Неможливо здійснити дзвінок у Whatsapp, поки у вас йде інший

Коли спливає системне повідомлення “Неможливо здійснити дзвінок у WhatsApp, поки у вас йде інший дзвінок” на “айфоні”, що це означає і як вирішувати проблему, мало хто розуміє. Спосіб виправлення помилки вибирають залежно від причин її появи.

Значення повідомлення “Неможливо здійснити дзвінок, поки йде інший”

Неможливо здійснити дзвінок у Whatsapp, поки у вас йде інший

Одна з причин появи такого напису – дзвінок по стільниковому зв’язку.

Система повідомляє користувача, коли неможливо здійснити дзвінок у WhatsApp, у ряді ситуацій:

  • одночасно відбувається дзвінок через інший месенджер або сам смартфон;
  • будь-який додаток використовує мікрофон, камеру чи навушники;
  • підключено Bluetooth або режим енергозбереження;
  • мережа Wi-Fi неправильно настроєна.

Що робити, якщо нікому не дзвониш

Якщо дзвінки не працюють через програму, перевірте настройки Wi-Fi.

Блокувати деякі види зв’язку можуть встановлена безпека маршрутизатора, конфігурація брандмауера.

Деактивуйте режим енергозбереження, від’єднайте від Bluetooth. Перезавантажте пристрій, закрийте вкладки зі сторонніми програмами.

Інші помилки аудіодзвінків у «Ватсапі» та їх вирішення

Для вирішення проблем із вхідними та вихідними аудіодзвінками спочатку встановіть їхню причину.

Дзвінок взагалі не проходить

Дзвінки не відбуваються за поганої якості інтернет-з’єднання. Перезавантажте роутер. Для цього відключіть його, зачекайте півхвилини, потім увімкніть. Якщо ви використовуєте месенджер через мобільний інтернет, змініть локацію або перейдіть на використання громадської мережі.

Неможливо здійснити дзвінок у Whatsapp, поки у вас йде інший

Іноді для коректної роботи месенджера його потрібно поновити до останньої версії.

Виклик не з’являється, якщо версія програми застаріла на смартфоні одного зі співрозмовників. Перевірте наявність оновлень, за потреби завантажте. Попросіть абонента також зробити цю операцію.

Опція недоступна, якщо один із співрозмовників знаходиться у країні, де WhatsApp заблоковано. У такій ситуації допомагає VPN. Однак подібні програми знижують швидкість передачі даних, тому якість зв’язку під час розмови може знижуватися.

Довільне скидання дзвінка

Повідомлення “Дзвінок відхилений” з’являється при слабкому рівні сигналу мережі, активації енергозберігаючого режиму або підключенні до іншого девайсу через Bluetooth. Месенджер не приймає виклику, навіть якщо проблеми спостерігаються тільки в одного зі співрозмовників.

Щоб усунути збій, вимкніть Bluetooth, перейдіть на іншу мережу Wi-Fi або скористайтеся мобільним інтернетом. Режим енергозбереження з максимального рівня переведіть на середній.

Не спалахує екран, і немає повідомлення

Повідомлення не відображаються на екрані, якщо були вимкнені на мобільному пристрої. Щоб виправити помилку, зайдіть у «Налаштування», знайдіть «Програми». У списку виберіть WhatsApp, переведіть повзунок у потрібній графі в стан «Вкл».

Немає звуку дзвінка

Неможливо здійснити дзвінок у Whatsapp, поки у вас йде інший

Не зайвим буде перевірити, чи увімкнено звук.

Якщо не чутно вхідні, можливо, на гаджеті активовано тихий режим або немає звуку в чаті з окремою людиною. Увійдіть у соціальну мережу, клацніть по 3 точках, розташованим у верхньому правому куті дисплея. Перейдіть до «Налаштування», клацніть на опцію «Сповіщення». У нижній частині меню знайдіть рядок «Дзвінки», після чого поміняйте мелодію. Якщо звук вимкнено у чаті з окремим співрозмовником, перейдіть у розмову, викличте меню, переведіть повзунок у стан «Увімк.».

Гаджет автоматично вимикається від мережі в режимі сну при включенні енергозбереження. При цьому виклики через соціальні мережі не відбуватимуться. Вимкніть опцію.

Якщо звук пропадає під час діалогу, можливо, на одному пристрої мікрофон використовується іншою програмою. Переконайтеся, що сторонні програми вимкнено. Також причиною нерідко є поломка смартфона. У такій ситуації краще віднести гаджет до сервісного центру.

Огляд

nBook
Додати коментар