Стікери для Ватсап: де завантажити різні для android та iphone

Використовувати стікери для WhatsApp сьогодні можна не лише у неформальному спілкуванні з друзями, а й у листуванні з колегами, у батьківських та будинкових чатах. Тому користувачі месенджера шукають, де завантажити набори класних наклейок, та цікавляться, як зробити їх самостійно.

Де безкоштовно завантажувати стікери для «Ватсапу»

У месенджері є розділ зі стікерами, але їх представлено обмежену кількість. Щоб додати інші наклейки, потрібно завантажувати іншу програму.

Для iPhone

Найкращі програми зі стікерами для iPhone:

 1. Sticker Maker. Сховище та гарний мейкер наклейок. Програма безкоштовна. Оцінка – 4,7.
 2. GIPHY: The GIF Search Engine. Багатофункціональна програма для пошуку та створення стікерів, GIF-файлів на «айфоні». Оцінка – 4,8.
 3. Stickify. Програма платна, її вартість – 1,99 долара (не передплата). Користувацька оцінка – 3,4 бали.

Стікери для Ватсап: де завантажити різні без реєстрації, найкращі для android та iphone, приклади смішних, милих та прикольних наборів з написами

Скористайтеся безкоштовним додатком Sticker Maker.

Для Android

На «андроїді» шукати наклейки для месенджера можна у таких додатках:

 1. Wemoji. База наклейок налічує понад 10 000 оригінальних зображень.
 2. WASticker. Сховище відмінних наклейок з написами російською та іншими мовами, святкових та стікерів-мемов.
 3. Stickify: Stickers для WhatsApp. У програмі Android багато наклейок, розділених за категоріями.

Стікери для Ватсап: де завантажити різні без реєстрації, найкращі для android та iphone, приклади смішних, милих та прикольних наборів з написами

У програмі WASticker є багато прекрасних наклейок.

Для Windows

Для створення наклейок на комп’ютері підходить безкоштовна програма STQR. Картинки можна готувати в графічному редакторі, а потім завантажувати через програму на телефоні в месенджер.

Що таке персональні стікери та як їх використовувати

Прикольні зображення для використання у діалогах із друзями можна зробити самостійно. Для цього потрібно завантажити безкоштовну програму, яка так і називається – «Персональні стікери для WhatsApp».

Наклейки для месенджера можна робити з фото в Галереї і за допомогою вбудованого редактора з різними шрифтами, фігурами, іконками.

Також через цю програму можна знаходити різні наклейки для групи або чату зі кумедними фразами, тваринами, емоціями.

Стікери для Ватсап: де завантажити різні без реєстрації, найкращі для android та iphone, приклади смішних, милих та прикольних наборів з написами

Завантажте «Персональні стікери для WhatsApp» та користуйтеся ним безкоштовно.

Додавання нового стікерпаку до WhatsApp

На відміну від інших месенджерів, у «Ватсапі» поки що немає вбудованої функції додавання своїх стікерів. Щоб завантажити пакет наклейок, потрібно завантажувати іншу програму з Google Play або App Store.

Спочатку доведеться додати набір (або зробити самостійно) в програмі, а потім перенести в месенджер з використанням функції «Імпорт».

Приклади різних наборів стікерів для «Ватсапу»

У месенджері часто з’являються нові наклейки. Шанс зробити пак, який стане популярним, має кожен. Зазначу деякі, що мені сподобалися за категоріями.

Популярні

Майже у кожному додатку з наклейками є топ найкращих. У самому месенджері популярні набори, випущені до святкової чи пам’ятної дати, знаходяться у списку.

Зараз це Naija Spirit (пак з нагоди Дня незалежності Нігерії), картинки з мотивів популярного серіалу «Паперовий дім» від Mucho Pixels та мультфільму Disney «Енканто».

Стікери для Ватсап: де завантажити різні без реєстрації, найкращі для android та iphone, приклади смішних, милих та прикольних наборів з написами

Популярні стікери у Ватсап.

Смішні та прикольні

Смішний стікер для «Ватсапа» допоможе розрядити обстановку, якщо діалог пішов за планом, або підтримає позитивну атмосферу в дружньому чаті.

Я використовую такі набори:

 1. «Дивності – це чудово». Прикольний пак, який нагадає, що відмінності між людьми, чудасії та дивні звички роблять спілкування лише цікавішими.
 2. «Стурбований голуб на прізвисько Орел». Іржі картинки-історії з життя захопленого, але злегка набридливого птаха.
 3. “Жінка-кактус”. Милий наклейки з дівчиною в костюмі кактус. Вона тільки виглядає колючою. Жінка-кактус, як і всі, радіє, коли вдається приготувати смачний десерт, втомлюється після дня, проведеного з дітьми, починає займатися спортом з понеділка і іноді сумує.

Гарні

Топ-3 наборів красивих наклейок для сайтів та діалогів у «Ватсапі»:

 1. “Друзі – це сім’я” від WOAO. Милі наклейки з цікавим візуальним рішенням. Вони урізноманітнять чат із «сім’єю, яку ми вибираємо», – з друзями.
 2. World’s Earth Day (Juan Molinet). Яскрава добірка картинок, випущена до Всесвітнього дня планети Земля, не тільки зробить діалог цікавішим, а й нагадає про важливе: Земля одна, але мільярди голосів допоможуть зберегти місце для життя.
 3. Komo від Santa Rath. Безкінечно милий дракон на ім’я Комо нікого не залишить байдужим. Підходить для листування з родичами, друзями та другою половинкою.
 4. Hatch. Мінімалістичний пакет стікерів. Головний герой – крихітна велелюбна кулька, яка виражає емоції краще за стандартні смайли.
 5. Moody Foodies від Jonas Mosesson. Красиво намальовані картинки, автор яких хоче нагадати, що їжа теж має почуття.

Стікери для Ватсап: де завантажити різні без реєстрації, найкращі для android та iphone, приклади смішних, милих та прикольних наборів з написами

Стікера із драконом Комо.

З написами

Наклейки з написами заощадять час на написанні тексту на смартфоні клавіатурі.

Надіслати такий стікер – відмінне рішення, коли потрібно швидко відповісти, але немає можливості набрати повідомлення.

Мій особистий топ наклейок для «Ватсапу» з написами:

 1. “Ти як?” від Nubikini. Зображення з фразами англійською мовою. У наборі є фрази Need someone to listening, How are you?, You are not alone, Tell me more, Thinking of you та ін.
 2. Baby Shark (автор Pink Fong). Фраз небагато, але їхнє оформлення прикольне. Є слова What, Never, Whatever, Yes, No, OMG тощо.
 3. Sumikkogurachi від Imagineer/San-X. У паку є лише написи OK та Thanks, які «говорять» милі Суммікогураші.

Список доступних наборів регулярно оновлюється, тому іноді варто перевіряти наявність нових картинок у самому месенджері.

Якщо не вдасться знайти відповідний пак російською, можна створити його самостійно в Personal Sticker, Stickify: Stickers for WhatsApp, Funny Emoji Stickers та подібних програмах.

Огляд

nBook
Додати коментар