Веб Ватсап ком сканувати код: способи відсканувати з телефону, вхід по штрих-коду, підключення до комп'ютера

Для авторизації в месенджері «Веб Ватсап» на комп'ютері сканувати код потрібно відразу після відкриття вкладки. Якщо не підготувати камеру заздалегідь, коннект затягнеться. Проблеми з доступом можуть виникнути за відсутності оновленої версії з вбудованим сканером WhatsApp Web Scanner. Сервіс дозволяє зчитувати ключі входу, а також швидко знаходити сторінки контактів, груп та бізнес-каталогів. Щоб авторизуватися у веб-клієнті, переконайтеся, що камера на пристрої зчитує «кьюар» правильно.

Особливості WhatsApp Web

Браузерна версія “Ватсапа” створена для тих, хто не хоче встановлювати сторонній софт на комп'ютер із архівними файлами. Веб-клієнт, який працює у вкладці браузера, не вимагає спеціальних дозволів на пристрої. Все, що потрібно для «інсталяції» – відкрити сайт «Веб Ватсап» на комп'ютері, сканувати код і налаштувати параметри.

Головною особливістю веб-версії є наскрізне шифрування чатів. Ключ є на смартфонах співрозмовників і більше ніхто. Медіа, надіслані на сервер, неможливо перехопити або перезавантажити. Якщо зловмисник отримає доступ до номера оператора, він відкриє порожню вкладку без діалогів. Листування залишиться на телефоні.

WA не відкривається в неоновлених пошукових системах. Розробники довго шукали вразливості HTTP(s). І оскільки безпека WA пов'язана з його функціями та способами їх реалізації, зупинилися на браузерах з двигуном останнього покоління на базі Хроміум.

Вони підтримують потокове передавання даних. Дзвінки та трансляції не зависають. Обмежене використання WhatsApp Web через прив'язку до пошукових систем нівелюється за рахунок популярності того ж «Хрому», яким користується мільярдна аудиторія.

Іншою особливістю браузерної версії вважається її приватність. Картинка зі штрих-кодом оновлюється кожні 20 секунд. Зроблено це для входу в обліковий запис ініціатора на вимогу та без відстеження даних, як у випадку з таймером отримання нового PIN-коду.

Сеанс прив'язаний до активної вкладки у браузері. І коли просите сторонню людину зареєструватися у «Ватсапі» на ПК за QR, авторизація скидається. Для доступу до чату потрібна постійна синхронізація з мобільним додатком. Після 30 хвилин бездіяльності сесія автоматично скинеться.

Веб Ватсап ком сканувати код: способи відсканувати з телефону, вхід по штрих-коду, підключення до комп'ютера

Інструкція зі сканування коду.

Як сканувати QR-код у комп'ютерній версії WhatsApp

Авторизація у веб-клієнті проводиться за допомогою штрих-коду у правому верхньому куті браузера. Пристроєм для читання виступає основна камера смартфона (фронтальна «селфі»-лінза не підійде). Щоб увійти в обліковий запис, запускаю сканер WhatsApp Web Scanner. Він вбудований у месенджер, тому для доступу до облікового запису у веб-вкладці потрібно відкрити мобільний додаток із авторизованим номером. Прив'язка ПК до смартфону необхідна для синхронізації сеансів, коли повідомлення, отримані в мобільній версії, виводяться на «великий» екран.

Для Android

Перш ніж сканувати QR-код, надаю WA новий дозвіл на доступ до камери в налаштуваннях смартфона.

Інструкція:

 1. Відкриваю сторінку офіційного «Ватсапу» у браузері.
 2. Запускаю WA на “андроїд”.
 3. У «Налаштуваннях» переходжу до «Чати».
 4. Тапаю по 3 точках.
 5. Вибираю WhatsApp Web.
 6. За допомогою кадру Scan захоплюю QR на моніторі ПК.
 7. Утримую його до переходу до веб-месенджера.

Якщо сканер графічного коду не відкривається, то його вже запускали. Натисніть значок з плюсом, щоб повернутися на цільовий екран і додати сеанс.

Для iPhone

На пристроях Apple порядок дій аналогічний, тільки функція синхронізації відображається не в “Чатах”, а в “Налаштуваннях”. Тут же при повторній авторизації у веб-клієнті з «айфона» тапаю за написом «Сканувати QR-код», запускаю анімацію-підказку.

Вхід з комп'ютера за “кьюар-кодом”

Якщо ви встановили на ПК “Ватсап” останньої версії, вважайте QR за інструкцією, наведеною вище, але не з браузерної вкладки, а у вікні програми. Десктопний кьюар для Windows/Mac також оновлюється протягом хвилини. Зберігати копію, щоб надрукувати на папері, безглуздо.

Веб Ватсап ком сканувати код: способи відсканувати з телефону, вхід по штрих-коду, підключення до комп'ютера

Вхід із комп'ютера за допомогою входу.

Авторизуватись у програмі можна без смартфона з авторизованим доступом. Для цього настройте зовнішню USB-камеру та емулятор «андроїда». Рекомендую швидкий BlueStacks, адаптований під Windows та Mac.

Інструкція:

 1. Оновлюю драйвери камери.
 2. Встановлюю у BlueStacks WA у форматі APK (версію для Android).
 3. У налаштуваннях емулятора відкриваю “Програми”, “Ватсап”, “Дозволи”, “Камеру”. Активую доступ.
 4. Запускаю мобільний WA із емулятора.
 5. Авторизуюсь за номером.
 6. У «Налаштуваннях» натискаю по WhatsApp Web.
 7. Після запуску сканера згортаю вкладку.
 8. Відкриваю десктопний WA із «Робочого столу».
 9. Підношу камеру, щоб рахувати QR з одного і того ж монітора.

Доступ до облікового запису в клієнті для Windows/Mac є постійним, на відміну від веб-версії. Поки адміністратор ПК не “знесе” емулятор разом з обліковим записом Google, “здвоєний” сеанс зберігається.

Щоб вийти з десктопного WA, натисніть на хрестик. При повторному запуску програми зчитувати QR-код не доведеться.

Проблеми при скануванні QR у WhatsApp Web

Щоб користуватися ідентифікаційною опцією Scanner від «Ватсапа», потрібна камера з роздільною здатністю від 5 мегапікселів. У цьому випадку штрихкод зважає навіть на екран мобільного телефону.

Код не розпізнається

Перезавантажте вкладку. Наведіть камеру на область із малюнком, захопивши квадрат повністю.

Не працює камера

Перезавантажте смартфон. Зробіть знімок тексту, налаштувавши фокус. Повторіть спробу. При помилці камери скиньте установки до заводських, попередньо зберігши резервну копію «Ватсапа».

Збережені в месенджері повідомлення видно лише співрозмовникам. Відкривши браузерну вкладку, підключитися до неї ззовні без мобільного пристрою із зареєстрованим в обліковому записі номером не вийде. Дані синхронізуються між двома пристроями – комп'ютером та смартфоном ініціатора.

Огляд

nBook
Додати коментар