Перенести WhatsApp з iPhone на iPhone

Умовно способи перенести WhatsApp з iPhone на iPhone можна розділити на 2 групи. Перші методи дозволяють перекинути текстову історію чатів та медіафайли на інший пристрій.

Вони швидкі, але не найзручніші, тому що діалоги доведеться переглядати окремо, вони не відображатимуться у «Ватсапі». Інші способи мають на увазі повноцінний трансфер листування на новий смартфон. Я розгляну всі варіанти і розповім про їхні переваги та недоліки.

Основні способи перенести дані WhatsApp з iPhone на iPhone

До основних способів перенесення інформації WhatsApp з одного iPhone на інший відносять:

 1. Синхронізацію через хмарне сховище. Це найпростіший, найшвидший і найпоширеніший спосіб трансферу. Синхронізація відбувається майже без втручання користувача: йому достатньо лише налаштувати збереження резервних копій у сховище хмар, потім авторизуватися на новому пристрої. Єдиний недолік способу – необхідність завантаження архівів на сторонній сервіс. Через це смартфон витрачає більше трафіку.
 2. Ручне збереження листування. Це не найзручніший метод, але він дозволяє зберегти фізичний доступ до діалогів. Користувач виділяє всі повідомлення в потрібному чаті та зберігає їх в окремому файлі, потім надсилає на новий iPhone. Краще робити це через WhatsApp Web, т. К. Копіювати великі фрагменти тексту з ПК простіше.
 3. Експорт чатів через електронну пошту. Альтернатива попередньому варіанту. За кілька кліків ви можете надіслати вміст листування самому собі або іншій людині через вбудовану функцію. Месенджер не синхронізується, тобто старі чати не відображатимуться у програмі, зате збережеться доступ до інформації.
 4. Цитування. Якщо вам потрібно перенести не всі чати, а лише кілька повідомлень із важливими даними, простіше перекинути їх через «Ватсап», у т. ч. у особи самому собі. Для цього потрібно просто виділити цікаві для вас фрагменти і натиснути на кнопку зі стрілкою вгорі. Це швидкий та простий метод, але для довгих діалогів він не підходить.
 5. Створення скріншотів. Альтернатива цитування – знімки екрану. З їх допомогою можна переслати відносно великий діалог, оскільки скріншот захоплює відразу кілька повідомлень, проте для довгих листування цей варіант теж не підходить. З переваг методу можна назвати те, що він дозволяє переслати інформацію усередині месенджера, а й через соціальні мережі чи пошту.
 6. Використання локальних резервних копій. Якщо хмарне сховище вам не підходить, можна надіслати файли із заархівованими даними. Через них програма поновить діалоги. Цей метод трохи складніший, тому що доведеться самостійно знайти збережені копії та вставити в потрібну папку, проте іноді він залишається останнім варіантом.
 7. Використання програмного забезпечення. Вбудоване та стороннє програмне забезпечення в автоматичному режимі перекидає локальні копії з одного смартфона на інший. Це зручніше, ніж ручне перенесення, проте спосіб спрацьовує не завжди.

Перенесення через iCloud

Перенесення через iCloud зазвичай здійснюється в автоматичному режимі.

Якщо цього не сталося, зробіть таке:

 1. На пристрої-донорі відкрийте «Установки» та виберіть свій обліковий запис.
 2. Перейдіть до категорії «АйКлауд».
 3. Знайдіть у переліку програм «Ватсап».
 4. Перемкніть перемикач в активний стан.
 5. У категорії “АйКлауд” виберіть підменю “Резервне копіювання”.
 6. Активуйте опцію «Резервна копія» та топніть за кнопкою «Створити».
 7. На новому пристрої відкрийте розділ «Програми».
 8. У вікні, натисніть «Відновити».
 9. Зайдіть у свій обліковий запис. Виберіть найсвіжіший архів.

Після цих дій будуть скопійовані дані з усіх пов’язаних з iCloud додатків, у т. ч. медіафайли зі сховища, якщо було настроєно їх передачу.

Перенести WhatsApp з iPhone на iPhone: перенесення чатів та історій листування з «Айфона» на «Айфон»

Перенесення в автоматичному режимі через iCloud.

Відновлення повідомлень із резервної копії програми WhatsApp

Якщо вам потрібно відновити дані лише з месенджера, а не з інших програм, можна скористатись функцією збереження резервних копій в АйКлауд.

Для цього зробіть таке:

 1. Запустіть месенджер на донорі, відкрийте «Налаштування».
 2. Виберіть вкладку «Налаштування чату» та перейдіть до «Резервне копіювання чату».
 3. Натисніть кнопку «Створити резервну копію зараз».
 4. При необхідності видаліть та перевстановіть WhatsApp на новому смартфоні. Запустіть програму на ньому.
 5. Авторизуйтесь. Система запропонує відновити листування з архіву у хмарному сховищі. Підтвердіть виконання операції.

Якщо ви не можете скористатися хмарним сховищем, доведеться шукати збережену копію з діалогами у внутрішній пам’яті смартфона. Для цього зайдіть у файловий менеджер та знайдіть папку WhatsApp.

У цій директорії є розділ Database. Скопіюйте його вміст і будь-яким доступним способом перешліть на новий пристрій, потім вставте файли в таку саму папку. Під час наступного запуску месенджер запропонує відновити діалоги.

Перенести WhatsApp з iPhone на iPhone: перенесення чатів та історій листування з «Айфона» на «Айфон»

Створюємо резервну копію.

Використання програми iTunes

Програма iTunes створює архів із усією інформацією пристрою.

Для цього просто підключіть смартфон через USB, запустіть програму та виберіть “Створити копію зараз”. Після цього замініть iPhone на новий та клацніть на «Відновити».

Перенести WhatsApp з iPhone на iPhone: перенесення чатів та історій листування з «Айфона» на «Айфон»

Скористайтеся програмою iTunes.

Перенесення даних за допомогою Tenorshare iCareFone Transfer

Щоб перенести WhatsApp з iPhone на iPhone через Tenorshare, зробіть таке:

 1. Увімкніть програму та виберіть WhatsApp.
 2. Підключіть обидва смартфони до ПК.
 3. Вкажіть вихідний та цільовий пристрій.
 4. Натисніть кнопку «Передача».

Перенести WhatsApp з iPhone на iPhone: перенесення чатів та історій листування з «Айфона» на «Айфон»

Перенесення WhatsApp з iPhone на iPhone через Tenorshare.

Передача електронною поштою

Якщо потрібно зберегти лише кілька листів у текстовому форматі, відкрийте «Ватсап» та посуньте діалог у ліву сторону. Клацніть на кнопку “Ще”, а потім – на “Експорт чату”.

Ви можете додати до діалогів медіафайли, але їх передача займе більше часу. У наступному вікні виберіть пошту та зачекайте. У листі вам прийде файл із повідомленнями з чату.

Огляд

nBook
Додати коментар