Чому у Вацапі не відображаються імена контактів, а тільки номери, і що робити

Якщо у «Ватсапі» зникли імена контактів, спробуйте спершу вирішити проблему самостійно. Несправність найчастіше спостерігається на смартфонах з операційною системою Android, у т.ч. на останніх моделях Samsung Galaxy.

Поширені причини, через які не відображаються, зникли імена контактів у WhatsApp

Виділяють кілька причин, чому ніки співрозмовників у соціальній мережі зникають:

  1. Збої виникли з боку програми. У такій ситуації залишається лише чекати, доки розробники усунуть неполадку. Програмісти намагаються виправляти помилки швидко, оскільки від цього залежить їхній дохід.
  2. Встановлена версія програми застаріла. Чим вона старша, тим більше помилок виникає при її використанні.
  3. Роботі смартфона заважають віруси. Шкідливе програмне забезпечення краде ваші дані, заважає «Ватсапу» та іншим програмам правильно функціонувати.
  4. Порушено синхронізацію. При цьому імена зі списку контактів перестають відображатися у соціальній мережі.
  5. Ви не дали застосунку доступ до телефонної книги. Така ситуація частіше виникає у людей, які недавно завантажили програму. Відсутність дозволів заважає роботі програми через обмеження. Рекомендується також надати доступ до камери, мікрофону.

Якщо новий абонент був доданий менше ніж добу тому, програма не бачить його нік. Можна вжити заходів або почекати трохи, щоб програма сама завантажила інформацію.

Варіанти вирішення проблеми

Прості дії допоможуть відновити імена друзів, родичів у месенджері. Що робити в ситуації, що склалася, залежить від причини появи проблеми.

Оновлення списку контактів

Якщо висвічуються лише номери без імен, спробуйте оновити список контактів. Опція доступна на телефонах з операційною системою “Андроїд”.

Активуйте соціальну мережу, натисніть на іконку нового чату. Він розташований у нижній правій частині дисплея. У вікні топніть по 3 точках, щоб викликати меню. У списку виберіть «Оновити». Після завершення процедури підписані імена знову почнуть відображатися.

У Ватсапі зникли імена контактів: чому у Вацапі не відображаються імена контактів, а тільки номери, і що робити на телефоні андроїд

Оновлення контактів.

Скидання синхронізації

Якщо оновлення не допомагає, представники WhatsApp рекомендують скинути синхронізацію. Для цього в меню налаштувань смартфона перейдіть до пункту «Аккаунти», клацніть по полю «Ватсап».

Тапніть по однойменному рядку в екрані. Переконайтеся, що контакти підключені до розділу синхронізації, а потім натисніть на 3 точки. Натисніть «Синхронізувати зараз». Дочекайтеся закінчення процедури, перезапустіть програму.

У Ватсапі зникли імена контактів: чому у Вацапі не відображаються імена контактів, а тільки номери, і що робити на телефоні андроїд

Перевірка синхронізації.

Надання доступу до телефонної книги

Якщо месенджеру обмежений доступ до переліку контактів, відображати їх нікнейми він не зможе. Зайдіть в налаштування телефону, знайдіть пункт “Всі програми”. Знайдіть соціальну мережу, дайте їй дозвіл використання телефонної книги, мікрофона, камери.

У Ватсапі зникли імена контактів: чому у Вацапі не відображаються імена контактів, а тільки номери, і що робити на телефоні андроїд

Надаємо доступ до контактів.

Оновлення програми

Якщо у «Ватсапі» зникли імена контактів, спробуйте встановити останню версію. Для цього перейдіть в App Store або Google Play, введіть у пошукову систему назву соціальної мережі. Клацніть на кнопку «Оновити», дочекайтеся завершення процедури.

У Ватсапі зникли імена контактів: чому у Вацапі не відображаються імена контактів, а тільки номери, і що робити на телефоні андроїд

Завантаження нової версії месенджера

Перевірка пристрою на віруси

Якщо WhatsApp не показує нікнейми абонентів, перевірте смартфон на наявність шкідливого програмного забезпечення. Віруси уповільнюють, порушують роботу програм, призводять до неправильної роботи опцій.

Для перевірки підійде будь-який антивірус: Avast, Kaspersky, Dr.Web.

Якщо програми-шкідники будуть виявлені, видаліть їх. Потім перезавантажте мобільний пристрій. Рекомендується регулярно чистити гаджет від вірусів, щоб не залишитися без важливої інформації, не зазнати хакерської атаки.

Налаштування фільтра

Якщо на телефоні активовано опцію «Приховані контакти», вимкніть її. Перейдіть до телефонної книги, знайдіть меню налаштувань. Виберіть «Фільтр», у ньому позначте галочкою параметр «Всі контакти». Якщо знайти опцію не вдається, причина не в її активації. На деяких гаджетах функція не передбачена.

Огляд

nBook
Додати коментар