Як у групі Ватсап написати конкретній людині

Тим, хто цікавився, як у групі «Ватсап» написати конкретній людині, я дам докладні інструкції для різних пристроїв. Користувач, який отримає індивідуальну подяку або прохання завдяки цій функції, знатиме, хто його згадав.

Як відповідати користувачам та цитувати їх у групі WhatsApp

За допомогою цієї функції, що істотно покращує спілкування в WhatsApp, можна надіслати текстове повідомлення конкретному учаснику спільного чату без оповіщення інших користувачів. Згадки у «Ватсапі» можливі на ПК та смартфонах. Для доступу до цієї функції застосовується спецсимвол @ (собака).

Адресат, що складається в одній групі з користувачем месенджера, який згадує його, отримає особливе повідомлення. Воно супроводжуватиметься заданою в параметрах мелодією незалежно від налаштувань звуку для вибраної спільноти, що є перевагою цієї функції.

Заголовок повідомлення має формат «відправник@назва бесіди», а в нижній частині наведено ім’я одержувача та короткий текст. Повна версія меседжа також буде виділена в інтерфейсі спільноти символом собаки.

Ще одна корисна особливість функції полягає в тому, що можна відзначити відразу кілька учасників бесіди і навіть написати їм різні повідомлення.

Крім того, можна ознайомитися з усіма меседжами, в яких був відзначений в рамках конкретного групового чату. Для цього потрібно натиснути кнопку @, яка з’явиться в правому нижньому кутку.

Як у групі Ватсап написати конкретній людині: інструкція, щоб відзначити всіх користувачів у розмові на різних пристроях

Відповісти особисто.

На Android

Для згадки окремих учасників групової бесіди на смартфоні з ОС «Андроїд» слідує:

  1. Поставити курсор у поле введення та ввести символ @.
  2. Вибрати зі списку користувача, якого необхідно згадати. Ім’я буде виділено як посилання, а курсор для введення тексту переміститься праворуч.
  3. Набрати повідомлення та натиснути кнопку надсилання.

Якщо необхідно, створення згадки можна скасувати. Для цього потрібно повністю стерти текстове поле в чаті. Потім запровадити та надіслати новий меседж всій групі.

Як у групі Ватсап написати конкретній людині: інструкція, щоб відзначити всіх користувачів у розмові на різних пристроях

Вводимо повідомлення та відправляємо.

На iPhone

Згадка окремих людей у групових діалогах на iPhone здійснюється так само, як у версії “Вацапа” для смартфонів з Android. Єдина відмінність полягає у поданні списку людей, які перебувають у розмові. Висота списку підлаштовується під число елементів, а імена та аватарки відображаються на білому тлі без заокруглених країв.

Веб-версія

Щоб звернутися до конкретної людини в групі через веб-версію або програму для комп’ютера, потрібно:

  1. Перейти до групового чату.
  2. Набрати в рядку для повідомлень символ @. Для цього перейти на англійську розкладку, а потім натиснути Shift і цифру 2 у верхньому горизонтальному ряду.
  3. Коли з’явиться список контактів, які перебувають у груповій розмові, вибрати потрібного одержувача клацанням миші.

Символ @ стане сірим, після чого відобразиться блакитним кольором ім’я адресата. Щоб додати ще одного абонента на згадку, слід ввести «собаку» знову, вибрати потрібний елемент зі списку та надіслати повідомлення.

Як відзначити людину посиланням у «Ватсапі»

Перед тим як у групі «Ватсап» написати конкретній людині за посиланням, слід дізнатися про його номер, відкривши відомості про контакт. На смартфоні цю сторінку потрібно переглянути, поки необхідна інформація не виявиться на увазі. У веб-версії та програмі для ПК телефонний номер відобразиться прямо під аватаркою.

Потім потрібно набрати в браузері посилання wa.me. Наприкінці адреси підставити номер без додаткових знаків, починаючи з 7 (посилання має виглядати приблизно так: wa.me/79012345678). Після її відкриття в браузері дозволити запуск месенджера на запит від URL api.whatsapp.com для переходу в чат.

Як згадати всіх учасників розмови

Єдиний доступний спосіб зробити це – ввести @ кілька разів, послідовно відзначаючи всіх учасників чату. Варто враховувати, що WhatsApp не попереджає, якщо один контакт згадується двічі.

Перед надсиланням повідомлення слід уважно перевірити список людей, до яких потрібно звернутися. Вони синхронно отримають сповіщення про згадку.

Огляд

nBook
Додати коментар