Як поставити пароль на Ватсап

Тим, хто хоче припинити несанкціонований доступ до приватної інформації, може бути корисною інструкція, як поставити пароль на «Ватсап». Месенджер вважається одним із найбезпечніших – дзвінки та повідомлення тут захищені подвійним шифруванням, а історія листування не зберігається на серверах. Але якщо хтось сторонній розблокує смартфон, він зможе відкрити програму та переглядати діалоги та історії викликів.

Розробники передбачили додатковий захист від WhatsApp від стороннього вторгнення. Двофакторна автентифікація власника облікового запису не дозволить зловмиснику, навіть якщо він отримає доступ до SIM-картки, перевстановити програму на інший пристрій. Крім підтверджуючого коду SMS, йому доведеться ввести додатково 6-значний шифр для підтвердження номера. Також програма запросить ввести ПІН-код, якщо власник довгий час не користувався телефоном.

Можливо захистити та програму, використовуючи вбудовані інструменти мобільного пристрою. Власники смартфонів на iOS застосовують Face ID або Touch ID, а користувачі телефонів “Хонор”, “Сяомі”, “Самсунг”, “Хуавей” на ОС Android з прошивкою MIUI, EMUI або Zen UI – функції операційної системи для встановлення графічного ключа або ідентифікації власника за відбитком пальця.

Ці запобіжні заходи попередять несанкціонований вхід до «Ватсапу». Якщо зловмиснику стане відомий код блокування, він зможе отримати доступ до чатів та контактів у месенджері.

Інструкція, як встановити блокування в WhatsApp

Щоб встановити двофакторну автентифікацію, потрібно зайти в налаштування. Для цього запускають програму на смартфоні та натискають на значок у вигляді 3 точок у правому верхньому кутку екрана.

Як поставити пароль на Ватсап: інструкція, як запаролити whatsapp і зробити надійний пін код блокування на андроїді та на айфоні

Підключення двофакторної автентифікації.

Далі виконують такі кроки:

 1. Відкривають вкладку “Акаунт”.
 2. Вибирають розділ «Двокрокова перевірка».
 3. Топають по полю «Включити».
 4. Вигадують шестизначний код та встановлюють його. У подальшому при перевстановленні програми на інший пристрій і у випадку, якщо власник не заходив до месенджера більше 6 днів, буде потрібно підтвердження. Якщо період неактивності триває більше 1 місяця, обліковий запис буде автоматично видалено.
 5. Додають власний email. Пошта потрібна для скидання пароля, якщо користувач його випадково забув.

Двофакторна перевірка підключена. Тепер можна бути спокійним: навіть якщо зловмисники створять клон сім-карти, вони не зможуть встановити програму на інший пристрій та відновити історію листування з резервного сховища.

Залишається лише додатково убезпечити вхід у програму, встановивши пароль на вхід. Порядок дій залежатиме від того, на якій платформі працює месенджер.

На телефоні

Власники “айфонів” можуть зробити захист “Ватсапа” більш надійним, якщо встановлять для розблокування програми Face ID або Touch ID. Це не завадить їм приймати вхідні дзвінки та відповідати на повідомлення з спливаючих повідомлень, але увійти до месенджера без контролю за відбитком пальця або по особі вже не вдасться.

Посібник, як поставити пароль на «Ватсап»:

 1. Запуск програми.
 2. Відкривають “Параметри”.
 3. Вибирають вкладку “Акаунт” або “Обліковий запис”.
 4. Перейдіть до розділу «Конфіденційність».
 5. У пункті “Блокування екрана” активують опцію “Вимагати Face ID” або “Запитувати Touch ID”.

Далі потрібно встановити час очікування, після якого «Ватсап» автоматично піде в сплячий режим. Тепер, щоб розблокувати месенджер, знадобиться відбиток пальця або знімок особи власника. Якщо датчики не спрацюють, можна застосувати графічний ключ.

Як поставити пароль на Ватсап: інструкція, як запаролити whatsapp і зробити надійний пін код блокування на андроїді та на айфоні

Встановлення розблокування відбитка пальця.

Тим, хто користується смартфонами на базі “Андроїд”, доведеться діяти через параметри пристрою.

Покрокова інструкція показує, як роблять з гаджетами з прошивкою MIUI:

 1. Запуск «Налаштування» зі шторки швидких повідомлень або натисканням на значок у вигляді шестерні на екрані.
 2. Відкривають розділ “Програми”.
 3. Перейдіть до вкладки «Захист» та активують функцію.
 4. Встановлюють графічний ключ або використання Touch ID для входу. При бажанні можна використовувати контроль по особі.
 5. Прив’язують пристрій до Мі або облікового запису Google. У разі проблем із входом це допоможе відновити доступ.

Власники девайсів від Samsung, Honor або Huawei діють за схожим алгоритмом. Єдина незручність цього способу полягає в тому, що захист включається на запуск усіх програм, а не тільки «Ватсапа».

Ще одна можливість – використовувати програми для встановлення паролів.

У магазині Google Play Market можна завантажити програму Smart AppLock. З її допомогою можна встановити додатковий захист на вибрані програми.

На комп’ютері

Можливостей блокування месенджера у браузерній версії розробники не передбачили. Використання стороннього софту викликає збій у роботі. Єдина можливість запобігти сторонньому доступу до WhatsApp – не включати опцію «Залишатися в системі» і щоразу після завершення сеансу виходити з облікового запису. Тоді для входу в програму потрібно щоразу прив’язувати пристрій, зчитуючи QR-код з екрана. Хоча це створює перешкоди в роботі, зате попереджає несанкціоноване проникнення.

Способи змінити або зовсім прибрати код блокування

Скинути двофакторну автентифікацію можна в установках програми. Для цього заходять у вкладку «Акаунт», перемикаються на розділ «Безпека» та натискають на «Двокрокову перевірку». Якщо хочуть відмовитися від захисту, топають по полю «Вимкнути». Якщо потрібно встановити новий код, натискають кнопку «Змінити».

Огляд

nBook
Додати коментар