Ватсап Плюс на Айфон: як завантажити та встановити останню версію

Встановлення програми «Ватсап Плюс» на «Айфон» дозволяє отримати доступ до багатьох функцій, яких не вистачає стандартного месенджера. WhatsApp++ — розширена версія, де багато можливостей персоналізації, а налаштування безпеки більш просунуті порівняно зі стандартною програмою.

Опис програми WhatsApp Plus

WhatsApp Plus — модифікована програма для обміну миттєвими повідомленнями та надсилання медіафайлів іншим користувачам. Перша версія була створена іспанським розробником під псевдонімом Rafalense у 2012 р. За кілька років він відмовився від цього проекту. Наразі паралельно існує кілька варіантів месенджера «Ватсап Плюс», у яких підтримується російська мова.

Основні функції:

 • режим інкогніто (статус “Онлайн” прихований, можна налаштувати час останнього відвідування, яке відображається в інших користувачів);
 • відключення звітів про доставку та сповіщення про прочитання;
 • відправка необмеженої кількості медіафайлів (більше 10) “вагою” до 100 Мб;
 • запис аудіоповідомлень коротким натисканням на іконку (разом зі стандартним утримуванням);
 • можливість ділитися аудіо, завантаженими на згадку про смартфон;
 • блокування за допомогою Touch ID або код доступу;
 • можливість використовувати повне зображення профілю;
 • налаштування інтерфейсу.
 • зміна головного екрана;
 • блокування відеореклами.

Ватсап Плюс на Айфон: як завантажити та встановити останню версію російською мовою

Програма має розширений функціонал.

Переваги та недоліки месенджера

У розширеній версії месенджера користувачам пропонуються гнучкі налаштування інтерфейсу, є більше можливостей для роботи з файлами та захист особистих чатів (код або блокування за допомогою Touch ID).

Серед недоліків можна перерахувати таке:

 1. Деякі розширені версії можна завантажити лише через браузер. Завантаження з неперевірених джерел може бути небезпечним для смартфона зараження вірусами. А ще доведеться витратити додатковий час на те, щоби розібратися з процесом установки.
 2. “Ватсап Плюс” – софт від сторонніх розробників, тому ніхто не може гарантувати збереження особистих даних користувача. У коді можуть бути помилки, які дозволять зловмисникам заволодіти медіафайлами або іншою інформацією з метою шантажу, здирництва, залякування.

Де завантажити “Ватсап Плюс” на “Айфон”

В офіційному магазині для “Айфона” є кілька варіантів месенджера з розширеними функціями. Всі ці програми постачаються сторонніми розробниками, але їхнє завантаження з App Store безпечне.

Раджу завантажити Messenger for WhatsApp++ від Surendra Kumar. Ця програма повністю безкоштовна і має високу оцінку користувача – 4,3 бала в середньому (більше 600 позитивних відгуків). Програма “важить” менше 0,4 Гб.

Також потрібну версію “Ватсап Плюс” на “Айфон” (файл формату .ipa) можна завантажити через браузер. У цьому випадку процес установки відрізнятиметься від того, який звикли бачити користувачі iPhone при завантаженні програм з магазину.

Ватсап Плюс на Айфон: як завантажити та встановити останню версію російською мовою

Установка месенджера із магазину програм.

Установка WhatsApp Plus на iPhone

Установка софту з офіційного магазину не викликає труднощів. Його можна завантажити так само, як і будь-яка інша програма. Встановлення буде автоматично.

Щоб завантажити розширену версію месенджера, якої немає в AppStore, потрібно:

 1. Знайти потрібний файл (формат – .ipa). Зберегти сторінку у закладках браузера.
 2. Встановити свій комп’ютер Alt Store. Можна скористатися подібною програмою.
 3. Підключити “Айфон” до ПК через кабель USB.
 4. В Alt Store вибрати Install, а потім натисніть на свій пристрій. На Mac потрібно увійти до «Пошти» та активувати AltPlugin.mailbundle. На Windows – завантажити iTunes та iCloud (не з Windows Store). Потрібно ввести свої дані.
 5. Піктограма Alt Store має з’явитися на екрані iPhone. Далі необхідно перейти на смартфоні в “Налаштування” → “Профіль”, знайти свій Apple ID і тапнути по “Довіряти”.
 6. Переконайтеся, що “Айфон” або “Айпад” все ще підключені до комп’ютера, і завантажити IPA-файл із софтом.
 7. Відкрити файл інсталяції через Alt Store на пристрої. Під час інсталяції потрібно ще раз ввести дані для авторизації в Apple ID.
 8. Запустити месенджер і користуватися стандартною версією.

Особливості WhatsApp на iPhone

На смартфонах під керуванням iOS та Android програма працює однаково. Користувачам доступні одні й самі розширені функції.

Оновлення програми «Ватсап Плюс»

Plus, завантажений з AppStore, оновлюється автоматично (якщо користувач не заборонив це окремо). Якщо програма була завантажена через браузер і встановлена вручну, іноді потрібно перевіряти наявність оновлень самостійно.

Огляд

nBook
Додати коментар