Як прочитати видалені повідомлення у Whatsapp

При отриманні нотифікації про чужу стерту чернетку користувачі цікавляться, як прочитати видалені повідомлення в WhatsApp. Логіка проста – якщо СМС очистили, то помилилися адресатом. Відкривши змінену листування в новому обліковому записі, вдасться дізнатися, чи призначалося повідомлення іншій людині і що в ньому було.

Як перевірити видалені повідомлення та чи можна їх повернути

Багато користувачів впевнені, що відновити історію з хмари просто. У «Ватсапі» все влаштовано інакше. На різних смартфонах можливість переглянути віддалене повідомлення залежатиме не лише від налаштувань месенджера, а й від доступу до номера, на який реєструвався обліковий запис.

При авторизації з іншої SIM програма не виявить доступної для завантаження хмарної резервної копії. Вона прив’язана до диска Google/iCloud, але його вільний простір, тобто. не зберігається там. Перед тим як прочитати видалені повідомлення в WhatsApp, вивчіть політику конфіденційності та FAQ.

Іншою особливістю WA є вибіркове шифрування резервної копії чатів (локальний дублікат не кодують). Листування захищене стандартним паролем. Щоб відновити повідомлення на іншому пристрої та без старої SIM-картки, потрібно зашифрувати крипто-ключ. Він відправляється в системну папку на шляху Databases/Files. Але на Андроїдах останніх версій цієї директорії немає.

Як прочитати видалені повідомлення у Whatsapp: перегляд листування, можливість побачити СМС, яке прибрав співрозмовник

Відновлення старої резервної копії.

Таким чином, єдиною можливістю прочитати історію Android 8.0+ без прив’язки хмарного диска стає відключення захисту. У цьому випадку файл з історією перекидається зі старої папки WhatsApp до нової (з паролем або без нього). А відновленням займається вбудована опція “Ватсапа”.

Попереднє налаштування:

 1. Якщо ви побачите запис «Повідомлення було видалено», підготуйте «облік» до скидання.
 2. Зайдіть в налаштування чатів. Натисніть “Резервне копіювання”.
 3. Вкажіть спосіб зберігання (на диску/у локальному файлі).
 4. Збережіть та перевірте зміни.
 5. Перекиньте медіафайли та голосові аудіо. Вони видаляються назавжди після переустановки клієнта. Весь кеш знайдете у директорії WhatsApp/Databases/Media, якщо встигли увімкнути автозавантаження.

Локальну копію потрібно зберегти для ручного відновлення (не через хмару). Без неї не брати до уваги чужі «віддалення».

Відкрийте WhatsApp/Databases та знайдіть файл msgstore.db.crypt14. Назва може бути різною. Важливий аспект – формат.

Подивіться дату, на яку сформовано документ. Якщо вказано час у назві, видаліть цифрову частину. Залиште лише літери та версію “крипт” (на кінці). Якщо дані шифровані, зайдіть у файли та збережіть вміст папки.

За наявності локальної або хмарної резервної копії відновлення листування доступне завжди, але з однією умовою. Якщо обліковий запис не більше 1 дня, а диск не підключений, дублікат з історією вдасться відкрити не раніше 02:00. Це час оновлення локальної копії за промовчанням.

Поки дублікат не створено, знайти історію вдасться лише за допомогою сторонніх файлових менеджерів. Вони відображають розташування прихованих папок. Якщо чати зберігаються на пристроях співрозмовників, отримати доступ до них можна в будь-який час. Інакше при виході з сеансу листування зникло б.

Після видалення чату

Перед тим, як прочитати видалені повідомлення в WhatsApp, відкрийте архів, можливо, деактивовано чат.

Якщо щоденне резервне копіювання, діалог відновиться без втрати інших розмов.

Частину історії не вдасться переглянути, якщо повідомлення видалено до передачі на сервер. Копіювання чатів проводиться щодня о 02:00. Щоб прочитати віддалені SMS на Android/iPhone, просто перевстановіть месенджер, дотримуючись підказок системи. WA підтягне збережені дані зі свого архіву.

Як прочитати видалені повідомлення у Whatsapp: перегляд листування, можливість побачити СМС, яке прибрав співрозмовник

Переустановка месенджера.

Якщо хмарний диск не використовується, зберігаєте локальну копію. Історія знаходиться у папці Databases. Далі вмикайте резервне копіювання в налаштуваннях WA, щоб пізніше відновити інші діалоги.

Інструкція:

 1. Завантажте “Ватсап” в APK на сайті розробника.
 2. Видаліть стару версію.
 3. Вимкніть інтернет.
 4. Перевстановіть програму.
 5. Відкрийте папку WA.
 6. Додайте до неї msgstore.db.crypt.
 7. Дозвольте копіювати дані зі знайденої копії.
 8. Після відкриття діалогу поверніть бесіди, що залишилися на диску.

За певну дату

Якщо потрібно знайти віддалене СМС, резервне відновлення не завжди спрацює. Локальна копія зберігає змінені повідомлення лише 7 днів.

Коли на хмарному диску залишився дублікат історії на потрібну дату, завантажте його за інструкцією вище. Простіший спосіб читання віддалених повідомлень – установка спеціальних утиліт.

Перегляд віддалених фотографій та відео

Перед перезавантаженням WA користувачу слід дізнатися, що надіслано перед видаленням. Якщо це медіафайл або голосове повідомлення, знайдіть їх у папці Databases.

Відновлення за допомогою сторонніх програм

Використовую на телефоні кілька безкоштовних утиліт. Вони читають не лише стерті діалоги, а й відображають медіа та дзвінки.

Як прочитати видалені повідомлення у Whatsapp: перегляд листування, можливість побачити СМС, яке прибрав співрозмовник

Встановлення Notification History.

Recover Messages

Утиліта відновлює SMS, видалені більше 7 днів тому. Працює як із хмарним бекапом, так і з локальною копією (SQL).

Notification History Log

У програмі можна переглянути будь-яке віддалене повідомлення. Увімкніть повідомлення та обчисліть збережений текст в «Історії».

WhatsRemoved

Утиліта відкриває стерті СМС та картинки на будь-які дати. Листування дублюється повністю без міток «Видалено» і доступне в одній вкладці.

Якщо ви не хочете вручну збирати медіафайли на Андроїді або Айфоні, скористайтесь Tenorshare UltData, Dr.Fone, Data Recovery. Вони відновлять видалені іншим співрозмовником діалоги, які читаються в інтерфейсі месенджера.

Щоб переглянути повідомлення з очищених чатів, не видаляйте кеш та системні файли WA. За наявності окремої локальної копії можна відкрити стерті діалоги вручну. Якщо не знаєте, чи потрапило повідомлення до хмарного архіву, проскануйте його в WhatsApp Recovery. А потім виконайте бекап з диска.

Огляд

nBook
Додати коментар