Як цитувати у Ватсапі: інструкція для повідомлень на Android та iPhone, комп’ютері

Месенджер WhatsApp має різні функції, що спрощують спілкування. Одна – відповідь на повідомлення в особистому або груповому чаті – часто використовується під час листування. Розповім, як цитувати у «Ватсапі».

Як цитувати у Ватсапі: інструкція для повідомлень на Android та iPhone, особливості для комп'ютера

Месенджер WhatsApp використовується для листування.

Чи вдасться цитувати медіафайл

Така можливість призначена для всіх типів медіафайлів, незалежно від способу відправлення та платформи. Цитована фотографія повинна зберігатись у своїй папці на смартфоні. Це ж зауваження відноситься до інших типів мультимедійних файлів та документів.

Перед тим як цитувати у «Ватсапі» на комп’ютері відеоролик, пісню або голосову замітку, об’єкт треба завантажити в кеш-пам’ять, натиснувши на відповідну кнопку.

Як процитувати повідомлення в WhatsApp на різних пристроях

Цитування у «Вацапі» може знадобитися користувачам месенджера у кількох ситуаціях. Найпоширеніша – це відповідь на одне з повідомлень у листуванні для чіткого та зрозумілого вибудовування діалогу. Наприклад, якщо співрозмовник про щось запитав одержувача, а потім написав ще кілька рядків, то завдяки цитуванню абонент може відповісти на поставлене запитання. Ця корисна функція доступна на всіх платформах, включаючи версію ПК месенджера.

Як виглядає відповідь у «Ватсапі»

Цитата буде написана дрібнішим сірим шрифтом на затемненому прямокутному плашку із заокругленими краями. По її лівому краю проходить жирна кольорова смуга. У верхній частині плашки вказано ім’я або номер відправника шрифтом того ж розміру, що і вихідний лист.

Як цитувати у Ватсапі: інструкція для повідомлень на Android та iPhone, особливості для комп'ютера

Цитата пишеться у прямокутній плашці сірим шрифтом.

На Android

Процитувати повідомлення на смартфоні з Андроїдом можна 2 способами:

  1. Торкнутися, провести праворуч до упору, зробивши свайп, і відпустити.
  2. Натиснути та утримувати плашку, після чого вибрати кнопку зі стрілкою «вліво».

В обох випадках цитоване повідомлення з’явиться над рядком для тексту внизу екрана. Якщо відповідь створена помилково, можна скасувати дію, натиснувши на невеликий хрестик у правому верхньому кутку. Ім’я або номер відправника виділяються на смартфоні фіолетовим чи темно-зеленим.

У цей же колір забарвлюється смуга по лівому краю листа, на яке відповідає абонент.

На iPhone

На iPhone доступні такі ж способи цитування, як і на смартфоні з Android, включаючи свайп вправо. Різниця полягає в розміщенні контекстного меню, що відкривається при довгому натисканні повідомлення. Крім того, на айфоні процитоване послання та смуга ліворуч від нього виділяються оранжевим кольором.

На комп’ютері

Щоб зробити цитату в одиночному чаті на комп’ютері, потрібно:

  1. Наведіть вказівник миші на правий край листа.
  2. Натиснути на стрілку «вниз» у вигляді галочки.
  3. Виберіть режим відповіді.

Як цитувати у Ватсапі: інструкція для повідомлень на Android та iPhone, особливості для комп'ютера

На комп’ютері для цитування наводять вказівник на правий край повідомлення.

Ваше послання з позначкою з’явиться над текстовим полем. Потім потрібно написати відповідь і надіслати її. Співрозмовник отримає новий лист, у якому також фігуруватиме вихідний меседж.

Якщо цитувалося вхідне повідомлення, ім’я відправника буде виділено світло-зеленим кольором у версії «Вацапа» на ПК. А відповідь на власний лист – блакитна.

Як відповісти на повідомлення у загальному чаті

Під час спілкування у груповому чаті у найсвіжішій версії WhatsApp передбачено цитування як усім учасникам, так і окремим контактам. Ця можливість доступна на всіх пристроях та операційних системах. Щоб відповісти лише одному з учасників спільного чату, потрібно вибрати пункт «Особисто» із контекстного меню для вибраного листа. Після цього абонент буде перенаправлено в індивідуальний чат із зазначеним співрозмовником.

Щоб глобально процитувати вибране повідомлення, слід вибрати режим відповіді меню та написати його. Готове повідомлення отримають усі учасники групового чату.

Огляд

nBook
Додати коментар