Як переслати повідомлення у Ватсапі іншій людині

Навіть ті, хто користується популярним месенджером вже довгий час, не завжди знають, як переслати повідомлення у «Ватсапі» іншій людині. Коли виникає бажання поділитися з друзями отриманою в іншому чаті новиною, корисним контактом або цікавою картинкою, не потрібно копіювати та вставляти дані наново. Досить скористатися корисною функцією, вбудованою у програму.

Інструкція, як надіслати текст повідомлення в WhatsApp іншій людині

Дія відбувається буквально «в два кліки». Надіслати месендж з одного діалогу до іншого можна зі смартфонів з різними операційними системами.

Доступна вона і в десктопній версії програми. При цьому є можливість поділитись тільки з одним другом або організувати розсилку кільком контактам з адресної книги.

На Android

Для переправки тексту, зображення або відеофайлу на телефоні з ОС «Андроїд» діють за таким алгоритмом:

  1. Відкривають листування з абонентом, який надіслав повідомлення, яке збираються надсилати.
  2. Топають по екрану, виділяючи текстовий коментар, фото чи відеоролик.
  3. Переходять до верхньої частини екрана, де спливає графічне меню. Вибирають піктограму у вигляді стрілки, спрямованої праворуч.
  4. Коли відкриється список діалогів, вибирають одного або кількох одержувачів. Для цього встановлюють галочки напроти імен контактів.
  5. Натискають на піктограму надсилання внизу екрана.

При отриманні тексту або графічного файлу адресат бачитиме коментар «Переслане повідомлення». Але ім’я та номер людини, що спочатку відправила месендж, не буде показано.

Як переслати повідомлення у Ватсапі іншій людині: інструкція, як пересилати листування з коментарями іншому контакту зі списку

Надсилаємо текст на Андроїд.

На iPhone

На «айфонах» алгоритм пересилання тексту або фото та відео буде аналогічним до попередньої інструкції для смартфонів на базі Android.

Для цього роблять так:

  1. Заходять до чату з абонентом, чиїм меседжем хочуть поділитися.
  2. Виділяють лонг-пресом потрібний текст, фото чи відео.
  3. Зі спливаючого контекстного меню вибирають значок у вигляді стрілки, спрямованої вправо.
  4. Знаходять у списку користувача, якому потрібно надіслати месендж.
  5. Тапають за стрілкою внизу екрана для пересилання.

Ті, хто користується десктопною або браузерною версією WhatsApp, також мають можливість пересилати текст або графіку з одного діалогу до іншого.

Інструкція, як переслати повідомлення у «Ватсапі» іншій людині з комп’ютера, буде такою самою, як і в мобільному додатку.

Єдина різниця: для виділення потрібного месенджу потрібно спочатку клікнути за підписом з ім’ям відправника і натиснути у вікні меню на рядок «Переслати».

Далі, як і в смартфоні, натискають на піктограму у вигляді стрілки, спрямованої вправо, вибирають адресатів і надсилають інформацію.

Як переслати повідомлення у Ватсапі іншій людині: інструкція, як пересилати листування з коментарями іншому контакту зі списку

Надсилання на «айфонах».

Чинні обмеження на надсилання повідомлень

Розробники WhatsApp піклуються про конфіденційність листування та дотримання приватності. Тому, додавши в додаток зручну та корисну функцію, що дозволяє ділитися інформацією з інших чатів, вони ввели обмеження на дію, щоб уникнути створення «вірусних» розсилок та розповсюдження фейкових відомостей: доступне відправлення повідомлення одночасно не більше ніж 5 адресатам.

Якщо месендж вже неодноразово пересилався, то ліміт буде ще меншим – лише 1 контакт за раз. Якщо інформацією ділилися більш ніж у 5 чатах, то при пересиланні повідомлення супроводжуватиметься коментарем «Часто пересилається».

Так адміністрація намагається запобігти користувачам, що інформація може виходити з недостовірного джерела. Хоча програма дозволяє відстежувати кількість відправок по лічильнику, вміст месенджей залишається конфіденційним. Усі дані захищені подвійним шифруванням.

Огляд

nBook
Додати коментар