Очікування повідомлення WhatsApp: як прочитати, причини помилки

Поява повідомлення «Чекання повідомлення» у WhatsApp свідчить про проблеми з’єднання з мережею. Останні виникають через особливості шифрування даних у месенджері. Розробники «Ватсапа» намагаються забезпечити максимальну безпеку під час передачі інформації, але використання подібних технологій іноді викликає затримку отримання повідомлень. У більшості випадків позбавитися проблеми не можна, але я знаю кілька способів, які можуть виправити ситуацію.

Очікування повідомлення WhatsApp: як прочитати, причини помилки, відключення повідомлення

Повідомлення «Очікування повідомлення» означає проблеми з мережею.

Що означає «Чекання повідомлення» у «Ватсапі»

Повідомлення «Очікування повідомлення» вказує на тривалий процес шифрування інформації. У нормі текст та файли вдається передати ще до того, як з’являється це попередження.

Однак за наявності неполадок з інтернет-з’єднанням процедура займає більше часу, і сервер надсилає одержувачу повідомлення про очікування.

Причини появи повідомлення

Попередження виникає за відсутності або недостатньо хорошого з’єднання з серверами. До найбільш поширених причин відносять такі:

  • відсутність співрозмовника у мережі;
  • перевстановлення месенджера або зміна телефону;
  • використання застарілої версії програми;
  • проблеми зі зв’язком;
  • технічні проблеми з боку розробника програми.

Очікування повідомлення WhatsApp: як прочитати, причини помилки, відключення повідомлення

Попередження може виникнути при перевстановленні месенджера.

Щоб встановити джерело проблеми, зайдіть на сайти або групи, присвячені WhatsApp. Якщо інші користувачі теж скаржаться на повідомлення, доведеться почекати, поки розробники месенджера не усунуть неполадки.

При повільному підключенні до інших сайтів або повній відсутності інтернет-з’єднання рекомендується звернутися до провайдера.

Наскрізне шифрування та його особливості

Наскрізне шифрування дозволяє запобігти небажаному доступу до повідомлень. Завдяки цій технології прочитати текст можуть лише відправник та одержувач. Безпека забезпечується присвоєнням кожному діалогу ключів шифрування та дешифрування. Останні зберігаються на пристроях користувачів. Ключі постійні, але можуть оновлюватись у деяких випадках. Наприклад, при перевстановленні програми. З цієї причини повторне завантаження програми може викликати, так і вирішити проблему з повідомленням.

Скільки доведеться чекати

Однозначно сказати, скільки доведеться чекати на отримання даних, неможливо. Багато залежить від причини проблеми. Наприклад, при технічних неполадках з боку розробників доступ швидко відновлюється, протягом декількох годин. Якщо помилка викликана порушенням передачі даних, текст не відправиться, доки користувач не вийде в Інтернет.

Очікування повідомлення WhatsApp: як прочитати, причини помилки, відключення повідомлення

Час очікування даних визначити неможливо.

Як вирішити проблему з повідомленням і чи можна його вимкнути

У більшості випадків проблема з повідомленням «Чекання повідомлення» у WhatsApp вирішується самостійно без втручання користувачів. Якщо повідомлення потрібно отримати терміново, зв’яжіться з відправником та попросіть його увімкнути месенджер.

У разі неполадок з Інтернетом слід усунути будь-які фактори, що впливають на якість з’єднання. Насамперед слід перевірити, чи не увімкнено режим «У літаку» у відправника. Слід вийти з підвалу будівлі, якщо ви там. Для прискорення передачі можна піднятися на верхній поверх. Бажано не залишатися поряд із великими об’єктами. Якщо відправник використовує Wi-Fi-роутер, попросіть його підійти до пристрою. Стіни погіршують якість сигналу.

За відсутності очікуваного результату спробуйте разом із відправником перевстановити програму. Це допоможе оновитись до останньої версії та викличе повторну генерацію ключів.

Обов’язково завантажуйте програму лише з офіційного джерела. Для користувачів ОС Android це Google Play, а для iOS Apple Store. Програма, завантажена з стороннього сайту, у кращому випадку може виявитися неоновленою до останньої версії, у гіршому – вірусом.

Огляд

nBook
Додати коментар