Як оновити контакти у WhatsApp: інструкція

Знання того, як оновити контакти в WhatsApp, може знадобитися користувачам цього електронного сервісу будь-коли. Збої та проблеми в роботі програми можуть призвести до того, що користувач не знайде в ньому даних корисних співрозмовників.

Коли може виникнути потреба оновити список контактів у WhatsApp

Ситуації, коли програма не розпізнає всі номери адресної книги, можуть виникнути в результаті технічних збоїв програмного забезпечення або з вини власника смартфона. У першому випадку після усунення багів розробниками утиліти та її актуалізації проблема вирішується. У другому – користувачеві потрібно самостійно прибрати помилки в роботі телефону.

Якщо не всі номери з телефонної книги потрапляють до «Ватсапу», можливо, потрібно буде «підвищити» його до останньої версії. Для цього необхідно зайти в App Store або Play Market та активувати оновлення. Деякі користувачі рекомендують видалити месенджер з телефону, а потім завантажити його знову. Такі дії мають вирішити проблему.

Як оновити контакти у WhatsApp: інструкція

Якщо проблема виникла через технічний збій, оновіть месенджер.

Детальна інструкція, як оновити список

Якщо установка останньої версії не допомогла, то причина може бути в тому, що «Ватсап» погано розпізнає номери, які починаються з 8. Переважно заносити їх до телефонної книги гаджета в міжнародному форматі, тобто починатися вони повинні з +7. Необхідно виправити всі контакти з 8 на +7 та оновити утиліту.

На Андроїді

У мобільному пристрої на базі Android для синхронізації даних в автоматичному режимі потрібно відкрити доступ до довідника абонентів. Якщо дозволу не буде, то «Ватсап» не зможе бачити всіх абонентів із вашого смартфона, що позначиться на його функціонуванні.

Програма запитує доступ до адресної книги ще на етапі установки. Якщо ця опція була відхилена користувачем, то її надалі потрібно підключати вручну.

Щоб відкрити доступ, потрібно:

 1. Зайти в налаштування смартфона.
 2. Вибрати пункт меню “Конфіденційність”.
 3. Потім натиснути на підпункт “Диспетчер прав”.
 4. Відкриється можливість керування дозволами, де потрібно знайти пункт “Контакти”.
 5. Зі списку програм вибрати потрібне та дозволити йому доступ до даних телефонної книги.

Також потрібно актуалізувати список абонентів у самому месенджері. Зробити це можна так:

 1. Зайти до WhatsApp.
 2. У правому нижньому куті натиснути на піктограму Повідомлення на зеленому фоні, а потім у правому верхньому куті – на 3 вертикальні точки.
 3. У меню вибрати рядок «Оновити».
 4. Піде оновлення.

На телефонах з Android є функція приховування контактних номерів. Якщо ця опція була використана користувачем, то месенджер не зможе побачити ті з них, які потрапили до переліку прихованих. Для повернення захованих номерів у WhatsApp потрібно зробити таке:

 1. Увійти в месенджер, натиснути на 3 крапки у правому верхньому кутку.
 2. Далі вибрати “Параметри”, а потім “Контакти”.
 3. Дозволити використовувати приховані контакти шляхом активації цієї опції.

Як оновити контакти у WhatsApp: інструкція

Перевірте, чи не активована функція прихованих номерів.

Відсутність синхронізації даних гаджета та месенджера може виникати ще й через наявність великої кількості сміття в пам’яті пристрою або через зараження вірусами. Необхідно очистити телефон від зайвої інформації, перевірити його на шкідливі програми з використанням спеціальних утиліт.

Якщо після всіх зазначених дій потрібний співрозмовник все одно не відображається у списку абонентів «Ватсапа», можливо, він не користується програмою для смартфона.

На айфоні

Перед тим як оновити контакти в WhatsApp на iPhone, бажано зрозуміти причину некоректної роботи програми та/або послідовно застосувати вищезазначені методи для вирішення проблеми:

 • актуалізувати програму;
 • видалити та наново встановити;
 • ввести номери абонентів у міжнародному форматі та активувати використання прихованих;
 • дозволити програмі доступ до телефонної книги;
 • сканувати на віруси та сміття.

Складнощі, які з’являються з відображенням даних у процесі використання «Ватсапа», вирішуються швидко і виникають здебільшого через неправильну синхронізацію або відсутність оновлень.

Огляд

nBook
Додати коментар