Одна галочка в Whatsapp: значення значків та галок на повідомленні

У додатку з обміну повідомленнями «Ватсап» статус послання можна визначити за символами: якщо ви бачите, що поруч із відправленням відображається одна галочка в WhatsApp, то ваш співрозмовник його не отримав. Подвоєний знак також не гарантує прочитання, потрібно дивитися на колір позначки.

Значення галочок у «Ватсапі»

«Ватсап» активно увійшов у життя людей, за його допомогою можна надсилати текстові повідомлення, зображення, звукові файли, здійснювати дзвінки. Щоб відстежити статус листа, потрібно подивитися на знаки, які відображаються поряд із надісланим матеріалом.

Галочка – позначка, яка з’являється поряд із листом одразу після його відправлення адресату. Цей символ має значення для розуміння статусу повідомлення.

Зверніть увагу на колір та кількість галочок, тоді ви зрозумієте, чи прочитаний відправлений текст, було переглянуто зображення, прослухано звуковий файл чи ні.

Основні варіанти символів:

  • 1 сірий знак – початковий статус, означає, що лист пішов, але не доставлено адресату;
  • 2 галки сірого кольору – свідчення того, що надісланий вами текст, зображення або звуковий файл дійшов до одержувача;
  • 2 сині знаки – такий символ відображається, якщо лист був відкритий, переглянутий, прочитаний.

Одна галочка в Whatsapp: значення значків та галок на повідомленні, відображення непрочитаних

Значення позначок як галочок у Ватсапі.

Одна сіра галочка

Відразу при надсиланні текстового, аудіо-, відеоповідомлення в чаті ви побачите поруч із ним символ, що є символом блідо-сірого кольору. Одна галочка у WhatsApp показує, що ви знаходитесь в інтернет-мережі, лист пішов від вас до адресата. На цьому етапі можна внести зміни у процес надсилання.

Наприклад, якщо ви передумали, лист можна повернути, обравши функцію «Видалити повідомлення», тоді одержувач не побачить, що він був надісланий раніше.

Дві сірі галочки

Позначення із двох сірих символів буде видно при доставці тексту, зображення, голосового файлу адресату. Однак такий знак каже, що людина, якій ви надіслали листа, її не відкрила.

Можливо, що послання було все ж таки прочитане адресатом (повністю або лише його частина).

Така ситуація може виникнути, якщо людина отримала повідомлення про повідомлення, що надійшло, текст став відображатися в розділі смартфона «Бесіди», але саме послання в додатку відкрито не було.

Часто одержувачі використовують такий спосіб прочитання листа, щоб відправник думав, що його послання не відкривали, хоч адресат прочитав написане.

Одна галочка в Whatsapp: значення значків та галок на повідомленні, відображення непрочитаних

Повідомлення доставлено.

Дві сині галочки

Дві сині галочки поруч із повідомленням сигналізують у тому, що текст прочитаний одержувачем, зображення переглянуто, звуковий файл прослуханий. При такому статусі ви не зможете видалити своє послання з чату WhatsApp. Єдине, що можна зробити – стерти листа у себе, але в одержувача він все одно залишиться.

Значок годинника в WhatsApp

Піктограма годинника поруч із повідомленням говорить про те, що у вас виникли проблеми з надсиланням послання, пов’язані з підключенням до інтернет-мережі. Така ситуація може бути короткочасною через разові збої (наприклад, якщо ви їдете в метро або потрапили в зону з нестабільним інтернетом) або тривалий час, якщо ви втратили доступ до з’єднання з провайдером зв’язку.

Якщо повідомлення не надсилається, насамперед перевірте підключення до Інтернету. Якщо все гаразд, спробуйте перезавантажити смартфон або комп’ютер і спробуйте ще раз.

Одна галочка в Whatsapp: значення значків та галок на повідомленні, відображення непрочитаних

Сірий годинник значок.

Як вимкнути повідомлення про прочитання

Якщо ви не хочете, щоб відправники знали, отримали та відкрили ви послання чи ні, то можете відключити повідомлення про прочитання. У цьому випадку жоден із ваших співрозмовників не матиме доступу до цієї інформації. Вибірково (для деяких людей) таку функцію не можна встановити.

Увійдіть у «Ватсап», виберіть розділ «Налаштування», потім «Конфіденційність», знайдіть рядок «Звіти про прочитання», перемістіть повзунок у стан «Вимкнено».

Огляд

nBook
Додати коментар