Не надходять повідомлення WhatsApp

Іноді користувачі, які давно не отримували повідомлень у месенджері, виявляють, що їм просто не надходять повідомлення WhatsApp. Це неприємна проблема, яка тягне за собою втрату клієнтів, непорозуміння зі знайомими, несвоєчасне інформування тощо. Найчастіше у відсутності повідомлень винні неправильні налаштування. Якщо повідомлень про нові повідомлення немає навіть у випадку, коли ви відкриваєте “Ватсап”, слід запідозрити внутрішній програмний або апаратний збій.

У чому причина відсутності повідомлень у «Ватсапі»

При визначенні причини відсутності повідомлень потрібно враховувати марку смартфона та особливості операційної системи. Наприклад, на iPhone посилені налаштування безпеки майже повністю виключають можливість зараження вірусами, тому в першу чергу слід перевірити загальні параметри. На Android, навпаки, при масових збоях у різних програмах бажано провести сканування.

Не надходять повідомлення WhatsApp: чому повідомлення з'являються лише після заходу в програму та зникли у фоновому режимі

Якщо не проходять повідомлення, треба насамперед перевірити налаштування.

На Android

«Андроїд» відрізняється від iOS більшою гнучкістю щодо налаштувань користувача. Смартфон можна модифікувати шляхом встановлення додаткових програм та надання їм прав на доступ до системних файлів. Однак це несе одразу кілька загроз. Навіть якщо програма не виявиться вірусною, вона може конфліктувати з встановленим раніше програмним забезпеченням і викликати помилки в роботі.

З цієї причини, якщо WhatsApp не працює, не видає звукові сповіщення або перестав показувати спливаючі повідомлення, спробуйте повернути телефон до попереднього стану за допомогою резервної копії. Іноді позитивний результат дає видалення всіх нещодавно встановлених програм, відкат оновлення системи або завантаження більш ранньої версії WhatsApp.

Часто допомагає скидання до заводських налаштувань, але це радикальний захід.

На iPhone

Власники «Айфонів» рідше стикаються зі збоями у роботі «Ватсапа». У більшості випадків проблеми з відображенням повідомлень у фоновому режимі: при прямому запуску програма функціонує нормально. Відсутність спливаючих оповіщень при отриманні СМС обумовлено або неправильними налаштуваннями, або нестачею оперативної чи постійної пам’яті. В останніх випадках смартфону доводиться економити внутрішні ресурси, частина функцій не може працювати коректно, через що частина повідомлень може не відображатися.

На Xiaomi та Meizu

Виробники Xiaomi та Meizu встановлюють на свої пристрої модифіковану версію Android. У ній покращені та за замовчуванням включені опції енергозбереження. Це забезпечує тривалу роботу смартфонів у неактивному режимі. Тому на заблокованому телефоні можуть не спливати сповіщення. Щоб повернути оповіщення, доведеться вимкнути режим енергозбереження, проте це не завжди допомагає.

Інші причини відсутності повідомлень у WhatsApp

До інших причин відсутності повідомлень у месенджері відносять:

 • погане інтернет-з’єднання;
 • неправильний час та часовий пояс;
 • некоректні налаштування;
 • використання вбудованих або сторонніх програм для енергозбереження;
 • переповнений кеш;
 • програмні збої.

Перед тим, як проводити діагностику, спробуйте просто перезавантажити смартфон. Це допомагає усунути загальні збої в роботі програмного забезпечення, що стосуються несумісності програм, внутрішні помилки або переповнення оперативної пам’яті.

Не надходять повідомлення WhatsApp: чому повідомлення з'являються лише після заходу в програму та зникли у фоновому режимі

Повідомлення можуть не надсилатися, коли режим трафіку увімкнено.

Перевірте підключення до Інтернету. Якщо його якість нестабільна або низька, ваш пристрій просто виявиться недоступним для серверів WhatsApp. Для перевірки можна заходити на різні сайти, заміряти швидкість завантаження на спеціальних ресурсах, відкрити інші додатки, які використовують трафік і т.д.

Якщо ви підозрюєте, що причина криється в інтернет-з’єднанні, спробуйте змінити розташування. При використанні Wi-Fi бажано триматися ближче до роутера. Якщо підключено мережу оператора, вийдіть на відкриту місцевість. Уточніть у провайдера, чи на вашій лінії не проводяться аварійні роботи.

Неправильний час та часовий пояс

Якщо не надходять повідомлення WhatsApp на новий смартфон або після скидання налаштувань, перевірте час та часовий пояс. Інший «симптом», який вказує на цю причину, – множинні збої в роботі інших програм та неможливість завантаження деяких сторінок у браузерах.

Якщо вказаний час не збігається з поточним, настройте його вручну.

Функція показу вмісту

Якщо у вас вимкнено функцію показу вмісту, повідомлення можуть не відображатися на заблокованому екрані.

Для її активації зробіть таке:

 1. Відкрийте “Параметри”.
 2. Перейдіть до категорії «Безпека».
 3. Знайдіть пункт “Екран блокування”.
 4. Поставте галочку або активуйте перемикач напроти рядка «Сповістки».

Нічний режим

Нічний режим відключає звукові сповіщення, вібрацію, іноді – візуальні оповіщення. Деактивувати опцію можна через вбудовані установки в меню «Використання пристрою». Якщо ви увімкнули режим сну через сторонню програму, інструкція буде відрізнятися залежно від марки програмного забезпечення.

Енергозбереження

Шлях до налаштувань енергозбереження на різних смартфонах відрізняється. У більшості випадків можна змінити параметри в розділі «Батарея». У ньому вимкніть режим енергозбереження та будь-які його модифікації, активуйте опцію максимальної продуктивності.

Не надходять повідомлення WhatsApp: чому повідомлення з'являються лише після заходу в програму та зникли у фоновому режимі

Причиною може бути включений режим енергозбереження.

Переповнений кеш

Негативно позначитись на роботі месенджера може його переповнений кеш.

Проблема вирішується так:

 1. Відкрийте “Параметри”.
 2. Виберіть розділ «Програми»
 3. Знайдіть «Ватсап» та відкрийте меню з ним.
 4. Натисніть кнопку «Сховище».
 5. Тапніть по «Очистити кеш».

Помилка в роботі програми

Нестабільне відображення повідомлень або відсутність оповіщень може бути зумовлене неправильною роботою програми. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте оновити або перевстановити WhatsApp через офіційний магазин програм.

Огляд

nBook
Додати коментар