Шпалери для Ватсапа: красиві фони для жінок

Для прикраси свого облікового запису слід використовувати шпалери для “Ватсапа”, велика кількість яких представлена на різних ресурсах мережі. Зміна фону чатів і діалогів дає можливість оновити інтерфейс і зробити його більш приємним.

Де брати шпалери для WhatsApp

WhatsApp – це популярний месенджер, який дозволяє змінювати зображення на задньому плані листування.

Заставка для чату може бути:

  • стандартної (встановленої за замовчуванням);
  • однотонною (суцільною заливкою кольором);
  • завантаженого з “Галереї” смартфона.

Зберегти в пам’ять телефону красиві картинки можна і зі сторонніх програм. Деякі з них спеціально створені для зміни фону «Ватсапа».

Шпалери для Ватсапа: красиві фони для жінок, популярні та прикольні картинки для дівчаток, скачати заставки для груп та чатів

Шпалери можна знайти як у самому месенджері, так і на сторонніх ресурсах.

На Android

Для пошуку цікавих шпалер для «андроїдів» підійдуть такі ресурси, як fonewalls.com та whatsism.com. Перший позиціонує себе як сайт із кращою колекцією заставок для WhatsApp високої якості. Другий – як сервіс, де можна знайти найповнішу інформацію про месенджера, включаючи інструкції, групи, статуси та аватарки.

Також для ОС Android підійде програма “Шпалери HD” (Backgrounds HD), що налічує вже понад 80 млн користувачів. У додатку є роботи професійних дизайнерів і навіть художників з різних країн. Усього сервіс включає 42 категорії, на які поділяється весь каталог. Є спрощений пошук за ключовими словами.

На iOS

Щоб скачати на «айфон» якісні фото для фону, варто скористатись утилітою Wallcraft. Її розробники пропонують різну кількість зображень кожної моделі iPhone (XR – 18 000+, SE – 36 000+ тощо.). Архів платформи розбитий на розділи (місто, кохання, спорт тощо) та оновлюється щогодини.

Високорейтинговою програмою в App Store аналогічно є ресурс Suret Wallpapers.

Він володіє зручним інтерфейсом – пошуком за категоріями та кольорами та можливістю створювати кастомні віджети.

Шпалери для Ватсапа: красиві фони для жінок, популярні та прикольні картинки для дівчаток, скачати заставки для груп та чатів

Встановити шпалери на месенджер.

На Windows

Поринути у світ барвистих картинок пропонує сервіс Backiee. Він безкоштовно надає доступ до зображень з роздільною здатністю 4K, 5K або навіть 8K. Тут можливий перегляд робіт з популярності, редакційних вибірок, дозволу, країн або користувачів.

Відкрите джерело setaswall.com також підійде власникам ПК. Крім великої галереї та цікавих добірок, сайт містить спеціальний розділ із фонами для WhatsApp.

Приклади шпалер для «Ватсапу»

Шпалери для «Ватсапу» з мережі величезна кількість.

Вони всі розкидані за категоріями, які є пакетом картинок різної спрямованості: від професійних знімків природи або людей до не менш крутих артів і малюнків.

Для жінок

Жінкам та дівчатам підійдуть як романтичні та милі зображення, так і суворі. Наприклад, це можуть бути кумедні тварини або безкрайній космос, фото їжі або незвичайні кольори.

Для чоловіків

Чоловіки та хлопці оцінять брутальні та прикольні арти. Сюди входять такі розділи, як автотехніка, спорт, технології, мінімалізм та інше.

Шпалери для Ватсапа: красиві фони для жінок, популярні та прикольні картинки для дівчаток, скачати заставки для груп та чатів

Існує велика тематична різноманітність шпалер на будь-який смак.

Для підлітків

Підлітки можуть встановити на задній план чату картинки, що описують їхнє хобі або улюблені книги, фільми та музичні колективи. Шанувальникам аніме та віртуальних ігор сподобаються малюнки їхніх улюблених персонажів, а фанатам футболу – зображення символіки команд.

У групи

Фон для групи повинен влаштовувати всіх її учасників та відповідати тематиці спільноти. Якщо воно створене тільки для роботи, варто звернути увагу на однотонні та непомітні варіанти, а якщо виключно для друзів – на яскраві та незвичайні.

Гарні для всіх

Усім віком і поколінням підійдуть нейтральні знімки природи, міської архітектури або естетичні малюнки, що складаються з візерунків, що повторюються.

Прикольні та смішні

До смішних і прикольних артів відносяться фони зі смайлами, популярними гумористичними персонажами (Гомером із «Сімпсонів», Білкою з «Льодовикового періоду» тощо), інтернет-мемами і всі ті зображення, які здатні викликати на обличчі посмішку при відкритті потрібної розмови.

Огляд

nBook
Додати коментар