Не працює Ватсап: чому месенджер на телефоні не відкривається

До головних причин, з яких не працює «Ватсап», належать брак пам’яті на мобільному пристрої, нестабільне інтернет-з’єднання, відсутність оновлень. Щоб вирішити проблему, доведеться спочатку встановити, чим її викликали.

Чому WhatsApp перестав працювати

Найчастіше проблеми з роботою месенджера можна швидко усунути. Якщо несподівано зник доступ, перезавантажте смартфон і повторіть спробу увійти.

Іноді користувачі не можуть зайти, оскільки версія ОС застаріла. У такій ситуації доведеться її оновлювати.

Немає підключення до мережі інтернет

За відсутності підключення до інтернету програма не завантажується, дані не оновлюються. Якщо ви використовуєте мобільний інтернет, спробуйте перейти на домашню або громадську мережу, змініть локацію.

При підключенні через Wi-Fi перезавантажте роутер.

Для цього відключіть його, зачекайте півхвилини, після чого увімкніть. У ситуаціях, коли WhatsApp працює лише через WiFi, поповніть рахунок на телефоні.

Не працює Ватсап: чому месенджер на телефоні не відкривається через мобільний інтернет та не проходить ініціалізація

Перевірити наявність мережі.

Забитий кеш

Програма не запускається, коли кеш переповнений. Для його очищення зайдіть в налаштування смартфона, знайдіть в меню вкладку “Додатки”. У ньому знайдіть соціальну мережу. Клацніть по пункту «Сховище та кеш», після чого виберіть опцію «Очистити».

Недоступність у регіоні

Месенджер не відкривається, якщо він недоступний у вибраному регіоні. Вирішити цю проблему допомагає використовувати VPN.

Застаріла версія програми

Якщо причиною скрути стала стара версія соціальної мережі, можна виправити помилку за допомогою оновлення. Для цього перейдіть в Google Play на “Андроїд” або App Store на iPhone і скачайте останню.

Не працює Ватсап: чому месенджер на телефоні не відкривається через мобільний інтернет та не проходить ініціалізація

Встановіть нову версію програми.

Відсутність потрібних дозволів

У ситуації, коли відсутні необхідні дозволи, програма видаватиме помилку. Перейдіть до налаштувань, відкрийте для WhatsApp доступ до списку контактів, «Галереї», мікрофону та камери.

Віддалений обліковий запис

“Ватсап” перестає працювати на Android або iOS, якщо користувач довгий час не використовував програму. Зараз сервіс стирає акаунти, якщо ними не користувалися протягом 120 діб.

У такій ситуації допоможе лише реєстрація нового профілю. Необхідно правильно провести ініціалізацію, щоб уникнути неполадок у роботі програми.

Нестача пам’яті

WhatsApp працює з помилками, не вантажить нові повідомлення або вилітає, якщо вільна пам’ять на мобільному пристрої закінчується.

Рекомендується позбавитися непотрібних файлів, програм, почистити кеш на телефоні. Щоб заощадити час, краще використовувати опцію «Оптимізація». При цьому особисту інформацію, паролі не буде знищено.

Не працює Ватсап: чому месенджер на телефоні не відкривається через мобільний інтернет та не проходить ініціалізація

Очищення кешу.

Використовує лише мобільний інтернет

Нерідко програма працює лише через мобільний інтернет після оновлень ОС. Це відбувається через скидання настройок підключення до мережі. Прийде знову підключатися, налаштовувати доступ.

Чому WhatsApp перестав працювати на ПК

Не вдається підключитися на ПК через:

  1. Версія програми не підходить для операційної системи. Оновіть програму або відкотіть до попередньої.
  2. Проблеми з мобільною версією. При цьому неможливо синхронізувати облікові записи, авторизуватися. Вирішіть проблему на смартфоні, після чого повторіть спробу входу з комп’ютера.
  3. Нестабільне інтернет-з’єднання. Перезавантажте роутер або підключіться за можливості до іншої мережі.

Іноді проблеми виникають через самого месенджера. Щоб перевірити труднощі з боку розробника, перейдіть на офіційний сайт. Якщо проводиться технічна робота, спостерігаються збої, з’явиться повідомлення. У такій ситуації доведеться почекати, доки проблему буде усунуто.

Огляд

nBook
Додати коментар