Ватсап на комп’ютері без телефону

Використовувати «Ватсап» на комп’ютері без телефону можна, проте для цього потрібна авторизація через смартфон, а в деяких випадках інсталяція додаткового програмного забезпечення. Розробники створили спеціальну веб-версію програми, яку можна відкрити за допомогою браузера. Авторизація через ПК або ноутбук повністю легальна: ви не ризикуєте отримати блокування, якщо не використовуєте проксі або VPN.

Чи працює «Ватсап» без реєстрації користувача

Ви можете завантажити, встановити і навіть запустити WhatsApp без реєстрації, проте повноцінно користуватися месенджером без прив’язки до облікового запису не можна. Коли ви відкриєте програму, з’явиться вітальне вікно із пропозицією ввести номер телефону для авторизації або створення нового профілю. Гостьові облікові записи не передбачені розробниками WhatsApp, тому на цьому етапі ви не зможете надсилати повідомлення, передавати медіафайли, змінювати налаштування та користуватися іншими функціями месенджера.

Ватсап на комп'ютері без телефону: вхід у веб-версію без коду та сканера на ноутбуці, як встановити без смартфона та написати користувачеві

Установка WhatsApp на комп’ютері.

WhatsApp для комп’ютера – як встановити без телефону

Якщо у вас є смартфон, але ви надаєте перевагу використати комп’ютер для спілкування, ви можете увійти в WhatsApp наступними способами:

 • через веб-сайт;
 • за допомогою ПК-клієнта;
 • за допомогою емулятора ОС Android.

ПК-клієнт

Найзручніший спосіб використання “Ватсапа” на комп’ютері без телефону – окремий клієнт. Він запускається незалежно від інших програм, що полегшує моніторинг чатів.

Для встановлення клієнта та авторизації в ньому зробіть таке:

 1. Зайдіть на офіційний сайт WhatsApp. Краще самостійно вписати адресу в рядок. Якщо ви переходите через пошукову систему, електронний лист або іншим способом, уважно перевірте посилання. Вона має співпадати з назвою месенджера. Якщо ви знайшли підміну символів, брак або зайві літери, йдіть з сайту.
 2. Перейдіть до розділу «Завантажити». Справа відобразиться розділ для завантаження ПК-клієнта. Натисніть зелену кнопку, щоб підтвердити дію.
 3. Трохи зачекайте. Системі знадобиться час для запису інсталятора до розділу внутрішньої пам’яті та сканування завантажених файлів.
 4. У разі потреби активуйте інсталятор вручну. Деякі браузери відкривають інсталяційні файли автоматично після їх скачування, проте більшість веб-браузерів цього не роблять.
 5. Запустіть WhatsApp на вашому телефоні. Зареєструйтесь або авторизуйтесь.
 6. Натисніть на піктограму меню та перейдіть до розділу “Пов’язані пристрої”.
 7. Натисніть QR-код на моніторі комп’ютера, щоб підключити обліковий запис смартфона.

Я рекомендую поставити галочку біля пункту “Залишатися в системі”. В цьому випадку вам не доведеться щоразу авторизуватись через смартфон.

Ватсап на комп'ютері без телефону: вхід у веб-версію без коду та сканера на ноутбуці, як встановити без смартфона та написати користувачеві

Для використання веб-версії WhatsApp потрібний QR-код зі смартфона.

Веб-версія

Браузерна версія майже повністю повторює клієнт для комп’ютера, але не вимагає додаткового завантаження та встановлення. Вона найкраще підходить для одноразового застосування. Щоб відкрити її, достатньо перейти на веб-сайт WhatsApp Web. Для авторизації доведеться відсканувати QR-код зі смартфона.

Якщо ви часто користуєтеся WhatsApp, вибирайте ПК-клієнта. Веб-версія відкривається у вкладці браузера, що робить її використання менш зручним. Для повноцінного моніторингу чатів вам доведеться запускати WhatsApp Web в окремому вікні, включати спливаючі повідомлення тощо. Навіть у такому форматі веб-версія займатиме більше простору на екрані за рахунок додаткових панелей браузера, що іноді критично.

Емулятор ОС

Застосування емулятора – найскладніший варіант, але він дозволяє увійти до «Ватсапу» без QR-коду.

Інструкція з встановлення програмного забезпечення відрізняється залежно від програми. У загальних випадках рекомендую завантажувати інсталяційні файли тільки з офіційного сайту розробників і дотримуватися описаного в установці порядку дій.

Щоб поставити WhatsApp на комп’ютер через емулятор, зробіть таке:

 1. Увійдіть до маркету програм. Найчастіше це Play Store або Google Play.
 2. Введіть назву месенджера у пошуковий рядок.
 3. У вікні підтвердіть скачування та встановлення програми.

Функціональність та інтерфейс WhatsApp в емуляторі не відрізняється від версії для смартфона. Після входу в програму система запросить вхід або реєстрацію за номером телефону.

Ватсап на комп'ютері без телефону: вхід у веб-версію без коду та сканера на ноутбуці, як встановити без смартфона та написати користувачеві

Ще один варіант встановлення WhatsApp без смартфона – зробити це за допомогою емулятора BlueStacks.

Як користуватися WhatsApp без смартфона

Офіційно для використання WhatsApp потрібен телефонний номер, оскільки до нього прив’язується обліковий запис. Однак існує невелика хитрість, яка дозволяє зареєструватися у програмі навіть без смартфона. Для цього вам знадобиться віртуальний номер.

Недоліки методу

Відразу попереджу, що цей метод ненадійний. У випадку з публічними SIM-картками ви ризикуєте майже відразу втратити доступ до облікового запису. Можна трохи убезпечити себе, купивши виділений номер, проте будь-якої миті продавець може зникнути, а сайт з панеллю управління – закритися.

Віртуальні SIM-картки не підходять для реєстрації бізнес-профілів або публічних облікових записів. Такі номери застосовують для одноразового листування. Бажано попередити співрозмовника про те, що обліковий запис може бути зламаний.

Вартість віртуальних номерів

Вартість платного онлайн-номера залежить від обраного тарифу, територіальної приналежності, функціональності тощо. Телефон, розрахований тільки на прийом SMS, коштує дешевше. У середньому вартість виділеного номера становить 500-1000 руб. у місяць.

Труднощі активації

Якщо ви використовуєте безкоштовні номери для активації профілю, вам доведеться знайти такий телефон, на який ще не зареєстрований обліковий запис. Це займає багато часу, часто користувачі так і не одержують результату.

Перед використанням платний номер необхідно додатково активувати. Цим займається постачальник. Якщо ви не можете настроїти віртуальну SIM-картку, спробуйте написати про це продавцеві. Він вкаже термін активації, замінить неробочий номер або допоможе розібратися з інтерфейсом панелі керування.

Огляд

nBook
Додати коментар