Як налаштувати камеру у Ватсапі на телефоні

Оскільки налаштувати камеру у «Ватсапі» на телефоні доведеться, щоб користуватися відеодзвінками, слід надати програмі доступ до інструменту. Проблеми з подібним видом комунікації можуть виникати на старих гаджетах, при неправильних налаштуваннях чи поломках.

Як працюють відеодзвінки у WhatsApp

Виклики по відео не витрачають баланс телефону, вони витрачають лише трафік. Вартість кожної розмови залежить від обраного тарифного плану. Кожну хвилину діалогу витрачається по 2 Мб.

Здійснити виклик можна з мобільної або десктопної версії програми. Потрібно заздалегідь завантажити на комп’ютер програму, оскільки з браузера зателефонувати неможливо.

Можна зв’язатися лише з особою, доданою до списку контактів. Записати виклик за допомогою інструментів месенджера не можна: це вважається порушенням конфіденційності. Якщо хочете отримати запис, доведеться користуватися стороннім сервісом.

Вимоги до смартфону

Для роботи опції потрібен ОС iOS від 8.0 або Андроїд від 4.1. Старші версії не підтримують відеодзвінок. Перш ніж настроїти камеру у «Ватсапі» на телефоні, оновіть операційну систему.

Як налаштувати камеру на телефоні, щоб зателефонувати по відеозв’язку

Коли вперше відправляєте медіа або дзвоніть відео, програма запитує дозвіл на використання камери, мікрофона. Поставте галочки для обох функцій.

Якщо у минулому ви відмовили соціальної мережі у доступі, виправити це можна у налаштуваннях смартфона.

Знайдіть розділ «Всі програми», перейдіть до WhatsApp, після чого пересуньте тумблери у стан «Увімк.».

Під час виклику зручніше користуватися передньою камерою. Перейти на задню можна буде в процесі, клікнувши по зображенню фотоапарата з двома заокругленими стрілками.

Як налаштувати камеру у Ватсапі на телефоні: як налаштувати відеодзвінок у whatsapp на андроїді та увімкнути відеозв'язок з телефону

Перевіряємо підключення необхідних налаштувань.

Як користуватися функцією

Щоб здійснити дзвінок, перейдіть до чату з потрібним абонентом, клацніть на зображення відеокамери у верхній частині дисплея. Дочекайтеся відповіді.

Якщо інша людина зателефонує вам, повідомлення висвітиться на екрані. Щоб взяти виклик, потягніть вгору за зображення зеленої трубки. Для відмови від діалогу вибирайте червону іконку.

При цьому можна скинути послання, яке пояснює, чому зараз ви не готові до діалогу. Для цього клацніть по значку повідомлень, у вікні, введіть текст.

Соціальна мережа дозволяє телефонувати групами до 4 осіб. Для цього перейдіть в меню «Дзвінки», клацніть на кнопку «Новий». Вкажіть, що хочете зробити групову розмову. Вкажіть абонентів, з якими зв’язуватиметеся, потім телефонуйте.

Щоб завершити дзвінок, натисніть на червоне коло із зображенням трубки.

Як налаштувати камеру у Ватсапі на телефоні: як налаштувати відеодзвінок у whatsapp на андроїді та увімкнути відеозв'язок з телефону

Варіант здійснення групового дзвінка.

Можливі проблеми при здійсненні відеодзвінків

При використанні опції виникає низка проблем:

  1. Зображення “зависає”, з’являються сторонні шуми. Перевірте якість підключення до Інтернету. У разі слабкого сигналу перезавантажте Wi-Fi-роутер або мобільний інтернет. Для цього відключіть його, зачекайте півхвилини, потім увімкніть. Якщо є можливість, перейдіть на іншу громадську чи домашню мережу або спробуйте змінити локальну мережу. Проблема може походити від співрозмовника. Попросіть його зробити те саме.
  2. Відсутня кнопка для здійснення відеодзвінка. Обновіть операційну систему на девайсі, щоб використати опцію. Встановіть останню версію месенджера. Якщо можливості завантажити її немає, доведеться відмовитись від використання функції. Дзвінки на відео несумісні зі старими версіями iOS, Android.

Рекомендується дзвонити від Wi-Fi для економії трафіку. В іншому випадку зв’язок може різко перерватися. Крім того, краще заздалегідь заряджати телефон, оскільки динамічна картинка на екрані призводить до того, що акумулятор швидше сідає.

Огляд

nBook
Додати коментар