Whatsapp скачати для Windows 10

Десктопний WhatsApp завантажити для Windows 10 можна як із магазину Microsoft Store, так і за допомогою сторонніх менеджерів завантажень. Спосіб встановлення месенджера залежить від типу активації.

Для постійного доступу до облікового запису завантажують офіційну програму з ідентифікацією QR. Під час реєстрації профілю на тимчасовий номер встановлюють мобільний WA Desktop. Для встановлення месенджера скористайтеся наведеною нижче інструкцією.

WhatsApp для Windows 10

Десктопний Ватсап, на відміну від браузерного клієнта, має вбудовану камеру. Спілкування не обмежується звичним листуванням у чатах.

Користувачам доступні голосові повідомлення та відеозв’язок онлайн. Функціональність програми збережена у повному обсязі. З урахуванням покращеного дозволу та якості звуку настільний WA обігрує попередні версії месенджера.

Можливості Desktop WA:

 1. Індивідуальні та групові чати (до 256 осіб).
 2. Обмін файлами до 100 Мб.
 3. Дзвінки (аудіо, відео).
 4. Модерація груп.
 5. Завантаження стікерпаків.
 6. Відновлення статусів.
 7. Розділ “Вибране”.

Desktop WhatsApp скачати для Windows 10 можна безкоштовно. Додаток функціонує будь-яких версіях ОС, зокрема. на ноутбуках із застарілими технічними характеристиками.

Розрядність системи не впливає на можливість встановлення клієнта.

Оскільки месенджери є ресурсомісткими програмами, їх використовують як у ПК з 86 bit, і на пристроях без базової 32-битной конфігурації. Продуктивність WA залежить від розрядності ОС.

Єдине, на що слід звернути увагу при завантаженні клієнта – наявність цифрового підпису розробника. Перевірку вірусного програмного забезпечення довірте надійному антивірусу.

Whatsapp скачати для Windows 10: встановлення на комп'ютер або ноутбук версії російською мовою безкоштовно

Перевірка розрядності.

Як встановити “Ватсап” на Windows 10

Перед тим як завантажити настільний месенджер на комп’ютер, визначають джерело завантаження. Файл установки доступний на сайті розробника, а також сторонніх офіційних ресурсах.

У Microsoft Store розміщені офіційні клієнти WA Desktop із вже оновленою до останньої версії прошивкою. Завантажений із офіційного маркету софт не заразить пристрій вірусами.

Установка повністю безпечна і автоматична. Однак такий спосіб завантаження підійде лише користувачам, у яких активовано обліковий запис Microsoft.

Я користуюся стороннім менеджером завантажень Multi Setup. Утиліта знаходить оновлені версії ПЗ та встановлює їх російською мовою. Все, що потрібно зробити, – завантажити інсталятор із офіційного сайту та запустити його.

Ручний спосіб установки WA передбачає завантаження месенджера на офіційному ресурсі розробника. Опишу порядок дій Windows 10.

Whatsapp скачати для Windows 10: встановлення на комп'ютер або ноутбук версії російською мовою безкоштовно

Натискаємо кнопку скачати.

Завантаження клієнта

Якщо не розглядаєте WhatsApp Web як альтернативу мобільного додатка, встановіть настільний клієнт, щоб мати постійний доступ до чатів.

Слід пам’ятати, що зареєструвати обліковий запис за допомогою WA Desktop не вдасться. Для авторизації потрібно не номер телефону, а QR-код.

Інструкція:

 1. Відкрийте сайт “Ватсапа”. Щоб встановити WA російською, змініть мову, тапнувши по значку з глобусом.
 2. Перейдіть на вкладку «Завантажити».
 3. Клацніть по зеленій кнопці «Завантажити».
 4. Збережіть файл .exe.

Для завантаження настільного клієнта потрібно щонайменше 100 Мб вільної пам’яті. Щоб уникнути помилки, вкажіть папку завантаження самостійно: в налаштуваннях браузера змініть шлях для збереження файлів.

Whatsapp скачати для Windows 10: встановлення на комп'ютер або ноутбук версії російською мовою безкоштовно

Вікно авторизації Ватсап на пк.

Встановлення програми

Після того, як WA повністю завантажиться, відкрийте вказану папку і клацніть двічі на файлі .exe. У вітальному вікні клацніть по кнопці «Встановити» та дочекайтеся завершення процесу.

Активація «Ватсапу»

При першому запуску клієнта інтерфейс пропонує прив’язати обліковий запис, відсканувати QR. Акаунт повинен бути активним, інакше обліковий запис доведеться реєструвати. В обох випадках без смартфона це зробити не вдасться.

Інструкція:

 1. На мобільному пристрої авторизуйтесь в обліковому записі, який переносіть на ПК.
 2. Зайдіть у налаштування, виберіть пункт “Пов’язані пристрої”. Активуйте опцію, натиснувши зелену кнопку. Введіть PIN-код. Натисніть OK.
 3. Наведіть камеру на монітор, щоб відсканувати код у десктопній версії WA.

Прив’язка клієнтів завершиться автоматично. Відкриється вікно із діалогами.

WA Desktop потребує додаткового налаштування, т.к. є окремим програмою для ПК. Клацніть по значку меню у вигляді 3 точок та перевірте параметри безпеки. Щоб заощадити трафік та вільну пам’ять, вимкніть автозавантаження та інші непотрібні функції.

Whatsapp скачати для Windows 10: встановлення на комп'ютер або ноутбук версії російською мовою безкоштовно

Авторизація в Ватсап на пк через телефон.

Чим відрізняється WhatsApp для Windows 10 від програми для смартфона

Єдиною відмінністю десктопної версії є відсутність у ній групового відеозв’язку (конференцій). У додатках для Android та iOS телефонувати можуть одночасно до 50 людей. При цьому лише 6 із них транслюють відео. Інші учасники розмовляють в аудіоформаті.

Установка за допомогою емулятора “Андроїд”

За відсутності облікового запису в WA передбачено альтернативний спосіб авторизації на комп’ютері. Потрібний емулятор Nox Player, який маскує використання месенджера на ПК, що дозволяє запросити при активації код перевірки замість QR.

Інструкція:

 1. Установіть останню версію Nox Player для Windows 10.
 2. Завантажте WA з офіційного сайту у форматі APK (для Android).
 3. Запустіть емулятор.
 4. Авторизуйтеся під обліковим записом Google. За її відсутності створіть нову. На смартфонах обліковий запис можна зареєструвати без мобільного номера.
 5. У бічному інструментарії клацніть по значку з плюсом. Перенесіть APK, вказавши папку завантаження.
 6. Після додавання робочого ярлика клацніть по ньому.

Відкриється вікно авторизації, де потрібно вказати код країни та номер у міжнародному форматі.

Whatsapp скачати для Windows 10: встановлення на комп'ютер або ноутбук версії російською мовою безкоштовно

Ватсап в емуляторі Андроїд.

Налаштування WA на ПК займає трохи більше 10 хвилин. Визначте зручний спосіб встановлення, щоб активувати обліковий запис. За відсутності смартфона авторизація за номером може бути недоступною.

Огляд

nBook
Додати коментар