Смайли для Ватсап: скачати безкоштовно на андроїд і додати прикольні, смішні, красиві емоди, що рухаються, наприклад, ждуна

Анімовані наклейки та смайлики для «Ватсапа» завантажуються на будь-які смартфони. Якщо хочете урізноманітнити спілкування, розгляньте їхню установку з Play Market/App Store. Програми зі стікерпаками та гіф-анімацією – багатофункціональні програми, які дозволяють додавати круті наклейки та навіть створювати власні. Щоб перенести авторські GIF-файли до месенджера, буде потрібно смартфон з інтернетом.

Попередньо смайли в WhatsApp

Стандартні емодзі «Ватсапа» – зображення із кумедними обличчями та предметами навколишнього світу, за допомогою яких люди діляться «настроєм».

Мініатюри представлені поширеними категоріями картинок (це тварини, природа, спорт тощо), гіфками та стікерами. Їх відображення на екрані залежить від клавіатури та ОС, що використовується на пристрої.

На Android

Щоб знайти смайлики у “Ватсапі”, відкрийте будь-який чат і топніть по іконці з “усмішкою” в полі введення. В області, що відкрилася, з'являться значки вкладок. Прокрутіть пальцем вправо або прокрутіть список вниз.

Натисніть значок GIF, щоб відкрити “живі” мініатюри. У третій вкладці можна додати наклейки. Набори завантажуються на кнопку зі стрілкою.

Зміст розділу з гіфками залежить від типу клавіатури Emoji Keyboard. Найчастіше туди поміщають уривки з фільмів, меми із «зірками» та смішні ролики із сюжетами за тематикою.

На iPhone

Пошук встановлених емотиконів на «айфонах» аналогічний. У вкладці Smile зберігаються доступні для відправки статичні зображення. У додатковому розділі з GIF представлені емотикон Apple Emoji.

Тут можна знайти сюжети для будь-яких ситуацій із життя, висловити ідею незвичайним «стоп-кадром». Популярні емодзі Slow Motion з харизматичними та емоційними персонажами відображаються у перших рядках пошуку.

Смайли для Ватсап: скачати безкоштовно на андроїд і додати прикольні, смішні, красиві емоди, що рухаються, наприклад, ждуна

Смайли на айфоні.

Де скачати безкоштовно нові смайли

Щоб завантажити цікаві emoji та наклейки безкоштовно, достатньо скористатися вбудованою у клавіатуру або «Ватсап» бібліотекою. Кнопка додавання наборів позначається значком із плюсом або стрілкою. Тапніть по іконці, і мініатюри з'являться в розділі “Мої стікери”.

Якщо на клавіатурі немає розширених налаштувань, додаткові набори з анімованими стіками завантажують з інших програм. Щоб зберегти їх на телефон, знаходжу в «Плей Маркеті» джерело і завантажую анімації, що сподобалися.

У деяких сервісах є кнопка їхнього швидкого додавання до «Ватсапу». Залишається натиснути на картинку, і вона відразу відкриється в месенджері. Копіювання в буфер працює безвідмовно.

Знайти унікальні чи авторські GIF можна в інтернеті. У Telegram вони діляться безкоштовно, але найчастіше вони рекламні. Тематичні стікерпаки завантажують у спільнотах WhatsApp.

Розробники також публікують подарункові або «приховані» анімації, присвячені урочистим заходам та святам. Їх завантажують у самому месенджері.

Як додати нові смайлики у «Ватсапі»

Віддаю перевагу встановлювати гіфи з вбудованого каталогу програми. Для цього не потрібно створювати окрему папку на смартфоні та збирати анімації по всьому інтернету.

Інструкція:

 1. Відкрийте смайли в WA.
 2. Натисніть на вкладці з GIF/наклейками.
 3. Убийте в пошук запит, щоб переглянути список популярного/прокрутити набори.
 4. Виберіть зображення та надішліть його в чат. Емодзі, наклейки додані.
 5. Тапніть по плюсу, щоб зберегти в WA красиві стікерпаки.
 6. Клацніть по стрілці.
 7. Перейдіть на вкладку «Мої стікери».

Смайли для Ватсап: скачати безкоштовно на андроїд і додати прикольні, смішні, красиві емоди, що рухаються, наприклад, ждуна

Нові смайлики у «Ватсапі».

Другий спосіб – збереження колекцій, отриманих від співрозмовників. Натисніть по мініатюрі для перегляду і перейдіть до завантаження за посиланням.

Нові користувачі WA завантажують оригінальні наклейки з живими емоціями в маркетах для андроїда або айфона.

Популярні програми:

 1. WhatSmiley (статичні посмішки).
 2. Emojis for WA (піксельні арти).
 3. “Стікери для WhatsApp” (милі смайли).
 4. Emoji Stickers for WA (мультиплікаційні емодзі).
 5. Sticker Maker (анімовані селфі).
 6. MojiPop (фоторісунки).
 7. Emolfi Keyboard (арт-селфі).
 8. Emoji Maker (великі анімації).
 9. «Наклейки для спілкування» (меми).
 10. All Wishes GIF (Великодні, вітальні листівки).
 11. MotionPortrait (3D-аватари).

Мультиплікаційні «живі» селфі з написами, що рухаються, створюють за допомогою «фотошопу». У платних додатках змальовка по фото слабо виражена і передає загальні риси обличчя, не портретні, як у «Міррорі».

Щоб скачати смайлики для «Ватсапа» з програми, натисніть кнопку завантаження і збережіть в пам'ять телефону. Вони автоматично завантажаться у GIF-вкладку.

Як поміняти смайли WhatsApp на інші

Для оновлення відображення емоцій встановлюю останню версію клавіатури. GBoard за замовчуванням вбудовано функцію створення 2D-аватарів по фото.

GIF Keyboard пропонує зберегти власну приховану добірку для “Ватсапа”. На клавіатурі Emoji обмінюються об'ємними кольоровими емоціями та GIF-файлами також з можливістю додати файли до «Вибраного».

На “айфоні”

Порядок дій на пристроях iOS наступний:

 1. Відкрийте установки.
 2. Перейдіть на вкладку «Основні».
 3. Натисніть розділ з мовами введення.
 4. Додайте клавіатуру, завантажену з App Store.
 5. Відкрийте текстовий редактор.

Переключіть введення, щоб набирати повідомлення звичним способом, а анімації додавати вибірково. Збережені у хмарі GIF випадуть у списку із вибраними стікерами. У бічному меню знайдете доступні для завантаження (додавання до колекції) анімації.

Смайли для Ватсап: скачати безкоштовно на андроїд і додати прикольні, смішні, красиві емоди, що рухаються, наприклад, ждуна

Налаштування клавіатури.

На «андроїді»

Для Google-користувачів порядок дій є аналогічним. Emoji Keyboards сильно розряджають батарею. Рекомендую ручне завантаження стікерів. Щоб зібрати смайли з пам'яті в один набір, скористайтесь Personal Sticker.

Для пошуку нових незвичайних смайлів підійдуть сайти, орієнтовані на аудиторію “Ватсапа” (whatsism.com та ін). Тут публікують знайдений у мережі матеріал – від наборів із простими символами та класичними мемами до авторських стікерпаків із мультиплікаційними героями.

Огляд

nBook
Додати коментар