Ватсап не надсилає фото, як вирішити проблему

Найчастіше причиною, чому “Ватсап” не надсилає фото, стають нестабільне інтернет-з’єднання, неправильно вибраний формат файлу, невідповідні дата або час. З’ясувавши, що спричинило появу помилки, користувач зможе її виправити.

Поширені причини помилки надсилання фотографій у WhatsApp

Проблеми з пересиланням файлів можуть виникати з низки причин.

Невірні дата та час

Якщо дата та час у налаштуваннях роутера не співпадають з вірними, надсилання фотографій у соціальній мережі може бути обмежене. Щоб файл був доставлений отримувачу, він спочатку має бути завантажений на сервер “Ватсапа”. При неправильній даті підключення до нього неможливе.

Ватсап не надсилає фото: чому в месенджері не надсилаються фотографії і як вирішити проблему

Перевірте дату та час.

Проблеми із SD-картою

Виділяють два різновиди труднощів, коли «Ватсап» не надсилає фото:

  • пошкодження диска microSD;
  • відсутність вільної пам’яті.

У першому випадку доведеться надсилати файл з іншої картки. Рекомендується відформатувати носій. Оскільки вся інформація буде знищена, краще попередньо скопіювати її на нову SD-card.

У другому відправка неможлива, оскільки картинку не вдається попередньо обробити. Щоб позбавитися проблеми, рекомендується видалити непотрібні медіа, програми з мобільного пристрою, почистити кеш. Можна скористатися функцією «Оптимізація» для економії часу. Дані з мобільного пристрою не постраждають.

Ватсап не надсилає фото: чому в месенджері не надсилаються фотографії і як вирішити проблему

Очищення кешу.

Невірний формат фото

Надіслати можливе зображення будь-якого графічного формату.

Проте його обсяг обмежений:

  • для власників смартфонів із ОС Android – 100 Мб;
  • для власників iPhone – 128 Мб.

Чим більше важить зображення, тим довше воно відправлятиметься. Іноді потрібно трохи почекати, щоб утруднення вирішилося саме.

Ватсап не надсилає фото: чому в месенджері не надсилаються фотографії і як вирішити проблему

Вага фото не повинна перевищувати межі.

Проблеми підключення до Інтернету

При низькій швидкості зображення не буде надіслано. Якщо раніше проблеми не спостерігалися, спочатку перевірте якість з’єднання. Якщо ви використовуєте домашню мережу, перезапустіть роутер. При зв’язку за допомогою мобільного інтернету змініть локацію або підключіться до доступної мережі.

Складнощі з надсиланням можуть виникнути, якщо людина паралельно вивантажує фото або відео в іншій соціальній мережі. Зачекайте, доки попередній файл дійде до одержувача, перш ніж надсилати новий.

Ватсап не надсилає фото: чому в месенджері не надсилаються фотографії і як вирішити проблему

Підключення до Інтернету має бути стабільним.

Помилка реєстрації номера

Подібна скрута в більшості випадків виникає у користувачів, що недавно створили обліковий запис. Складнощі виникають, якщо реєстрація була закінчена або проходила з порушеннями.

Спробуйте надіслати повідомлення на свій номер або будь-кому зі списку контактів, що знаходиться онлайн. Якщо не вдасться, то проблему встановлено.

Доведеться видалити обліковий запис, потім прибрати месенджер зі смартфона. Після цього повторно завантажити «Ватсап», зареєструватися, дотримуючись інструкції.

Помилка контакту

Абоненти не можуть надсилати СМС особам, які занесли їх до чорного списку або видалили месенджер зі свого пристрою. Спробуйте надіслати фото іншому користувачеві.

Також можна перевірити, чи ви були заблоковані. Спробуйте надіслати вибраному користувачеві текстове послання, зателефонуйте, перевірте його статус, час відвідування, наявність фотографій.

Поради, як виправити проблеми з відправленням фото

Проблеми можуть походити від самого месенджера. Після придбання WhatsApp компанією “Фейсбук” кількість користувачів програми різко збільшилася. Сервери не завжди справляються із підвищеним навантаженням.

Якщо інші можливі причини перевірені та усунуті, але проблема залишається, перейдіть на офіційний сайт розробника для уточнення статусу. У разі падіння серверів ви побачите спеціальне повідомлення. У такій ситуації дочекайтеся, доки помилка буде виправлена.

Огляд

nBook
Додати коментар