Не відкривається Ватсап на комп’ютері

Проблема, за якої не відкривається «Ватсап» на комп’ютері, пов’язана з програмними багами та помилками несумісності програмного забезпечення. У деяких випадках закритий доступ свідчить про злом облікового запису.

Якщо WhatsApp зник із списку програм, буде потрібно його переустановка. Щоб відновити функції месенджера, слід перевірити мережеві та апаратні установки ПК.

Чому не працює «Ватсап Веб», та як виправити помилки

Працездатність месенджера залежить від програмного середовища, в яке він встановлений. Якщо один із програм ОС конфліктує з WhatsApp Desktop, це призведе до його блокування або видалення.

З іншого боку, функціональність месенджера залежить від мережевого оточення ПК. Помилка точки доступу або помилка сервера також призводить до проблем доступу.

Проблеми із браузером

Відкриваючи WhatsApp Web в Opera, періодично стикаюся з урвищами зв’язку провайдера. Мережевий навантаження не єдина причина обмеження доступу.

Якщо смартфон не коннектиться з хмарним вебом, акаунт може бути зламаний. Видаліть активні пристрої у налаштуваннях мобільної програми.

Не виходьте з поточної сесії: вона має пріоритет щодо пізніших підключень. Якщо зловмисник введе код перевірки неправильно, профіль заблокують на 12 годин. Якщо на «облік» віддалено поставлять пароль, повернути обліковий запис вийде тільки через тиждень.

У разі використання веб-версії WA проблема створює скановану область. На камерах з низькою роздільною здатністю змінюють масштаб вкладки, тим самим збільшуючи QR-код.

Відкрийте установки браузера та налаштуйте відображення веб-сторінки. При цьому пам’ятайте про синхронізацію сесії на ПК та смартфоні. Коли мобільний додаток не підключено до Інтернету, автентифікація не відбувається.

Якщо WhatsApp Web перестав завантажуватись, оновіть вкладку. Далі відкрийте додаткові налаштування та перевірте, чи не занесена адреса до списку винятків.

Контролювати інтернет-сесії також можуть антивіруси, файрволи. Якщо ви не знайшли, увімкніть cookie, java-скрипти або скиньте установки браузера.

Не відкривається Ватсап на комп'ютері: чому не працює та не запускається на ноутбуці з Windows 7

Перевірка установок браузера.

Мережеві обмеження

Активні підключення на «Віндовсі» блокуються сертифікатами Microsoft. Якщо ви авторизуєтеся в WA по лімітному інтернету із забороненими proxy/VPN, система заблокує канал.

У таких ситуаціях я викликаю командний рядок: затискаю клавіші Win+R, вводжу inetcpl.cpl, змінюючи властивості мережі на правах адміністратора. Потім відкриваю «Параметри інтернету» у нижній панелі «Робочого столу» та налаштовую з’єднання через модем, який працює.

Незайвою буде перевірка локальних збоїв на серверах WhatsApp. Відсутність на екрані сервісних кодів з помилками означає проведення планових робіт.

Що робити, якщо WhatsApp зник з «Робочого столу»

Причина, через яку ярлик «Ватсапа» не відображається в робочому середовищі, – деінсталяція месенджера. Перевірте папку з програмами.

Відкрийте диск C на Windows 10, знайдіть у пошуку WhatsApp. Якщо така є, перейдіть до папки з інсталяційним файлом .exe. Правою кнопкою миші натисніть на програму, створіть новий ярлик. Перенесіть його на “Робочий стіл”.

Способи вирішення проблем із запуском програми на комп’ютері

Якщо десктопний WA перестав працювати без видимих причин, а замість рамки інтерфейсу вилітає «білий» або «чорний» екран, проведіть діагностику ПЗ на ноутбуці і прив’язаному до месенджеру смартфоні.

Оновлення

Модифікація програм вимагає від системи все більших ресурсів. Згодом мережеві протоколи безпеки старіють та вимагають доопрацювання.

Якщо “Ватсап” не запускається через відсутність критичних оновлень ОС, завантажте пакетні дані, перевіривши доступні версії. Перезавантажте пристрій після встановлення програмного забезпечення.

Якщо помилка запуску пов’язана із застарілою прошивкою WA, завантажте новий клієнт, попередньо видаливши неробочу версію. Інсталяційний файл можна завантажити в магазині програм Windows/Mac або на веб-сайті розробника.

Не відкривається Ватсап на комп'ютері: чому не працює та не запускається на ноутбуці з Windows 7

Обновити версію месенджера.

Чищення реєстру

Месенджер потрібен дисковий простір для нормальної роботи. Якщо ОС перевантажена фоновими програмами, а системний реєстр забитий кешем, очистіть пам’ять.

Функції повноцінного диспетчера програм на ПК може замінити CCleaner. Утиліта безслідно видалить непотрібні файли з дублікатами, оптимізує роботу софту. Активація доступу до всіх функцій клінера на одному пристрої безкоштовна.

Діагностика мережного підключення

Коли інтернет на ПК не працює, у Ватсапі можна побачити жовту плашку з відповідним повідомленням.

Порядок дій:

  1. Підключіть модем/кабель. Перевірте доступ до мережі на смартфоні. Перезавантажте обладнання.
  2. Активуйте точку доступу, ввівши пароль.
  3. У розділі «Параметри мережі» вкажіть спосіб підключення.

Вимкніть режим «В літаку» та заборони на коннект до мережі WA у брандмауері, антивірусі та інших «пісочницях».

Переустановка програми

WA перестає вмикатися за відсутності оновлень. Якщо автозавантаження софта вимкнено, перевстановіть месенджер, видаливши застарілий Desktop WhatsApp. Щоб завантажити останню версію програми, скористайтесь Microsoft/Apple Store.

Проблеми з емулятором

Використання застарілих APK-модифікацій – часта причина, з якої не відкривається “Ватсап” на комп’ютері з 2 ОС. Перевірте сумісність ОС з емулятором перед безпосередньою переустановкою версії.

Інструкція:

  1. Клацніть по ярлику WA, виберіть “Розташування файлу”.
  2. Перейдіть до файлу WhatsApp.exe. Відкрийте «Властивості».
  3. У вкладці “Сумісність” вкажіть версію ОС.
  4. Позначте чекбокс “З правами адміністратора”.
  5. Клацніть на кнопку «Застосувати».

Не відкривається Ватсап на комп'ютері: чому не працює та не запускається на ноутбуці з Windows 7

Перевірка сумісності.

Якщо після перезапуску WA проблема не зникне, додайте до емулятора оновлену версію для Android у форматі APK. Завантажте його з офіційного сайту.

У десктопних клієнтах «Ватсапа» налаштування параметрів мережі не гарантує відновлення доступу. Використовуйте програму з урахуванням рекомендацій розробника, щоб уникнути проблем сумісності.

Огляд

nBook
Додати коментар