Нікі для Ватсапа: як поміняти своє ім’я та перейменувати контакт ЛП

Гарні та цікаві ніки для «Ватсапу» – це варіанти імені, хобі, професії, захоплення та навіть улюбленої книги, кіно та ігри. Якщо вигадати прізвисько для соцмережі самостійно не вдається, варто пошукати варіанти в інтернеті.

Як змінити ім’я контакту в WhatsApp

Ім’я людини з телефонної книги гаджета можна поставити та редагувати як у самому пристрої на “Андроїд” або iOS, так і в налаштуваннях сервісу для обміну повідомленнями.

Щоб змінити ім’я контакту у «Ватсапі», потрібно:

  1. Встановити програму на свій смартфон.
  2. Авторизуватись у месенджері за допомогою введення номера телефону.
  3. Дозволити доступ до контактів.
  4. Створити чи відкрити вже існуючий діалог із потрібною людиною.
  5. Натисніть на його ніку вгорі екрана.
  6. Натиснути кнопку «Змінити» вгорі дисплея.

Після того, як ім’я друга буде відредаговано, нову інформацію потрібно зберегти у системі за допомогою натискання однойменної клавіші.

Нікі для Ватсапа: як поміняти своє ім'я та перейменувати контакт ЛП або друга на андроїд, круті, прикольні та красиві ідеї

Змінюємо ім’я контакту.

Як перейменувати себе у «Ватсапі»

При зміні свого нікнейму потрібно звернути увагу на те, що користувачі, у яких профіль записаний у смартфоні, не бачать його псевдоніма – у них відображається назва контакту з їх телефонної книги.

На Android

Перейменувати та підписати свій обліковий запис у WhatsApp на «андроїді» нескладно.

Для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

  1. Відкрити програму та клацнути по 3 точках, розташованим вгорі екрана.
  2. Вибрати вкладку “Налаштування”.
  3. У вікні, що відкрилося, клікнути по старому імені, прибрати його і ввести нове.

Зафіксувати зміни в системі допоможе кнопка Зберегти.

Нікі для Ватсапа: як поміняти своє ім'я та перейменувати контакт ЛП або друга на андроїд, круті, прикольні та красиві ідеї

Змінюємо своє ім’я у месенджері на андроїді.

На iOS

Щоб відредагувати свій нік на пристрої із системою iOS, потрібно відкрити меню налаштувань праворуч унизу дисплея, потім зробити аналогічні дії, що і на Android.

Нікі для Ватсапа: як поміняти своє ім'я та перейменувати контакт ЛП або друга на андроїд, круті, прикольні та красиві ідеї

Нікі для Ватсапа: як поміняти своє ім'я та перейменувати контакт ЛП або друга на андроїд, круті, прикольні та красиві ідеї

Приклади ніків у «Ватсапі»

Прикладників для «Ватсапу» дуже багато. Нікнейм може відбивати характер людини чи його захоплення, настрій чи погляди світ.

Прикольні та смішні

Для веселих і позитивних людей підійдуть круті та смішні нікнейми. Наприклад, Святий Млинець, Павук Шнюк, 100gramoВИЧ, Чебуратор, ХуліганистеСтворення, Лісопупірчастий, Йабуба, БО-БО, Бабка в кедах, Гаргулья, Дайснон, ЗацілованаЯ, Йоулупуккі, К4пітанПаніка, Улюбленець Я, Печенько.

Незвичайні

До незвичайних і нестандартних псевдонімів відносяться такі, як БЕСпринципний, шизOFFреNIK, Mc іскусс, БeLий Medveдь, Б_о_с_о_н_о_ж_к_а, TAMBOVS WOLF, PechenkaKonopli, 90x60x90, хвіст, слабка розумна.

Парні

Парні прізвиська можуть бути встановлені не лише з молодою людиною чи дівчиною, але й з ЛП чи ЛД, із сестрою чи братом. Цікаві ніки для 2 людей: Біба – Боба, Чорний шоколад – Білий шоколад, Патрік – Спанч Боб, Білий лебідь – Бридке каченя, Посланник пекла – Посланниця небес, Лелік – Болік, Руслан – Людмила, Бонні – Клайд, Том і Джеррі, Панчохи – Шкарпетки, Чіп – Дейл, Білий Бім – Чорне вухо.

Гарні

Привернути увагу зможуть красиві та цікаві ніки: З СаХарКом, Angelok, BaBa-YaGa, Бабка, А К У Л А, XiMiK, Блакитна ОЧА, Г@Л@В@ломка, 50% angel 50% devil, your_dream, explosive, Black__tea, Youність, Летить зірка.

Для свого хлопця чи дівчини

Для своєї другої половинки можна вибрати прикольні, милі прізвиська: Улюблена (Улюблений), Зайчик, Щастя є, ЛюбоФФФ, Красуня, Красав4ік, LoVE, Kiss, Рідна (Рідна), Велика Любов, Шикарний (Шикарна), Разом Назавжди.

Жіночі

Жіночі ніки: MissKiss, НЕПРЕДСКАЗУЄМАЯ, М@ЛіНкА, Дівка-Пуля, Чарівна троянда, Чуттєве створення, Твоя крапелька отрути, Прекрасна незнайомка, Скарлет, зоряний пил, Міліса, Рай, Повітряний метелик, Прекрасне.

Чоловічі

Чоловічі ніки: Хижак, 4еткий пАцАн4іК, KRASAVA, THE DARK MEN, ПЕРЧИК$ЧіЛі, Gopnik_V_Padike, Гриб Боровик, ГОНЩИК НЕЛЕГАЛЬНИЙ, Bart Simpson, RAMEO, АЛЬФА СОМЕЦЬ, До,

Огляд

nBook
Додати коментар