Не створюється резервна копія Whatsapp на iPhone

У ситуаціях, коли не створюється резервна копія WhatsApp на iPhone, спочатку визначте причину виникнення проблеми. Якщо труднощі виникли через якість підключення або з боку смартфона, з ними легко впоратися самостійно в домашніх умовах.

Чому можуть виникнути проблеми з резервним копіюванням на iOS

Проблеми можуть виникнути з боку месенджера. У разі користувач може лише чекати, поки розробники усунуть недоліки. Однак найчастіше помилки в роботі програми можна виправити своїми руками.

Застаріла версія ОС

Якщо операційна система на Айфоні давно не оновлювалася, встановлені програми можуть працювати некоректно. З’ясувати, яка версія ОС стоїть на телефоні, можливо, через налаштування. Якщо вона старіша за iOS 9, заплануйте оновлення на зручний час, наприклад на ніч.

Помилки виникають також за застарілої версії самого месенджера.

Перевірте, чи вийшли оновлення через налаштування смартфона. За потреби перейдіть в AppStore, завантажте останню варіацію програми.

Не синхронізовано iCloud

Відсутність синхронізації з iCloud також завадить зберегти копію даних. Перейдіть до налаштувань смартфону, переконайтеся, що хмарне сховище активоване. Потім знайдіть потрібну програму зі списку, переведіть повзунок у стан “вкл”.

Перевірте, чи використовуєте єдиний обліковий запис на мобільному пристрої як резервне сховище для месенджера. В іншому випадку, копія не зможе відновлюватися.

Переконайтеся, що файли зберігаються у хмарному сховищі. Якщо налаштовано експорт на гугл-диск або смартфон, дані не будуть знайдені в хмарі.

Не створюється резервна копія Whatsapp на iPhone: що означає

Синхронізація iCloud.

Недостатньо місця

Якщо пам’ять переповнена, інформація з програми не обробляється, копії не зберігаються. Видаліть непотрібні програми з телефону, почистіть кеш, зітріть частину файлів.

Для економії часу можна скористатися опцією «Оптимізація». Видаляються лише файли, які не використовуються. Інформація, паролі при цьому стерті не будуть.

Немає підключення до мережі

Якщо копіювання розпочалося, але зависло, перевірте якість сигналу мережі. Якщо інтернет нестабільний, занадто слабкий, програма не зможе функціонувати правильно.

Перезавантажте Wi-Fi роутер. Для цього вимкніть його з розетки, зачекайте півхвилини, знову вставте.

Якщо використовуєте мобільний інтернет, перейдіть на громадську мережу або змініть локацію. Спробуйте зловити сигнал від іншої вежі. Для цього вимкніть інтернет, зачекайте 2-5 секунд, увімкніть.

Як виправити зупинку резервного копіювання

Якщо копіювання почалося, але різко призупинено, вживіть ряд заходів:

  1. Перезавантажте смартфон. Примусове перезапуск одночасно очищає кеш.
  2. Вийдіть із iCloud, потім увійдіть до облікового запису. Потім спробуйте вручну запустити копіювання у месенджері.
  3. Зменште частоту створення копій. За промовчанням месенджер проводить процедуру щодня. Вручну виставте періодичність “1 раз на тиждень” або “1 раз на місяць”.
  4. Зітріть останню збережену варіацію. Потім запустіть процес збереження даних вручну.
  5. Дайте WhatsApp всі дозволи, що запитуються. Якщо соціальна мережа не має доступу до медіа або мікрофона, вона не зможе правильно функціонувати. Поява екрана «Пошук резервних копій» означає, що месенджер не отримав інформації про список ваших контактів.

Відновлення копії на Айфоні

Перед відновленням переконайтеся, що iPhone вистачить місця. Його має бути у 2,05 рази більше, ніж важить файл. Оновіть операційну систему до iOS9 або вище. Підключіться до домашньої або громадської мережі, яку використовуєте найчастіше.

В цілях економії трафіку не рекомендується вибирати мобільний інтернет. Перевстановіть “Ватсап”. При цьому автоматично відновиться останній збережений варіант.

Огляд

nBook
Додати коментар