Не встановлюється Ватсап на комп’ютер Віндовс 7

Існує кілька причин, з яких не встановлюється “Ватсап” на комп’ютер “Віндовс 7”. Для усунення проблеми знадобляться ПК з доступом до інтернету та смартфон з інстальованим месенджером.

Чому WhatsApp не встановлюється на Windows 7

Не існує офіційної версії месенджера для Windows 7. Невдала інсталяція WhatsApp в ОС Microsoft може бути обумовлена різними причинами.

Щоб знайти джерело проблем, потрібно вивчити повідомлення про помилки та особливості установки.

Більшість невдач викликана відсутністю:

 • додаткового ПЗ для ОС;
 • вільного дискового простору для інсталяції;
 • доступу до інтернету;
 • встановлений на смартфоні месенджер.

Завантажена копія “Ватсапа” має дефекти (помилка CRC).

Не встановлюється Ватсап на комп'ютер Віндовс 7: причини, необхідні компоненти для роботи програми, способи виправлення помилки

На диску не вистачає місця для встановлення.

Що потрібно, щоб “Ватсап” працював на Windows 7

У разі невдалої установки «Ватсапа» на Windows 7 перевірте результати кожного етапу інсталяції, щоб знайти джерело неполадок.

Перелік найімовірніших проблем, що перешкоджають успішному завершенню:

 1. Відсутність виходу до мережі інтернет. Перевірте установки комп’ютера, перевантажте маршрутизатор, якщо він використовується, зверніться до служби підтримки провайдера.
 2. На диску ПК мало місця. Розробник «Вацапа» інформує про необхідність мати на диску щонайменше 1 Гб вільної пам’яті. До цього варто додати місце для завантаження месенджера і простір для тимчасових файлів. Тому краще мати 1,5-2 ГБ пам’яті на диску для встановлення без проблем.
 3. Проблеми при завантаженні програми. Перевірте налаштування та якість інтернет-з’єднання, а потім кілька разів повторіть завантаження.
 4. Неузгодженість із ОС Windows 7 та ПК. Слід вибрати піктограму WhatsApp і перейти за пунктами «Властивості» та «Сумісність», встановити значення останнього у Windows 7. За необхідності відзначити галочкою «Запуск із правами адміністратора».

Не встановлюється Ватсап на комп'ютер Віндовс 7: причини, необхідні компоненти для роботи програми, способи виправлення помилки

Сторінка з файлом «Ватсап».

Конкретне складання Windows

Програма «Ватсап» може припинити запуск після чергового оновлення ОС. У цій ситуації версії несумісні. Швидким вирішенням проблеми є відкат стану ОС до попередньої версії та заборона автоматичного оновлення системи. Аналогічно можуть знадобитися повернення до попередньої версії месенджера та тимчасова відмова від його оновлення.

Microsoft.NET Framework 4.7

Для нормальної роботи WhatsApp потрібне встановлене програмне забезпечення Microsoft Framework 4.7.

Воно у свою чергу вимагає присутності в системі наступних оновлень для 32- та 64-бітних версій ОС:

 • KB-4019990;
 • KB-2533623.

Після інтеграції оновлень встановлюються Framework 4.7 та потрібна версія WhatsApp.

Стара версія WhatsApp

Якщо з’являється повідомлення про те, що не знайдено точку входу в процедуру xxx, то версія месенджера застаріла або відсутні оновлення самої ОС.

Для вирішення питання потрібно завантажити останню версію “Ватсапа” та провести апгрейд операційної системи. Після завершення оновлень повторіть інсталяцію програми.

Що ще можна зробити

Перелік заходів, що сприяють установці та запуску “Ватсапа”, великий.

До нього входять:

 • переустановка операційної системи в режимі «повна», тобто з усіма додатковими програмами, оновленнями та бібліотеками, такими як Microsoft.NET Framework;
 • інсталяція браузерної версії месенджера

Останній спосіб добрий тим, що придатний для більшості версій ОС Microsoft. Чи можна вважати недоліком необхідність запуску браузера для використання функцій месенджера – питання особистих переваг.

Для авторизації такої установки достатньо стандартного кнопкового телефону. За наявності чинного месенджера це один із способів встановити додатковий обліковий запис на комп’ютер з Windows.

Таким чином, можна використовувати «Ватсап» на десктопах з будь-якої ОС Microsoft, починаючи з Windows XP, офіційна підтримка якої закінчилася.

Огляд

nBook
Додати коментар