Як приховати чат у Whatsapp: секретний діалог з однією людиною

Для захисту своїх даних у месенджері необхідно знати, як приховати чат у WhatsApp від сторонніх лише кількома простими діями. Використання цієї опції допоможе людині не допустити влучення повідомлень та файлів розмов до третіх осіб.

Чи є функція секретних чатів у «Ватсапі»

«Ватсап» вже не перший рік займає верхні рядки в списку ресурсів, що найбільш завантажуються в російських онлайн-магазинах додатків. Він надає користувачам можливість здійснювати безкоштовні дзвінки та обмінюватися повідомленнями, надсилати фото, відео та інші файли. Однак поки що функція секретних листування для будь-яких ОС у ньому не передбачена.

Як заховати чат у WhatsApp

У багатьох користувачів мережі в діалогах та групах міститься конфіденційна інформація. Це можуть бути дані банківської картки, і відверті знімки, і таємне спілкування, і ін. Тому дуже важливо зберегти особисті матеріали в таємниці від інших людей, щоб вони не змогли їх подивитися. Використовуйте один із нехитрих способів, придуманих клієнтами сервісу.

Архівація

Одне із рішень – це архівація. Хоча інтерфейс платформи на «андроїд» і «айфон» відрізняється, принцип активації функції у них ідентичний.

Приховати чат переміщенням до архіву можна так:

  1. Відкрити програму.
  2. Довго утримувати потрібне листування.
  3. Натиснути кнопку «Архівувати».

Як приховати чат у Whatsapp: секретний діалог з однією людиною, знайти та сховати повідомлення або листування з контактом на андроїд та айфон

Архівація чату для приховування листування.

Тепер такий діалог не відображатиметься на загальному екрані з усіма групами.

Блокування програми

Також сервіс передбачає функцію блокування.

Активувати її слід так:

  1. Запустити месенджер та перейти в меню «Налаштування».
  2. Перейдіть до вкладки «Акаунт» або «Обліковий запис».
  3. Знайти рядок «Конфіденційність».
  4. На сторінці з пунктами “Блокування відбитком” або “Блокування екрану” увімкнути потрібний параметр.

Після збереження змін «Ватсап» завжди або згодом проситиме прикласти палець для входу в систему.

Чи є інші способи сховати листування у «Ватсапі»

Є й інші шляхи сховати і закрити СМС, не видаляючи їх, наприклад, двокрокова перевірка, що знаходиться у вищезгаданих розділах месенджера («Акаунт» або «Обліковий запис»). Вона передбачає появу шестизначного коду під час запуску платформи.

У сучасних пристроях є вбудовані опції безпеки. Все залежить від моделі гаджета. Кожна з них може відкрити доступ до заблокованого екрану за малюнком, паролем або відбитком. Ця функція на рівні смартфона захистить не тільки спілкування в WhatsApp, але й інші файли, що зберігаються на мобільному.

Сторонні програми у WhatsApp

Дізнавшись, як приховати чат у WhatsApp в налаштуваннях самого сервісу та за допомогою можливостей телефону, варто розібратися, як зробити розмову непомітною для інших людей, застосувавши сторонні програми.

Як приховати чат у Whatsapp: секретний діалог з однією людиною, знайти та сховати повідомлення або листування з контактом на андроїд та айфон

Встановлення програми AppLock.

На «андроїді»

Додаткова програма, завантажена з Play Market, зможе втрутитися в систему «Ватсапа», т.к. це суперечить політиці месенджера. Щоправда, користувачі «андроїдів» можуть встановити ресурс, який повністю блокує екран у режимі «Спокій». Наприклад, утиліта AppLock має зручний інтерфейс та пропонує вибрати метод захисту (створити графічний ключ, PIN, фотопароль та ін.).

На “айфоні”

Як і Android, сервіс iPhone не дозволяє платформі збоку вносити зміни. Тому власникам гаджетів з ОС iOS з метою збереження конфіденційності повідомлень підійде програма Locker. Вона дозволяє запаролити та обмежити доступ до медіаматеріалів, документів та програм, встановивши на них ПІН-код, Touch ID або Face ID.

Особливості для Windows

Як і на мобільних телефонах, “Ватсап” для ПК передбачає архівування листування в меню окремого діалогу. Однак особливість активації даної функції для Windows полягає в тому, що все, що відбувається в месенджері з комп’ютера, автоматично дублюється на телефон, і навпаки. У зв’язку з цим іноді набагато простіше зробити архівацію зі смартфона вищеописаними способами.

Огляд

nBook
Додати коментар