Як додати контакт до Ватсапу

Нові користувачі популярного месенджера не завжди можуть швидко розібратися, як додати контакт до «Ватсапу». Проблема в основному виникає тоді, коли потрібно зв’язатися з новим адресатом. Наразі розробники тестують бета-версію програми, в якій з’явиться можливість розпочати листування без збереження номера співрозмовника. Але поки що оновлення не потрапило в загальний доступ, доводиться вносити абонента в систему.

Способи додавання контакту у WhatsApp

Завести діалог з другом, номер якого вже є в телефонній книзі, нескладно. При першому запуску програма запитує дозвіл на доступ до контактів для синхронізації. Дані друзів, які мають обліковий запис у WhatsApp, будуть перенесені до списку месенджера автоматично. Щоб знайти їх, достатньо набрати ім’я у пошуковому рядку. Але нових абонентів доведеться додавати індивідуально. Розробники передбачили можливість зробити це у різний спосіб.

Через програму

Цей метод найбільш простий і підходить для тих, хто користується мобільною версією програми на смартфонах та планшетах на ОС «Андроїд» та iOS. У веб-версії комп’ютера він не діє.

Порядок дій наступний:

 1. Заходять до WhatsApp у вкладку «Чати».
 2. У правому нижньому куті екрана знаходять зелений кружечок із піктограмою повідомлення.
 3. У вікні вибирають розділ «Новий контакт».

У вкладці залишається ввести дані адресата – телефон і ім’я. Російських користувачів можна набирати через “вісімку”, а зарубіжних – з використанням коду країни. Після заповнення форми натискають клавішу “Зберегти”. Новий абонент з’явиться у списку чатів автоматично.

Як додати контакт до Ватсапу: запис номера без збереження в пам'яті смартфона, внесення абонентів з телефонної книги

Додавання нового контакту до «Ватсапу».

Через QR-код

Цей метод часто використовують, якщо потрібно швидко зберегти контакти у «Ватсапі» під час зустрічі. Щоб не витрачати час на введення даних, можна просто вважати QR-код, який створюється системою і є ідентифікатором власника облікового запису.

Діють так:

 1. Відкривають програму.
 2. Заходять до «Налаштування», натиснувши на значок у вигляді 3 точок у верхньому правому куті екрана.
 3. Тапають за значком QR-коду поруч із ім’ям користувача.

Якщо знайомий знаходиться поруч, це можна зробити безпосередньо. Один із співрозмовників натискає на вкладку «Мій», а другий – на «Сканувати».

Зчитують код за допомогою камери “Ватсапа”, зберігаючи дані на телефон.

Ідентифікатор також можна надіслати по Bluetoth або електронною поштою. Є можливість розмістити QR-код на своїй сторінці у соцмережах або особистому повідомленні. Для цього, зайшовши у вкладку Мій код, натискають на значок Поділитися.

Через телефонну книгу

Додати співрозмовника в «Ватсап» можна і не заходячи до програми. Для цього потрібно внести телефон у адресну книгу. Якщо абонент має обліковий запис у месенджері, його номер автоматично синхронізується з WhatsApp. Але якщо цього не сталося, потрібно оновити список вручну.

Діють за інструкцією:

 1. У вкладці Чати натискають на іконку Створити діалог у нижній частині екрана.
 2. У вікні натискають на піктограму у вигляді 3 точок праворуч вгорі.
 3. Тапають по полю «Оновити», щоб підключити синхронізацію.

Як додати контакт до Ватсапу: запис номера без збереження в пам'яті смартфона, внесення абонентів з телефонної книги

Додавання контакту до «Ватсапу» через телефонну книгу.

Починається завантаження контактів із телефонної книги. Після завершення процесу система розпізнає ім’я та номер адресата.

З візитівки

Ще один варіант, як додати контакт до «Ватсапу», – попросити спільного знайомого, який має номер абонента, надіслати візитку. Для цього потрібно у вікні введення тексту натиснути на іконку у вигляді скріпки, вибрати «Контакт» та прикріпити до повідомлення дані з телефонної книги. Одержувачу залишається лише натиснути «Зберегти», і новий співрозмовник з’явиться у списку діалогів.

Проблеми з додаванням користувача

Буває, що контакт, збережений на телефоні, не відображається у списку чатів «Ватсапа». Це може статися, якщо абонент не має облікового запису в програмі. У цьому випадку можна запропонувати другу зареєструватися в месенджері, надіславши посилання в СМС.

Для цього діють за таким алгоритмом:

 1. Перейдіть у вкладку Новий чат через значок у нижній частині екрана.
 2. Тапають по 3 точках у правому верхньому кутку екрана.
 3. Натискають на вкладку Запросити друга.
 4. Вибирають спосіб, яким хочуть надіслати запит.
 5. Вводять адресу чи номер знайомого.

Абонент отримає посилання на завантаження WhatsApp. По ній він зможе встановити програму та зареєструвати обліковий запис.

Але якщо точно відомо, що в друга є обліковий запис у месенджері, а пошук нового адресата за номером телефону та імені не дає результатів, можливо, що при введенні даних була допущена помилка. Другий варіант – не пройшла синхронізація контактів. Необхідно перевірити дозволи в установках телефону або оновити програму вручну.

Огляд

nBook
Додати коментар