Служба підтримки Ватсап: як зателефонувати на гарячу лінію

Навіть найнадійніші програмні продукти схильні до збоїв, тому користувачі найпопулярнішого месенджера іноді змушені звертатися в службу підтримки «Ватсапа». Команда спеціалістів оперативно реагує на скарги та допомагає вирішити проблеми різного роду, з якими не вдається розібратися самостійно.

У яких випадках може допомогти техпідтримка WhatsApp

Відповіді на більшість питань, що виникають у користувачів, містяться в розділі FAQ на офіційному сайті програми, так що звертатися до Support, якщо не вдається встановити темну тему або змінити шпалери, у чаті не варто.

Список проблем, що стоять:

 • технічні збої у роботі месенджера;
 • неможливість надіслати повідомлення, створити групу;
 • труднощі під час активації акаунта;
 • відновлення доступу до облікового запису.

Також допомога служби підтримки «Ватсапа» може бути потрібна, якщо користувач отримує повідомлення з погрозами на свою адресу, підозрює, що має справу з шахраями. Якщо хтось із абонентів месенджера використовує обліковий запис для розсилки спаму, це теж привід для скарги адміністрації.

Служба підтримки Ватсап: як зателефонувати на гарячу лінію або написати оператору в чат або на електронну пошту

Перш ніж зв’язуватися з техпідтримкою, спробуйте знайти відповідь на питання в розділі FAQ.

Чи є номер гарячої лінії, і як на нього зателефонувати

Для любителів вирішувати питання, спілкуючись безпосередньо з оператором, погана новина. З Support WhatsApp можна зв’язатися лише письмово. Зателефонувати безкоштовною гарячою лінією в техпідтримку не вдасться.

Кол-центру у компанії немає в жодній із країн, включаючи США, де знаходиться головний офіс.

Інші засоби зв’язку з ТП «Ватсапа»

Отримати допомогу від служби підтримки можна, надіславши письмовий запит. Користувачі можуть користуватися різними способами. Найпростіший – спробувати знайти вирішення своєї проблеми у розділі FAQ. У довідковому центрі на сторінці faq.whatsapp.com можна знайти відповіді на типові запитання. Якщо відповіді не знайдено, доведеться створювати звернення.

Через WhatsApp-месенджер

Це найшвидший спосіб зв’язку з оператором служби підтримки.

Порядок дій нескладний і однаковий для мобільної та веб-версії програми:

 1. Заходять до «Ватсапу» на смартфоні або на сторінці whatsapp.com.
 2. Натискають на піктограму у вигляді 3 точок одна над іншою у правому верхньому кутку екрана.
 3. Вибирають вкладку “Параметри”.
 4. Відкривають розділ «Допомога».
 5. Топають за пунктом «Напишіть нам».
 6. На новій сторінці описують у полі для введення повідомлення своє питання. Якщо він пов’язаний із технічними неполадками, встановлюють галочку навпроти рядка «Технічні відомості». Тоді оператор, який отримав запит, відразу побачить модель смартфона та версію операційної системи заявника.
 7. При необхідності прикріплюють скріншоти чи документи.

Служба підтримки Ватсап: як зателефонувати на гарячу лінію або написати оператору в чат або на електронну пошту

Зателефонувати до служби підтримки не можна, можна надіслати письмове повідомлення.

Відповідь прийде до чату WhatsApp.

Через електронну пошту

Якщо виникли проблеми з блокуванням або відновленням облікового запису та неможливо увійти до програми, можна зв’язатися зі службою підтримки «Ватсапа», надіславши листа на email support@whatsapp.com. У листі описують проблему та вказують дані власника, логін та номер телефону, на який створено обліковий запис. Бажано вказати модель мобільного смартфона та операційну систему пристрою. При необхідності прикріплюють скріни та документи, що допомагають краще зрозуміти ситуацію.

Як довго чекати на відповідь оператора

Служба техпідтримки працює цілодобово, без перерв. Звернутися за вирішенням проблеми можна у вихідні та святкові дні. Якщо писати в Support через месенджер, оператор опрацює запит протягом кількох хвилин. Відповіді на електронну пошту доведеться чекати трохи довше. Після того, як працівники Support отримають листа, на email відправника надійде автоматичне повідомлення, що його звернення прийнято.

Вирішення проблеми, залежно від складності ситуації, може зайняти від кількох годин до кількох днів.

Чи є фізичний офіс

Хоча WhatsApp має офіційне представництво в Росії, його адреса ніде не повідомляється. Ця політика компанії діє і в інших країнах, де мешкають користувачі месенджера. Юридично корпорація WhatsApp LLC зареєстрована у США, штат Каліфорнія. Там же знаходиться її головний офіс.

Огляд

nBook
Додати коментар