Як приховати контакт у WhatsApp

Захист безпеки особистих даних абонентів – популярний напрямок розробників соціальних мереж та месенджерів, тому що приховати контакт у WhatsApp часто потрібно користувачам з різних причин. Слід розібратися в функціях, що пропонуються адміністраторами, оскільки налаштування конфіденційності допомагають власнику облікового запису залишати свої персональні дані закритими для інтернет-шахраїв та зломщиків облікових записів.

Чи є можливість приховувати контакти у WhatsApp

Анонімність інформації високо цінується відвідувачами інтернету, тому власники мереж прагнуть забезпечити її доступність. У програмі можна приховувати свій мережевий статус, тобто. відображення вашої активності. “Ватсап” також забезпечує можливість збереження в таємниці вашого фото у профілі та деяких даних.

Під час реєстрації сервіс запитує базові відомості про вас: ім’я, мобільний номер, адресу електронної пошти та телефонну книгу. WhatsApp орієнтований на сферу бізнесу та підприємців, тому творці відстежують статистику відвідувань та дані про пристрій (модель смартфона або ПК, заряд батареї та версію програми) для покращення якості своєї роботи за допомогою збирання файлів cookie.

На платформі немає настройки, призначеної для приховування свого номера, т.к. тут він використовується як ідентифікатор особи. Однак багато користувачів застосовують додаткові послуги для виконання цього завдання.

Сам месенджер пропонує можливість приватності особистих даних ваших співрозмовників, поважаючи ваш особистий простір для спілкування.

Як приховати контакт у WhatsApp: інструкція, як сховати контакт співрозмовника та побачити приховані контакти друзів на Айфоні та на Андроїді

Приховати особисті дані можна у розділі «Приватність».

Номери телефонів ваших друзів у WhatsApp представлені одним списком, що не завжди зручно, т.я. неактивні чати заважають перегляду стрічки. У такому разі прибрати їх із поля видимості можна за тією ж схемою.

Інструкція, як сховати номер абонента

Алгоритм дій для того, щоб сховати своїх співрозмовників, буде майже ідентичним на всіх видах пристроїв. Ви можете вибирати, від кого потрібно приховати абонентів: це можуть бути всі друзі чи деякі особи.

Однак функція діє за принципом дзеркальності: ви автоматично приховаєте від себе інформацію про інших людей, що вас цікавить.

Для Android

Щоб сховати дані друга з вашої телефонної книги на пристрої Андроїд, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте месенджер WhatsApp.
 2. Натисніть 3 точки у верхньому правому куті екрана, щоб відкрити доступ до настройок.
 3. Перейдіть до розділу «Контакти».
 4. У режимі «Приватність» натисніть на опцію «Мої контакти» та приховайте абонентів.

Для iPhone

Інструкція дій на Айфон майже не відрізняється від алгоритму, представленого вище:

 1. Зайдіть до програми WhatsApp.
 2. Клацніть на значок шестерень, щоб перейти в блок налаштувань.
 3. Виберіть «Акаунт».
 4. Натисніть на рядок «Конфіденційність» та забороніть перегляд даних.

Якщо ви цікавитеся тим, як приховати контакт в WhatsApp за допомогою маскування всіх чатів:

 1. Відкрийте WhatsApp та активуйте блок налаштувань.
 2. Перейдіть до розділу «Чати» та клацніть на вкладку «Історія».
 3. Збережіть дані, підтвердивши дії кнопкою Ok.

Як приховати контакт у WhatsApp: інструкція, як сховати контакт співрозмовника та побачити приховані контакти друзів на Айфоні та на Андроїді

Приховати контакти за допомогою маскування чатів.

Месенджер передбачає маскування лише групи чатів, а не листування з окремим співрозмовником. Якщо ви потребуєте приховати встановлений контакт, ви можете його перейменувати.

Інший спосіб усунути небажану сторонню увагу від особистої інформації – видалення номера з вашої книги: історія чату збережеться, але в діалоговій стрічці ніхто побачити не зможе.

Як побачити приховані контакти друзів

Відображення захованих абонентів було доступно у ранніх версіях програми. Після оновлення ця функція була видалена. Однак знайти таємні номери можна, встановивши на свій пристрій стару версію WhatsApp.

Щоб відобразити заховані контакти, дотримуйтесь цього алгоритму дій:

 1. Зайдіть в програму WhatsApp на своєму смартфоні.
 2. Відкрийте розділ “Контакти”.
 3. Знайдіть пункт «Всі контакти», поряд з яким має стояти галочка.
 4. Натисніть значок, щоб прибрати його.
 5. Підтвердіть свої дії, натиснувши кнопку OK.

Якщо ви приховали лише категорію абонентів, виберіть її в налаштуваннях телефонної книги та натисніть «Показати».

Огляд

nBook
Додати коментар