Як передати інтернет з комп'ютера на телефон через USB

Роздавати інтернет з комп'ютера на мобільний телефон дуже зручно, і цією функцією користуються багато просунутих користувачів. Можна використовувати для цього USB. Процес не забере багато часу і сил, головне — уважно дотримуватися інструкцій. При появі поганого зв'язку рекомендується звернутися до інтернет-провайдера, можливо проблема саме в перешкодах на лінії.

Як передати інтернет з комп'ютера на телефон через USB

Роздача інтернету з комп'ютера на телефон через USB

Не всі користувачі знають, як передати інтернет з комп'ютера на телефон через usb. Зробити це можна за допомогою usb. Для цього необхідно:

  1. За допомогою кабелю підключити смартфон до комп'ютера чи ноутбука.
  2. Зайти до розділу «Система».
  3. У «Системі» знайти пункт меню «Про телефон», перегорнути до самого низу, клацнути по рядку «Номер складання» двічі.
  4. На екрані з'явиться напис “Ви розробник”.
  5. У розділі «Налагодження USB» налаштувати конфігурацію USB за замовчуванням.
  6. Вибрати USB-модем.

Подальші дії можуть відрізнятися, залежно від конкретної моделі смартфона, версії ОС або iOS.

Плюси та мінуси, особливості для Android та Iphone

Роздача інтернету за допомогою USB має такі переваги – простота та швидкість процедури. Тим не менш, для Android та iPhone можуть виникнути деякі проблеми. Насамперед, необхідно зробити так, щоб інтернет від мобільного телефону саме приймався, хоча відповідно до стандартних параметрів налаштований не прийом, а передача. Також слід мати на увазі, що функція роздачі на нових смартфонах з останньою версією операційної системи Android спочатку відключена, тому для її активації треба встановлювати сторонні програми та програми.

Фахівці, які займаються тестуванням таких програм та програм, відзначають, що запустити їх вдається не завжди. Наприклад, якщо на комп'ютері програма запускається, вона може не запуститися на ноутбуці. Важко сказати, чому це відбувається: найімовірніше, причина — в мережевому адаптері, який не включається як DHCP-сервер. У зв'язку з цим, працездатність функції роздачі нових андроїдів може бути гарантована на всі 100 %.

Тим не менш, слід зазначити, що для телефону Android виконати роздачу простіше, ніж для телефону з операційною системою iOS. Набір стандартних функцій Андроїда спочатку входить опція, що дозволяє створити локальну мережу за допомогою підключення через USB за допомогою стандартних інструментів.

Для реалізації цієї функції потрібні лише сам смартфон, кабель та комп'ютер, який підключений до інтернету. Головне — належним чином скоригувати установки телефону.

Увага! Потрібно змінити маски підмережі та IP-адресу, при цьому помилка лише на одну цифру призведе до повної неможливості роздачі.

Як передати інтернет з комп'ютера на телефон через USB

Як використовувати режим модему за допомогою кабелю USB

Для роздачі за допомогою кабелю USB можна використовувати режим модему. Інакше цей спосіб називається «спосіб швидкого конфігурування».

Опис процесу та необхідне обладнання

Для роботи знадобиться комп'ютер або ноутбук, смартфон, роутер, мережевий кабель. При виборі провайдера вказується мобільний оператор, при виборі з'єднання 3G або 4G. Залежить від оператора та від того, зв'язок якого покоління він надає своїм користувачам.

Далі на екрані може з'явитися інформація про блокування модему. Усі зміни зберігаються, маршрутизатор перезавантажується. Далі необхідно ознайомитися із загальною інформацією та, при необхідності, змінити PIN-код доступу.

Налаштування роздачі інтернету

Через ЮСБ інтернет можна роздавати різними способами. Великою популярністю користується метод із використанням командного рядка.

Через командний рядок

Як передати інтернет з комп'ютера на телефон через USB

Перед тим, як роздати інтернет через USB з комп'ютера на телефон (мобіль або планшет), потрібно запустити командний рядок. Це від імені адміністратора через меню «Пуск». Далі створюється та реєструється підключення, необхідно також придумати найменування нової мережі та її пароль.

Дані потрібно обов'язково записати, зберігши їх у недоступному для третіх осіб місці. Далі за допомогою командного рядка активується точка доступу. Якщо смартфон з'єднується з нею, але дані не передаються, слід перевірити, чи доступ доступний. Можливо, його закрито за замовчуванням.

Це цікаво! Багато користувачів вважають, що використання командного рядка – застарілий спосіб управління комп'ютером або ноутбуком. Насправді це лише поширена помилка. Командний рядок може стати справжньою паличкою-виручалочкою в тому випадку, якщо комп'ютер або ноутбук з якоїсь причини не рухається курсором.

Використання сторонніх програм

Для того, щоб передавати інтернет через USB, можна використовувати сторонні програми та програми, які зазвичай працюють в режимі онлайн і доступні на спеціалізованих сайтах.

Для того, щоб забезпечити спільний доступ до бездротової мережі та роздавати сигнал від комп'ютера або ноутбука на мобільний телефон, користувачі найчастіше використовують такі допоміжні утиліти, як Wi-Fi Hotspot creator, Switch Virtual Router. MyPublicWiFi. Завантажити ці утиліти та користуватися ними можна абсолютно безкоштовно. За додаткову плату можливе активування окремих опцій.

  • Hotspot Creator — це програма, яка допомагає отримати спільний доступ до бездротової мережі. Програма доступна для скачування на офіційному ресурсі компанії, що її розробила. Управління та інтерфейс дуже прості. Необхідно ввести свій логін та пароль, додатково вказати джерело мережі та виконати мережну активацію.
  • Switch Virtual Router — це програма, яка може роздавати сигнал одразу на десять гаджетів, тому користувачі, які мають кілька пристроїв, найчастіше завантажують саме її. Головна перевага цієї утиліти полягає в тому, що коли людина вмикає комп'ютер, вона активується самостійно, не вимагаючи спеціального включення.
  • My Public Wi Fi – це найпростіша і найшвидша програма, що створює точку доступу. Для того, щоб роздавати та транслювати інтернет, треба лише завантажити цю утиліту, всі функції будуть налаштовані автоматично. Програма доступна на офіційному сайті компанії-розробника. Запустивши програму, необхідно ввести логін та пароль, підключення та користування утилітою у стандартному режимі є абсолютно безкоштовним.

Як передати інтернет з комп'ютера на телефон через USB

Увага! За допомогою сторонньої програми або програми можна легко заразити смартфон та комп'ютер вірусом. Тому слід звернути увагу на попередження антивірусника.

Налаштування з'єднання на смартфоні

Для того, щоб налаштувати з'єднання на смартфоні Xiaomi при роздачі, треба зайти в налаштування мобільного телефону, вибрати розділ бездротових мереж і далі активувати режим USB-модему. Далі на комп'ютері або ноутбуці Віндовс відразу побачить, що сталося нове мережне підключення, а в треї (там, де знаходиться годинник) автоматично активується іконка мережі.

Що робити, якщо інтернет не запустився

Якщо через USB кабель інтернет не запустився, необхідно насамперед перевірити підключення. Відсутність запуску через ЮСБ провід може спостерігатися в тих випадках, якщо інтернет-з'єднання повільне та нестабільне (наприклад, за містом). Також ймовірна причина збоїв може полягати в неправильних налаштуваннях підключення на комп'ютері (ноутбуку) або мобільному телефоні iPhone, через що доступ до Інтернету може автоматично блокуватися.

Також рекомендується перевірити, чи активний у налаштуваннях мобільного телефону Bluetooth-інтерфейс. Його активація є обов'язковою умовою успішної роздачі інтернет-сигналу зі стаціонарного пристрою на мобільний. Якщо не використовувати Bluetooth, підключення не буде.

Роздача інтернету на Android, honor або інші марки телефонів значно підвищує зручність користування зв'язком. Щоб налагодити вихід у мережу, слід попередньо перевірити налаштування всіх пристроїв: комп'ютера або ноутбука, мобільного телефону (смартфону). Якщо де-небудь вимкнено вай-фай, його треба обов'язково активувати.

nBook
Додати коментар