Ватсап Бізнес: що таке і чим небезпечний, переваги

Сервіс «Ватсап Бізнес» пропонує підприємцям низку можливостей, переваг для розвитку компанії, збільшення прибутку. Месенджер спрощує комунікацію з потенційним клієнтом, підходить для масових та індивідуальних розсилок, допомагає підвищити довіру до бренду.

WhatsApp Business – що це таке

«Ватсап Бізнес» є спеціальною програмою для підприємців. За допомогою цього інструменту компанія може спілкуватися із клієнтами.

Розробка дозволяє:

  • кільком співробітникам листуватися із загального профілю від імені підприємства;
  • надсилати сервісні повідомлення;
  • використовуючи чат-боти, автоматизувати частину процесів;
  • рекламувати товар чи послугу через Facebook;
  • робити масові чи персоналізовані розсилки.

Бізнес-аккаунт не вимагає тримати програму відкритим у фоновому режимі. Активація профілю надає доступ до API, серверів WhatsApp. Використовувати його можна на мобільних пристроях або на комп’ютері.

Ватсап Бізнес: що таке і чим небезпечний, переваги, скачування безкоштовно та створення облікового запису на комп'ютері

Можливий розподіл контактів за групами.

Чи небезпечний бізнес-аккаунт у «Ватсапі»

У разі використання неофіційного каналу зростає ризик блокування. Месенджер може прибрати обліковий запис, знищити всі діалоги з покупцями. Прийде постійно тримати смартфон з увімкненим екраном, не відключати від мережі Wi-Fi, щоб розсилка продовжувала здійснюватися.

Щоб уникнути подібних труднощів, краще встановити офіційну програму від WhatsApp. Такий спосіб є безпечним, не призведе до небажаних наслідків для бізнесмена.

Відмінності бізнес-аккаунта від звичайного

У бізнес-профілю є низка відмінностей у порівнянні з простим:

  • не відображаються онлайн, дата, час останнього відвідування;
  • користувачі бачать адресу офісу, посилання на сайт, email для зв’язку, коли відкривають інформацію облікового запису;
  • можна отримати зелену галочку, що підвищує довіру потенційних покупців.

Як підключитися до WhatsApp Business

Пряме підключення доступне лише великим підприємствам. Іншим охочим використати технологію доводиться користуватися платформами, що підключаються до API через офіційних партнерів месенджера. Процедура займає від 2 до 7 діб.

Подайте заявку на реєстрацію номера у партнера, який підтримує російську мову. Дочекайтесь схвалення від “Ватсапа”. Іноді представники компанії запитують додаткову інформацію, крім зазначених в анкеті.

Верифікуйтесь, ввівши код із SMS або прийнявши дзвінок. Клієнтська база при цьому збережеться, оскільки номери покупців залишаться у представників підприємства.

Ватсап Бізнес: що таке і чим небезпечний, переваги, скачування безкоштовно та створення облікового запису на комп'ютері

Профіль заповнювати з акуратністю, зміни не вносяться.

Чи можна перевести звичайний аккаунт у бізнес

Перекласти простий профіль не вдасться. Використовувати дозволяється лише нові номери або ті, які не були активними в месенджері протягом 6 місяців. Система автоматично видаляє їх із бази.

Вартість WhatsApp Business API

Під час реєстрації на платформі месенджер-маркетингу доведеться сплачувати тарифний план майданчика. Коли за підключення, активацію стягують окрему плату, але можна знайти партнера, у якого послуги будуть безкоштовними.

З боку «Ватсапу» плата за повідомлення клієнтів та відповіді на них протягом доби не стягується. Якщо після отримання послання минуло понад 24 години, компанії доведеться віддати $0,5 за можливість написати.

Встановлення WhatsApp Business на кілька пристроїв

На відміну від звичайного облікового запису, бізнес-можливо налаштувати відразу на декількох пристроях.

Смартфони

Завантажити програму на “андроїд” або “айфон” можна з офіційного сайту. Копії розширення доступні у Google Play, App Store. Відкрийте каталог, знайдіть потрібну програму, встановіть. Коли воно завантажиться, авторизуйтесь. Повторіть процедуру на всіх пристроях, які бажаєте підключити до профілю.

Ватсап Бізнес: що таке і чим небезпечний, переваги, скачування безкоштовно та створення облікового запису на комп'ютері

Установка WhatsApp Business.

ПК

Поставити на ноутбуці окрему програму WhatsApp Business не вдасться, оскільки така ще не розроблена. Однак, можна підключитися до сервера через web-версію. Для цього відскануйте QR-код із екрана смартфоном, на якому підключено потрібний обліковий запис.

Огляд

nBook
Додати коментар