Що означає зірочка в Ватсапі вгорі екрана та в повідомленнях

Знання того, що означає “зірочка” у “Ватсапі”, корисне в тих випадках, коли користувач отримує у листуванні велику кількість файлів або іншої інформації. Функція месенджера, позначена піктограмою у формі п’ятикутної зірки, допоможе краще орієнтуватися у великому обсязі вмісту та швидше знаходити потрібні фрагменти. Ця опція – зручний інструмент, який дозволяє заощаджувати час на перегортанні розмов у пошуках необхідних фотографій, текстів, інших фрагментів листування.

Що позначається «зірочкою» у WhatsApp

Таким знаком у месенджері “Ватсап” позначається інформація з чатів, яку користувач раніше помістив у розділ “Обране”. Це робиться для того, щоб у подальшому спростити доступ до вибраних і зазначених матеріалів, тому «зірочку» можна вважати інструментом для архівування контенту.

Що означає зірочка у Ватсапі: що означає зірка вгорі екрана та в повідомленнях

Функція “Вибрані повідомлення” заощадить час при пошуку потрібної інформації.

Значок «В обраному» знаходиться в нижній правій частині зображення, поряд з часом надсилання або отримання меседжу.

Тепер, щоб знайти необхідну інформацію, не доведеться перегортати у пошуках нього всю розмову. Досить перейти до головного меню (див. 3 точки вгорі екрана, над списком чатів, а потім – пункт «Вибрані повідомлення»).

Якщо переміщений сюди раніше вміст більше не потрібний, його можна видалити з цього сховища кнопкою з перекресленим п’ятикутним зображенням.

Значення «зірочки» у верхній частині екрана

Нерідко, відкривши те чи інше зображення, отримане від співрозмовника в месенджері, користувач може побачити у верхнього краю маленьку картинку у формі п’ятикутної зірки. Така піктограма у верхній частині екрана з’являється, якщо виділити тривалим натисканням в одному з чатів 1 або кілька реплік. Іконка є клавішею, при натисканні на яку виділене потрапляє до розділу “Вибране”.

Доступ до цих матеріалів здійснюється через список опцій, який відкривається при натисканні по 3 точках у правому куті дисплея, над списком чатів. У списку опцій, що відкрився, слід перейти до пункту «Вибрані повідомлення».

Кожен із елементів, які у цій папці, позначений зверху маленькою пентаграммой.
Тепер, якщо знову клацнути в розмові цю ж репліку, то у верхній частині екрана з’явиться малюнок, що зображає цей символ, але вже перекреслений. При натисканні на неї виділений фрагмент видаляється зі сховища з вибраними даними.

Що означає зірочка у Ватсапі: що означає зірка вгорі екрана та в повідомленнях

У розділі “Вибрані повідомлення” можна потрапити, натиснувши на зірочку.

Відповідь на запитання, що означає «зірочка» у «Ватсапі», залежить від виду самого піктограми:

  • клавіша у формі зіркового контуру служить інструментом для переміщення вибраного меседжу в сховище зі збереженим вмістом;
  • «зафарбований» символ говорить про те, що зазначена ним репліка вже була поміщена в сховище, а натискання на цю піктограму призведе до видалення контенту цього розділу.

Що означає зірка на фото та в повідомленнях

Знак у вигляді такого зображення із «зафарбованим» центром свідчить про те, що раніше цей файл було позначено за допомогою відповідної кнопки та переміщено до папки з архівом.

Якщо ж при виділенні фрагмента листування зверху відображається лише контур, це означає, що вибраний меседж можна помістити в «Архів».

У діалозі «зірковий» символ відображається у нижній частині збереженої репліки праворуч. А якщо клацнути по ньому для відкриття, цей знак перебуватиме вже над картинкою, на чорному тлі.

Щоб видалити елемент, що став непотрібним, з папки зі збереженим архівом, необхідно:

  • перейти з основного меню в холдер із збереженим архівом;
  • відкрити потрібний або просто сподобався елемент;
  • клацнути по клавіші для збереження (в результаті на її місці з’явиться п’ятикутний контур).

Щоб видалити контент, не відкриваючи, його потрібно виділити за допомогою тривалого натискання і натиснути на перекреслену маленьку пентаграму, яка з’явиться в контекстному меню вгорі дисплея. Після цього файл більше не відображатиметься серед збереженого контенту.

Піктограма у формі зірки – це інструмент управління найважливішими меседжами. З його допомогою можна переміщати в окрему папку найважливішу інформацію.

Огляд

nBook
Додати коментар