Папка sent в WhatsApp для чого: що це за папка

Вивчаючи потенціал свого смартфона, користувач завжди корисно дізнатися, які способи архівування передбачені на пристрої, що таке папка Sent в WhatsApp і для чого вона може знадобитися.

Сучасний мобільний гаджет вже давно перетворився із простого засобу зв’язку на потужний інструмент обміну інформаційними потоками, які представлені у вигляді текстів, графіків, аудіо- та відеофайлів.

Масиви переміщуваних даних бувають настільки великі, що їх збереження потрібні спеціальні сховища, яких належить дана директорія.

Папка Sent у WhatsApp: призначення

Установка на смартфон безкоштовної програми «Ватсап» багаторазово збільшує можливості та швидкість інфообміну між користувачами. При роботі над сервісом це спонукало його засновника Брайана Ектона звернути особливу увагу на створення архівних сховищ: Voice Notes та Sent.

У їхнє завдання входить збереження будь-якого качується через гаджет контенту. Весь потік, що приходить на смартфон (тексти, документи, голосові повідомлення, відеофайли) фіксується в директорії Voice Notes.

А призначенням папки Sent у WhatsApp, для чого вона і створювалася, стало фіксування вихідної інформації.

Будь-який відправлений зі смартфона за допомогою месенджера “Ватсап” медіафайл автоматично дублюється та відправляється в неї на зберігання. Там містяться всі, навіть видалені з галерей картинки, тексти та ролики, які власник надсилав будь-кому.

Як використовувати дані з папки

Найчастіше дані, що містяться в директорії, використовують для відновлення втраченого контенту. Оскільки для нормальної роботи гаджета періодично потрібно чистити пам’ять, під час її проведення можуть бути втрачені важливі дані. А в Sent за штатних умов профілактики вони зберігаються і можуть бути згодом звідти вилучені.

Для цього знадобиться виконати такі дії:

 1. Увійти до смартфону (розблокувати його), відкрити файловий менеджер.
 2. Вибрати розділ внутрішньої пам’яті.
 3. Відкрити WhatsApp.
 4. Здійснити перехід до директорії Media.
 5. Вибрати потрібну папку, отримати необхідну інформацію.

Крім того, вміст папки може підказати власнику, чи не використовується його смартфон (планшет) для розсилки фейкової або забороненої інформації. Таке можливе при атаках хакерів або якщо до паролів телефону має доступ занадто широке коло людей.

Контроль за архівом може захистити користувача від репутаційних, моральних, фінансових втрат, а деяких випадках від судового переслідування.

Папка sent в WhatsApp для чого: що це за папка, її місцезнаходження в телефоні та можливість видалення

Папка для збереження інформації.

Місцезнаходження папки у телефоні

Щоб відкрити архів «Сент» у своєму мобільному пристрої, слід:

 1. Здійснити запуск диспетчера файлів.
 2. Перейти до диска архівування даних.
 3. Відкрити програму «Ватсап», розділ Медіа.
 4. Вибрати потрібну категорію файлу, що цікавить (Images або Video).

У кожній із них існує власна підпапка для зберігання надісланого контенту. Залишається двічі тапнути по ній та отримати доступ до потрібних даних.

Чи можна видалити папку Sent

Видалити саму директорію неможливо, тому що вона ініціюється автоматично при встановленні програми. Але позбутися даних, що містяться в ній, жодних проблем не становить, тим більше що для смартфона або планшета така дія буде корисною. Воно дозволяє пристрою звільнити резерви внутрішньої пам’яті, збільшує його працездатність.

Для здійснення операції потрібно:

 1. Зайти до розділу зміни налаштувань мобільного гаджета.
 2. Вибрати категорію встановлених та активованих програм.
 3. Відкрити розташовану всередині галерею.
 4. Активувати програму CCleaner або натиснути кнопку «Очистити» на екрані.
 5. Дочекатися закінчення процесу та перезавантажити пристрій.

Видалення даних із Sent здійснюється тільки при вимкненому додатку WhatsApp. Інакше на екрані постійно спливатиметься повідомлення про помилку (без вказівки на причину).

У зв’язку зі слабкою захищеністю вмісту папок WhatsApp та підозрою, що до них мають доступ американські спецслужби, у 2019 р. у компанії Meta (власник додатка) вибухнув великий скандал.

Він привів до перегляду системи шифрування, посилення безпеки зберігання інформації, але, як і раніше, не гарантує повноцінної конфіденційності. Тому клієнт сам вирішує, як часто варто проводити чистку архівів, щоб не стати жертвою сторонніх маніпуляцій.

Однак перш ніж приступати до цієї дії, власник повинен мати на увазі, що всі дані, що зберігалися в папці, будуть втрачені безповоротно і відновити їх вже не вдасться.

Огляд

nBook
Додати коментар