових моделях, починаючи від 6S. Зі старими гаджетами методика не застосовна.

Способи непомітно прочитати СМС у веб-версії месенджера

Завантажте на ПК програму WAIncognito. У браузері натисніть на іконку даного розширення. Коли відкриється десктопна версія месенджера, читайте повідомлення у будь-яких чатах. Повідомлення про перегляд абонентам не надійдуть.

Огляд

nBook
Додати коментар