Whatsapp Voice Notes що це за папка і чи можна її видалити

Перше запитання користувачів, які виявили WhatsApp Voice Notes – що це за папка і чи можна її видалити. При нестачі місця в смартфоні (на диску) власник видаляє непотрібні дані та програми. Месенджер, що активно використовується, агресивно витрачає дисковий простір.

Whatsapp Voice Notes що це за папка і чи можна її видалити: прослуховування файлів та інші можливості

У разі нестачі місця на телефоні видаляють файли з WhatsApp.

Папка WhatsApp Voice Notes

Папка є підпапкою Media, що містить всі голосові повідомлення месенджера. Зберігаються аудіофайли з потоку будь-якого напрямку незалежно від того, були вони прочитані чи ні. Тому така політика, без регулярного очищення та видалення непотрібних файлів, щодо даних користувача сприяє інтенсивному розростанню аудіотреків, заповненню дискового простору.

Вміст папки доступний лише в ОС Android. У смартфонах Iphone власник не має права перегляду каталогу.

Що означає назва папки

У перекладі з англійської назва каталогу WhatsApp Voice Notes означає “Голосові нотатки Ватсапа”. Таким чином, у ній програма зберігає звукові файли всіх форматів, незалежно від мети створення та напрямки передачі.

Що зберігається в папці

У папці зберігаються всі голосові повідомлення, отримані або надіслані програмою. У ній розміщено безліч підкаталогів з тематично згрупованими файлами.

Whatsapp Voice Notes що це за папка і чи можна її видалити: прослуховування файлів та інші можливості

У папці WhatsApp Voice Notes зберігаються всі голосові повідомлення.

Чим вище якість аудіозаписів, тим більшу частину диска вони займають. Оскільки каталог містить дані власника, то вони не видаляються системою або іншими утилітами з очищення ОС від сміттєвих файлів.

При інтенсивному використанні програма в каталозі накопичує до десятків тисяч аудіофайлів.

Як прослухати вміст папки

У каталозі зберігаються аудіофайли в різних форматах, тому для прослуховування достатньо зайти в каталог і натиснути на найменування. Якщо система не може відтворити вибраний трек, слід перенести його на персональний комп’ютер із широким набором кодеків або встановленою програмою для створення звукових файлів. Останній варіант кращий, оскільки дозволяє створювати запис, зберігати в іншому форматі (перекодувати), змінювати розмір, якість звуку, монтувати у довільному порядку.

Очищення папки Voice Notes у WhatsApp

Виникає 2 основних питання при очищенні WhatsApp Voice Notes, що це за папка і чи можна її видалити. Каталог створюється системою, у ньому розміщуються всі звукові файли, тому його знищення призведе до збоїв у роботі програм. При перейменуванні (ушкодженні) папки висока ймовірність:

  • нестабільної роботи месенджера;
  • відмови у отриманні доступу до голосових даних;
  • неможливості синхронізації програми на інших пристроях.

Whatsapp Voice Notes що це за папка і чи можна її видалити: прослуховування файлів та інші можливості

Якщо перейменувати папку, месенджер працюватиме нестабільно.

При очищенні видаляється не сам каталог, а його вміст. Важливо пам’ятати, що відновити його неможливо, тому перед кожним очищенням фахівці рекомендують архівувати дані або переміщувати їх у хмарне сховище, вивантажувати на диск настільного комп’ютера. Якщо користувач випадково видалити папку, система відновить її з першим голосовим повідомленням. Однак дані будуть безповоротно втрачені.

Програма Voice Notes store for WhatsApp

Я переконалася на особистому досвіді, що ручне керування файлами, коли їх число перевищило 100, викликає труднощі без допоміжного софту. Додаток покликаний полегшити роботу з голосовими нотатками та дозволяє:

  • шукати файли за набором параметрів;
  • робити одиночне та групове перейменування файлів;
  • дозволяти спільний доступ до голосового повідомлення;
  • прослуховувати вміст у самому додатку;
  • здійснювати одиночне та групове видалення треків;
  • записувати звуки та зберігати їх як шаблони;
  • змінювати місце зберігання треків, внутрішню пам’ять або додаткову картку.

Програма є безкоштовною та доступною для завантаження в Google Play, пошук за назвою «Менеджер голосових повідомлень для WhatsApp».

Огляд

nBook
Додати коментар